BEAPHAR 244-125517
BEAPHAR 244-125517

TOP 11
BEAPHAR 244-125517

od 189 Kč
Výcvikový přípravek - interiérový, ve formě spreje, který odpuzuje psy od míst, na která nechcete aby chodily.. Beaphar Stop It je interiérový výcvikový přípravek ve formě spreje, který odpuzuje psy od míst, na které nechce aby chodili. Chrání Váš domov před znečištěním či případným poškozením. Beaphar Stop It je vhodný na sedačky a koberce. Klíčové vlastnosti odpuzovače Beaphar odpuzovač interiér Stop It 100 mlInteriérový výcvikový…
Akinu.cz
Za dopravu 59 Kč 1 den
226 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: BEAPHAR 244-125517
Výrobce: Beaphar
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 253 Kč
Ušetříte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Výcvikový přípravek - interiérový, ve formě spreje, který odpuzuje psy od míst, na která nechcete aby chodily.. Beaphar Stop It je interiérový výcvikový přípravek ve formě spreje, který odpuzuje psy od míst, na které nechce aby chodili. Chrání Váš domov před znečištěním či případným poškozením. Beaphar Stop It je vhodný na sedačky a koberce. Klíčové vlastnosti odpuzovače Beaphar odpuzovač interiér Stop It 100 mlInteriérový výcvikový přípravekChrání domov před znečištěnímUrčeno pro psy Návod k použití: Před prvním použitím udělejte test nanesením malé dávky na místo, které není vidět z důvodu možné reakce na některé materiály. Nastříkejte na příslušné místo ze vzdálenosti zhruba 30 cm. Opakujte každých 24 hodin do doby, než se pes naučí dané místo navštěvovat.

Popis:

Interiérový výcvikový přípravek, který odpuzuje psy od míst, na která nechcete aby chodil. Chrání Váš domov před znečištěním, případně poškozením.

Složení:

Methyl nonyl keton 14 g/l. 

Použití:

Nastříkejte příslušné místo ze vzdálenosti zhruba 30 cm. Opakujte každých 24 hodin do doby, než se pes odnaučí místo navštěvovat.

Odpuzovač ve spreji Stop It Dog je speciálně vyvinutý přípravek, který spolehlivě ochrání váš domov před poškozením či znečištěním psy. Odpuzuje psy od míst, kam nechcete, aby chodil Chrání váš domov před znečištěním či poškozením Návod k použití: Množství použitého spreje závisí na velikosti místa, které chcete zabezpečit. Aplikujte ze vzdálenosti 20-30 cm, opakujte každých 24 hodin, dokud se váš pes nenaučí vyhýbat těmto místům. Obsahuje citronelal, geraniol, citronelol. Může způsobit alergické reakce. Neaplikujte na zvířata a rostliny! Používejte pouze v dobře větraných prostorech. Skladujte při pokojové teplotě na suchém a temném místě mimo dosah dětí. Typ výrobku: Spreje, odpuzovače Spray k ochraně předmětů a míst, kterým se mají zvířata vyhýbat. Místa, na kterých je pes nežádoucí stříkejte denně, dokud se jim nezačne sám vyhýbat. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.000 Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.150 Výška (cm): 13.00 Šířka (cm): 6.00 Hloubka (cm): 4.00 EAN: 8711231125517 Záruční doba: 6 měsíců Spray k ochraně předmětů a míst, kterým se mají zvířata vyhýbat. Návod k použiti: množství použitého spreje závisí na velikosti zabezpečovaného místa. Opakujte proces každých 24 hodin, dokud se psi nenaučí vyhýbat zakázaným místům. Nepoužívejte na zvířata, listy keřů, nebo na dekorativní trávy které mohou reagovat citlivě na aplikovaný sprej. Pro ochranu rostlin je lepši aplikovat sprej na dekorativní objekt který umístíte blízko rostliny. Aktivní látky: methylnonylketon 14g / l.

Odpuzovací sprej je

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.