MENU

Srovnání cen » Dům, byt a zahrada » Sekačky » Robotické sekačky » Srovnání cen Belrobotics PARCMOW

Robotické sekačky

Belrobotics PARCMOW

Hodnocení: 1x
  • 4

Robotická sekačka Belrobotics PARCMOW : Robotická sekačka vhodná do plochy 10 000 m2. Revoluce v péči o velké travnaté plochy: Vynikající stroje pro udržování velikých trávníků jako jsou parky, sportovní hřiště, fotbalové stadiony, firemní a hotelové areály, golfové hřiště a další. Tyto sekačky udržují celou plochu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
doprava zdarma

Filtrovat: i

Doporučujeme Belrobotics PARCMOW

Specifikace Belrobotics PARCMOW

Kategorie Robotické sekačky
Výrobce Belrobotics
Nejnižší cena 296 990 Kč

Vynikající stroje pro udržování velikých trávníků jako jsou parky, sportovní hřiště, fotbalové stadiony, firemní a hotelové areály, golfové hřiště a další. Tyto sekačky udržují celou plochu označenou jednoduchým nízkonapěťovým obvodem. Vybaveny sonarem a bezpečnostním nárazníkem jednoduše zpomalí a vyhnou se překážkám. Vše kontrolováno počítačovou jednotkou, která zajišťuje bezpečnost. ... a dál?

Produkt Belrobotics PARCMOW

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Belrobotics GREENMOW

Belrobotics GREENMOW

od 215 000 Kč

Belrobotics BIGMOW

Belrobotics BIGMOW

od 430 000 Kč

Belrobotics GREENMOW

Belrobotics GREENMOW

od 215 000 Kč

BOSCH UniversalRotak 550

BOSCH UniversalRotak 550

od 5 851 Kč

BOSCH AdvancedRotak 650

BOSCH AdvancedRotak 650

od 6 783 Kč

BOSCH UniversalRotak 450

BOSCH UniversalRotak 450

od 3 999 Kč

Belrobotics PARCMOW - parametry

Název produktu: Belrobotics PARCMOW
Výrobce: Belrobotics
Minimální cena: 296 990 Kč
Maximální cena: 296 990 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Robotická sekačka Belrobotics PARCMOW : Robotická sekačka vhodná do plochy 10 000 m2. Revoluce v péči o velké travnaté plochy: Vynikající stroje pro udržování velikých trávníků jako jsou parky, sportovní hřiště, fotbalové stadiony, firemní a hotelové areály, golfové hřiště a další. Tyto sekačky udržují celou plochu označenou jednoduchým nízkonapěťovým obvodem. Vybaveny sonarem a bezpečnostním nárazníkem jednoduše zpomalí a vyhnou se překážkám. Vše kontrolováno počítačovou jednotkou, která zajišťuje bezpečnost. Plně automatické: Model PARCMOW je vybaven dobíjecími bateriemi. Kontrolován vlastním počítačem a řízen obvodovým drátem. Sekačka se automaticky vrací do nabíjecí stanice pro dobití energie. Dobíjení trvá přibližně 1hodinu. Poté se stroj automaticky vrátí ke své naprogramované činnosti. Pomocí intuitivního přístupu se jednoduše nastaví pracovní program stroje. Inovativní technologie: Výborný výsledek sečení je zajištěn 3-5 plovoucími sečícími hlavami, které jsou vždy vybaveny třemi noži. Systém je velice podobný bubnovým sekačkám, ale díky uchycení si lehce poradí i s ne úplně rovným terénem. Perfektní harmonie s životním prostředím: Model je bateriový a tedy neobtěžuje své okolí, je tichý a bez emisí, pracuje ekologicky, seká malé kousky trávy a vrací je zpět do trávníku. Kvalita a vzhled trávníku se používáním robotické sekačky zpešuje. Malé kousky trávy vrací do trávníku hodnotné živiny a snižuje nutnost zavlažování. Technické informace: Technické specifikace: Max.doporučená plocha 10000m²  Rozměry 96
  • 94
  • 46,7cm  Váha 36kg  Barva zelená Výška sečení 22-65mm  Odolnost proti vodě ANO  Ochrana ŽP Přátelské k životnímu prostředí a vyhovující WEEE a RoHS  Uživatelské rozhraní LCD displej s ovládací klávesnicí  Sečící systém 3 hlavy s 9 noži  Zabezpečení proti krádeži osobní heslo  Šířka sečení 65cm  Svahová dostupnost 30%  Zdroj energie baterie NiCd 24V, 10Ah  Rychlost pojezdu 0,83 m/s  Kolečka pohonu 36cm

Přidat recenzi pro Belrobotics PARCMOW

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.