Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bernard Martin, Tomáš Trusina: Není už rozdíl ? Keine Unterschiede mehr ? No more difference ?

Knihy

Bernard Martin, Tomáš Trusina: Není už rozdíl ? Keine Unterschiede mehr ? No more difference ?

Hodnocení: 1x
  • 4

Není už rozdíl ? Keine Unterschiede mehr ? No more difference ? - Bernard Martin, Tomáš Trusina. Texty o úloze multikulturalismu, postojích k přistěhovalectví, o vztahu k bolestem, jež působí neléčená totalitářská a autoritativní minulost, o problémech chudoby. Jednotlivé referáty jsou obvykle doplněny koreferátem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78848

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Bernard Martin, Tomáš Trusina: Není už rozdíl ? Keine Unterschiede mehr ? No more difference ?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 98 Kč

Texty o úloze multikulturalismu, postojích k přistěhovalectví, o vztahu k bolestem, jež působí neléčená totalitářská a autoritativní minulost, o problémech chudoby. Jednotlivé referáty jsou obvykle doplněny koreferátem účastníka z jiné církve a jiné země. Většinu textů najdete pohromadě v češtině, angličtině, němčině, částečně i francouzsky a nizozemsky. Vhodné jako podklad pro rozhovor při mezinárodních setkání křesťanů. Mj. obsahuje texty: M. Hübner, Multikulturalismus – cesta vpřed, nebo slepá ulička? T. » ... a dál?

Produkt Bernard Martin, Tomáš Trusina: Není už rozdíl ? Keine Unterschiede mehr ? No more difference ?

Bernard Martin, Tomáš Trusina: Není už rozdíl ? Keine Unterschiede mehr ? No more difference ? - parametry

Název produktu: Bernard Martin, Tomáš Trusina: Není už rozdíl ? Keine Unterschiede mehr ? No more difference ?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 98 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Není už rozdíl ? Keine Unterschiede mehr ? No more difference ? - Bernard Martin, Tomáš Trusina. Texty o úloze multikulturalismu, postojích k přistěhovalectví, o vztahu k bolestem, jež působí neléčená totalitářská a autoritativní minulost, o problémech chudoby. Jednotlivé referáty jsou obvykle doplněny koreferátem účastníka z jiné církve a jiné země. Většinu textů najdete pohromadě v češtině, angličtině, němčině, částečně i francouzsky a nizozemsky. Vhodné jako podklad pro rozhovor při mezinárodních setkání křesťanů. Mj. obsahuje texty: M. Hübner, Multikulturalismus – cesta vpřed, nebo slepá ulička? T. Drummond, Co je největší bolestí Velké Británie?, M. Rozumek, Imigrace jako příležitost, P. C. A. Morée, „Rány minulosti“ nebo „hojení vzpomínek“?, E. Vogelweith, Svědectví o smíření Není už rozdíl ? Keine Unterschiede mehr ? No more difference ? - Bernard Martin, Tomáš Trusina od nakladatelství Eman v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Sborník textů ke konferenci IEC nad tématy Společné zvládání bolestí minulosti a Kulturní, národní a křesťanská identita v Evropě.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.