Beluga Noble Russian Vodka 40% 1l
Beluga Noble Russian Vodka 40% 1l

TOP 11
Beluga Noble Russian Vodka 40% 1l

od 999 Kč
Mistrovské dílo každým coulem. Nejenom sladový alkohol té nejvyšší možné kvality a průzračná artézská voda, ale také pečlivá ruční práce skutečných mistrů s citem pro každý detail, dělá z této vodky opravdový klenot. Pro výrobu vodky Beluga je používán sladový destilát na rozdíl od běžně používaného obilného. Kvašení probíhá přirozenou cestou, bez přidávání syntetických složek. Získáváme tak čistě přírodní produkt, který neobsahuje žádné umělé…
Alkohol.cz
Za dopravu 119 Kč Skladem
999 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Beluga Noble Russian Vodka 40% 1l
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 999 Kč
Maximální cena: 1 299 Kč
Ušetříte až: 300 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Parametry

Druh: čiré
Objem: 1 l

Popis produktu

Mistrovské dílo každým coulem. Nejenom sladový alkohol té nejvyšší možné kvality a průzračná artézská voda, ale také pečlivá ruční práce skutečných mistrů s citem pro každý detail, dělá z této vodky opravdový klenot. Pro výrobu vodky Beluga je používán sladový destilát na rozdíl od běžně používaného obilného. Kvašení probíhá přirozenou cestou, bez přidávání syntetických složek. Získáváme tak čistě přírodní produkt, který neobsahuje žádné umělé příměsi. Jedinečnost vodky Beluga je chráněna speciální zátkou. Ta je vyrobena z ekologicky čistých materiálů, dobře se otevírá a je navržena tak, aby garantovala vzduchotěsnost. Malá kovová ryba na každé láhvi je ručně umisťována zručnými ruskými mistry a má symbolizovat čistotu přírody. Tvar láhve s těžkým dnem byl navržen designérskou kanceláří prastarého francouzského výrobce koňaku. Je vyrobena z optického skla, tak čistého a transparentního, že se používá pro výrobu optických výrobků vysoké technologické úrovně.

Vodka , země původu Rusko. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Berete čistou chuť vodky jako pravý požitek? Dali byste si ji příležitostně i v pohodlí domova? Pak vášim chuťovým pohárkům bude lahodit vodka Beluga. Vodka Beluga 1l 40 % se stala originálním produktem země, kterou je Rusko. Při výrobě takových vodek posloužila pšenice, která se zaslouží o jemnou chuť. Tuto dostanete v lahvi s objemem 1 l. Ve složení je obsaženo 40 % alkoholu. Klíčové znaky vodky Beluga 1l 40 % Dejte si dobrou vodku v klidu a pohodlí domova S její produkcí začala země, kterou je Rusko Vodka Beluga nabízí objem 1 l Obsah alkoholu: 40 % Vodka Beluga spatřila světlo světa v roce 2002, kdy se v destilerii Mariinsk završil dlouhý proces hledání ideální receptury pro absolutně špičkovou ruskou vodku. Vyhrála kombinace sladu a nejčistší artézské vody ze sibiřských pramenů. Tyto ingredience pak prochází dlouhým a náročným výrobním procesem. A v čem se výroba Beluga vodky liší od standardních postupů? Může trvat až 3 měsíce. Po destilaci a filtraci totiž následuje ještě 30 dní odpočinku a zrání, během kterých se destilát zbaví jakýchkoli výrazných alkoholických aromat a zvýrazní se jeho bohatá chuť. Ťukněte si na zdraví sibiřským diamantem Beluga. Nikde jinde takovou vodku neumí. Beluga není pouze vodkou, ale exkluzivním produktem designérů.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.