Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ben MĚŘENÍ, ŘÍZENÍ A REGULACE S DELPHI

Knihy

Ben MĚŘENÍ, ŘÍZENÍ A REGULACE S DELPHI

Hodnocení: 1x
  • 4

Předkládaná kniha se zabývá dvěma značně odlišnými záležitostmi: vývojem softwaru (v jazyce Delphi) a hardwarem pro měření, řízení a regulaci.Lidé, kteří se tím zabývají, se většinou dělí na dvě skupiny: teoretiky a praktiky. Tato kniha je napsána pro lidi, pro které je takové škatulkování příliš těsné.Autoři ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ben MĚŘENÍ, ŘÍZENÍ A REGULACE S DELPHI koupíte i tady

Specifikace Ben MĚŘENÍ, ŘÍZENÍ A REGULACE S DELPHI

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 391 Kč

Předkládaná kniha se zabývá dvěma značně odlišnými záležitostmi: * vývojem softwaru (v jazyce Delphi) a * hardwarem pro měření, řízení a regulaci. Lidé, kteří se tím zabývají, se většinou d ... a dál?

Produkt Ben MĚŘENÍ, ŘÍZENÍ A REGULACE S DELPHI

Ben MĚŘENÍ, ŘÍZENÍ A REGULACE S DELPHI - parametry

Název produktu: Ben MĚŘENÍ, ŘÍZENÍ A REGULACE S DELPHI
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 391 Kč
Maximální cena: 401 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předkládaná kniha se zabývá dvěma značně odlišnými záležitostmi: vývojem softwaru (v jazyce Delphi) a hardwarem pro měření, řízení a regulaci.Lidé, kteří se tím zabývají, se většinou dělí na dvě skupiny: teoretiky a praktiky. Tato kniha je napsána pro lidi, pro které je takové škatulkování příliš těsné.Autoři se pokouší přiblížit hardware teoretikům tím, že se zabývají objektově orientovaným programováním ve vyšším programovacím jazyku Delphi na příkladech objektů blízkých hardwaru, jako jsou sběrnicové systémy, měřicí, řídicí a regulační přístroje, a přiblížit software praktikům tím, že budeme programovat řízení sběrnicových systémů, měřicích, řídicích a regulačních přístrojů sice jako objektů blízkých hardwaru, ale přesto s moderními softwarovými koncepcemi z vyššího programovacího jazyka Delphi.Zdá se důležité oba tyto "protiklady" vzájemně přiblížit, aby "teoretici" neztráceli půdu pod nohama a "praktici" spojení s vývojem moderního softwaru. Kniha má sice v první části těžiště v softwaru a v druhé části v hardwaru, tato těžiště však nejsou vzájemně oddělena. Software v první části je vždy vyvíjen pro příklady z druhé části knihy, pro hardwarové objekty. Hardware ve druhé části není nikdy izolován, nýbrž je vždy řízen pomocí softwaru z prvé části. V knize je popsáno několik praktických aplikací včetně zdrojových kódů, některé také zahrnují výkresy desek s plošnými spoji: ScanBus (skenování paralelního portu a zjišťování připojených zařízení I2C) Deska rozhraní EPP I2C IO expandér Řízení krokového motoru Deska budičů pro krokové motory Zapisovač charakteristik Osciloskop AD a DA převodník Deska měřicích zesilovačů Připojení teplotních senzorů Data Logger s obvody Dallas Historie vydání 1. vydání - září 2004 - ISBN 80-7300-090-3 Stručný obsah Úvod Objektově orientované programování OOP1 Programování pod windows Dialogové panely Struktura tříd, dědění OOP2 Dědění 2 Složitější příklady Rozhraní EPP - sběrnice I2C Sběrnice I2C IO expandér AD-DA převodník Měřicí zesilovače Zařízení pro registraci dat (Data Logger) Instalace doprovodného CD Dodatek obsah doprovodného CD DELPHI7 - 30denní zkušební verzi produktu Delphi 7 Studio (Architect Trial) PROJEKTY - výpisy programů k jednotlivým kapitolám PROJEKTY NT4 - výpisy programů k jednotlivým kapitolám pro Windows NT 4.0 SPOJE - klišé plošných spojů všech přípravků popsaných v knize Témata Pracovní prostředí, Hotové rozhraní ADIOsys, Hotové desky k osazení, Vlastní výroba desek, Součástky, Zpětná vazba, Přehled přípravků, Plošné spoje, Objektově orientované, programování OOP1, Vysvětlení pojmů, Objekty, Třídy, Instance, Zprávy , První objekt pro měření, řízení a regulaci (MSR) jako konzolová aplikace, Aplikační asistent, Nastavení projektu, Doplnění zdrojového textu, Testování programu, Vysvětlivky k programu, Shrnutí, Druhý projekt MSR, Plánovaný průběh programu, Výstup na obrazovku, zadání pomocí klávesnice, Konzolová aplikace pro vstup/výstup, Programování pod Windows, Programování pod Windows s API,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.