BEKO WUE8746XWST
BEKO WUE8746XWST

2. Nejprodávanější
BEKO WUE8746XWST

od 7 909 Kč
Vlastnosti produktu Automatická pračka Beko WUE8746XWST v energetické třídě C pro 8 kg prádla s 15 programy praní, technologií SteamCure, možností ovládání mobilním telefonem pomocí aplikace HomeWhiz, technologií AquaTech a funkcí čištění bubnu. Máme pořádnou páru na skrvny Pára SteamCure pomáhá v průběhu cyklu odstranění odolných skvrn tím, že pronikne hluboko do tkaniny, skrvny odmočí a umožní jejich vyprání. Během odstředění zase…
Onlineshop.cz
Za dopravu 399 Kč Skladem
7 909 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: BEKO WUE8746XWST
Výrobce: BEKO
Minimální cena: 7 909 Kč
Maximální cena: 7 909 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Se sušičkou: Ne
Průmyslová pračka: Ne
Chytrá pračka: Ano
Parní praní: Ne
Barva: bílé

Rozměry

Kapacita pračky: 8 kg

Technické parametry

Plnění: přední plnění
Energetická třída: C

Popis produktu

Vlastnosti produktu

Automatická pračka Beko WUE8746XWST v energetické třídě C pro 8 kg prádla s 15 programy praní, technologií SteamCure, možností ovládání mobilním telefonem pomocí aplikace HomeWhiz, technologií AquaTech a funkcí čištění bubnu.

Máme pořádnou páru na skrvny

Pára SteamCure pomáhá v průběhu cyklu odstranění odolných skvrn tím, že pronikne hluboko do tkaniny, skrvny odmočí a umožní jejich vyprání. Během odstředění zase zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení, dokáže odstranit až 99,9 % alergenů včetně bakterií a virů a umí také osvěžit jinak čisté prádlo bez nutnosti praní.

Stáhněte si další prací programy

Stačí jen nainstalovat aplikaci HomeWhiz do vašeho chytrého telefonu a spárovat ji s pračkou Beko přes Bluetooth. Pak už můžete začít upravovat a stahovat další programy, ovládat pračku přes telefon, nebo si vyhledat návody a rady na nejefektivnější praní.

Zrychlete praní, když spěcháte

Funkce Fast+ umožňuje zkrátit vybrané programy. Je tak možné upravit délku praní až o polovinu standardního času, když je potřeba.

Rychlejší a šetrnější praní až o 50 %

Oproti běžným krátkým programům je systém AquaTech šetrnější a účinnější. Kombinuje přímé sprchování prádla vodou a vylepšené pohyby bubnu, které jsou ve výsledku o 50 % šetrnější k prádlo, ale také o 50 % rychlejší než běžný program. Mezi rychlým a šetrným praním tak není potřeba dělat kompromis.

Šetrné praní od silonek po bavlnu

Speciální vzorek nerezového bubnu AquaWave je navržený tak, aby byl šetrný

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.