MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Benjamin Graham: Inteligentní investor

Učebnice/Odborná literatura

Benjamin Graham: Inteligentní investor

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024717920

Warren E. Buffett o investování něco málo ví – a tuhle publikaci označil za nejlepší knihu na dané téma, která kdy byla napsána. Benjamin Graham: Inteligentní investor vás provede spletitou džunglí finančních nástrah a přináší tipy na dlouhodobě úspěšné investiční strategie. Přístup Grahamovy filozofie je nadčasově platný. Ať jste laik, investor, realitní makléř nebo investiční poradce, přijdete si na své. Nový rozměr knize dodávají komentáře analytika časopisu Money Jasona Zweiga. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.77778
skladem

Jaké má kniha
Inteligentní investor
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Benjamin Graham: Inteligentní investor

Specifikace Benjamin Graham: Inteligentní investor

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 510 Kč

V knize nejvýznamnějšího investičního poradce 20. století (Warren E. Buffett ji označil za „zdaleka nejlepší knihu o investování, která kdy byla napsána“) se dozvíte od nejzasvěcenějšího „guru investování“, jak se jako investor, makléř nebo investiční poradce vyhnout závažným chybám a jaké dlouhodobě úspěšné strategie při investování uplatnit. Nadčasově platné přístupy Grahamovy filozofie jsou podány formou vhodnou pro laiky a jsou doplněny o komentář uznávaného finančního analytika časopisu Money Jasona Zweiga, » ... a dál?

Produkt Benjamin Graham: Inteligentní investor

Benjamin Graham: Inteligentní investor - parametry

Název produktu: Benjamin Graham: Inteligentní investor
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 510 Kč
Maximální cena: 749 Kč
Ušetríte až: 239 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Inteligentní investor - Benjamin Graham V knize nejvýznamnějšího investičního poradce 20. století (Warren E. Buffett ji označil za „zdaleka nejlepší knihu o investování, která kdy byla napsána“) se dozvíte od nejzasvěcenějšího „guru investování“, jak se jako investor, makléř nebo investiční poradce vyhnout závažným chybám a jaké dlouhodobě úspěšné strategie při investování uplatnit. Nadčasově platné přístupy Grahamovy filozofie jsou podány formou vhodnou pro laiky a jsou doplněny o komentář uznávaného finančního analytika časopisu Money Jasona Zweiga, který aplikuje Grahamovy moudré rady, analytické přístupy a výstražné příběhy na dnešní tržní podmínky. Toto klasické dílo je nejdůležitější knihou, kterou kdy přečtete o tom, jak dosáhnout svých finančních cílů. Překypuje moudrostí a je určena pro opravdové investory, nikoliv pro spekulanty! Prodáno bylo už více než milion výtisků. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Management, Marketing | Finance, Investování, Banky od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

V knize nejvýznamnějšího investičního poradce 20. století (Warren E.


Přidat recenzi pro Benjamin Graham: Inteligentní investor

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.