Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Berní rula

Knihy osobnosti a fakta

Berní rula

Hodnocení: 119x
  • 3.04202

Publikace: Berní rula - Generální rejstřík ke všem svazkům berní ruly 1654 doplněný o soupis poddaných 1651. Generální rejstřík ke všem svazkům (vydaným i dosud nevydaným) berní ruly z roku 1654 doplněný (tam, kde se nedochovala) o soupis poddaných z roku 1651. Unikátní vydání základních údajů z berní ruly, které ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79883

Jaké má kniha
Berní rula
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Berní rula

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 2 360 Kč

Publikace: Berní rula /2 svazky/ - Generální rejstřík ke všem svazkům berní ruly 1654 doplněný o soupis poddaných 1651. Generální rejstřík ke všem svazkům (vydaným i dosud nevydaným) berní ruly z roku 1654 doplněný (tam, kde se nedochovala) o soupis poddaných z roku 1651. Unikátní vydání základních údajů z berní ruly, které připravil a úvodem opatřil Václav Červený, seřazené abecedně podle příjmení a doplněné (tam, kde se nezachovala) o údaje ze staršího soupisu poddaných či opisů ocení nejen historici, archiváři, » ... a dál?

Produkt Berní rula

Berní rula - parametry

Název produktu: Berní rula
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 2 360 Kč
Maximální cena: 2 360 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.04 bodů z 5
Počet hodnocení: 119 x
Hodnocení:
  • 3.04202
Podrobný popis:

Publikace: Berní rula - Generální rejstřík ke všem svazkům berní ruly 1654 doplněný o soupis poddaných 1651. Generální rejstřík ke všem svazkům (vydaným i dosud nevydaným) berní ruly z roku 1654 doplněný (tam, kde se nedochovala) o soupis poddaných z roku 1651. Unikátní vydání základních údajů z berní ruly, které připravil a úvodem opatřil Václav Červený, seřazené abecedně podle příjmení a doplněné (tam, kde se nezachovala) o údaje ze staršího soupisu poddaných či opisů ocení nejen historici, archiváři, genealogové, sociologové, ale i jazykovědci a všichni, kdo se zajímají o naši minulost a vlastní kořeny. Dílo dělené do dvou svazků obsahuje na 183 000 řádkových položek, které zahrnují: příjmení, jméno, dále odkaz na pramen (Berní rulu, soupis poddaných), obec, okres, panství a povolání. Nezbytná pomůcka pro genealogy a každého kdo, se zajímá o historii svého rodu. Publikace: Berní rula - Generální rejstřík ke všem svazkům berní ruly 1654 doplněný o soupis poddaných 1651. Autor knihy Václav Červený, Jarmila Červená, Vydavatelstvo LIBRI, Generální rejstřík ke všem svazkům


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.