MENU

Srovnání cen » Dům, byt a zahrada » Sekačky » Robotické sekačky » Srovnání cen Belrobotics BIGMOW

Robotické sekačky

Belrobotics BIGMOW

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Robotická sekačka Belrobotics BIGMOW : Robotická sekačka vhodná do plochy 20 000 m2. Revoluce v péči o velké travnaté plochy: Vynikající stroje pro udržování velikých trávníků jako jsou parky, sportovní hřiště, fotbalové stadiony, firemní a hotelové areály, golfové hřiště a další. Tyto sekačky udržují celou plochu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
doprava zdarma

Filtrovat: i

Doporučujeme Belrobotics BIGMOW

Specifikace Belrobotics BIGMOW

Kategorie Robotické sekačky
Výrobce Belrobotics
Nejnižší cena 430 000 Kč

Vynikající stroje pro udržování velikých trávníků jako jsou parky, sportovní hřiště, fotbalové stadiony, firemní a hotelové areály, golfové hřiště a další. Tyto sekačky udržují celou plochu označenou jednoduchým nízkonapěťovým obvodem. Vybaveny sonarem a bezpečnostním nárazníkem jednoduše zpomalí a vyhnou se překážkám. Vše kontrolováno počítačovou jednotkou, která zajišťuje bezpečnost. ... a dál?

Produkt Belrobotics BIGMOW

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Belrobotics PARCMOW

Belrobotics PARCMOW

od 296 990 Kč

Belrobotics PARCMOW

Belrobotics PARCMOW

od 296 990 Kč

Belrobotics GREENMOW

Belrobotics GREENMOW

od 215 000 Kč

BOSCH Indego 350

BOSCH Indego 350

od 22 339 Kč

BOSCH Indego 350 Connect

BOSCH Indego 350 Connect

od 22 299 Kč

Belrobotics BIGMOW - parametry

Název produktu: Belrobotics BIGMOW
Výrobce: Belrobotics
Minimální cena: 430 000 Kč
Maximální cena: 430 000 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:
  • Robotická sekačka Belrobotics BIGMOW : Robotická sekačka vhodná do plochy 20 000 m2. Revoluce v péči o velké travnaté plochy: Vynikající stroje pro udržování velikých trávníků jako jsou parky, sportovní hřiště, fotbalové stadiony, firemní a hotelové areály, golfové hřiště a další. Tyto sekačky udržují celou plochu označenou jednoduchým nízkonapěťovým obvodem. Vybaveny sonarem a bezpečnostním nárazníkem jednoduše zpomalí a vyhnou se překážkám. Vše kontrolováno počítačovou jednotkou, která zajišťuje bezpečnost. Plně automatické: Model BIGMOW je vybaven dobíjecími bateriemi. Kontrolován vlastním počítačem a řízen obvodovým drátem. Sekačka se automaticky vrací do nabíjecí stanice pro dobití energie. Dobíjení trvá přibližně 1hodinu. Poté se stroj automaticky vrátí ke své naprogramované činnosti. Pomocí intuitivního přístupu se jednoduše nastaví pracovní program stroje. Inovativní technologie: Výborný výsledek sečení je zajištěn 3-5 plovoucími sečícími hlavami, které jsou vždy vybaveny třemi noži. Systém je velice podobný bubnovým sekačkám, ale díky uchycení si lehce poradí i s ne úplně rovným terénem. Perfektní harmonie s životním prostředím: Model je bateriový a tedy neobtěžuje své okolí, je tichý a bez emisí, pracuje ekologicky, seká malé kousky trávy a vrací je zpět do trávníku. Kvalita a vzhled trávníku se používáním robotické sekačky zpešuje. Malé kousky trávy vrací do trávníku hodnotné živiny a snižuje nutnost zavlažování. - Technické spicifikace: Max.doporučená plocha 20000m #178 Rozměry 120
  • 130
  • 50 cm Váha 43kg Barva zelená Výška sečení 22-95mm Odolnost proti vodě ANO Ochrana ŽP Přátelské k životnímu prostředí a vyhovující WEEE a RoHS Uživatelské rozhraní LCD displej s ovládací klávesnicí Sečící systém 5 hlav s 15 noži Zabezpečení proti krádeži osobní heslo Šířka sečení 105 cm Svahová dostupnost 30% Zdroj energie baterie NiCd 24V, 15Ah Rychlost pojezdu 1 m/s Kolečka pohonu 45cm

Přidat recenzi pro Belrobotics BIGMOW

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.