Bayer Foresto 70 cm obojek pro psy
Bayer Foresto 70 cm obojek pro psy

TOP 44 3. Nejprodávanější
Bayer Foresto 70 cm obojek pro psy

60%
od 749 Kč
Foresto 70 obojek pro psy je unikátní obojek se špičkovou účinností a co je důležité, je zcela bez zápachu! Výhodou obojku Foresto 70 je nejen absence pachu, ale i účinnost po dobu 8mi měsíců, tedy po celou letní sezónu, ale i pomalé uvolňování účinné látky, což méně zatěžuje organismus. Po aplikaci zvíře 3 dny nekoupejte, aby mohl obojek správně začít fungovat, po této době již koupání ani déšť nevadí. Obojek Foresto 70 má šedou barvu. K…
Alphega
Skladem
799 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Bayer Foresto 70 cm obojek pro psy
Výrobce: BAYER
Minimální cena: 749 Kč
Maximální cena: 899 Kč
Ušetříte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,00 bodů z 5
Hodnocení:
3

Vlastnosti

Typ antiparazitika:
Druh antiparazitika:
Pro štěňata:
Ne

Popis produktu

Foresto 70 obojek pro psy je unikátní obojek se špičkovou účinností a co je důležité, je zcela bez zápachu!

Výhodou obojku Foresto 70 je nejen absence pachu, ale i účinnost po dobu 8mi měsíců, tedy po celou letní sezónu, ale i pomalé uvolňování účinné látky, což méně zatěžuje organismus.

Po aplikaci zvíře 3 dny nekoupejte, aby mohl obojek správně začít fungovat, po této době již koupání ani déšť nevadí.

Obojek Foresto 70 má šedou barvu.

K obojku u nás dostanete jako dárek reflexivní přívěšek na obojek.

Návod na použití: Obojek Foresto 70 vyjměte z ochranného sáčku těsně před nasazením. Obojek rozviňte a odstraňte případné kousky plastových spojek. Nasaďte obojek zvířeti na krk tak, aby nebyl příliš utažený (při správném nasazení lze pod obojek vsunout 2 prsty). Volný konec obojku protáhněte poutkem a odstřihněte přesahující část ve vzdálenosti 2 cm za poutkem. Obojek musí být stále nasazen po ochrannou dobu 8 měsíců. Pravidelně kontrolujte, zda je obojek správně utažen. Pokud je to nutné, zvláště u rychle rostoucích štěňat, povolte ho. Tento obojek je vybaven bezpečnostním zámkem. Pokud ve vzácných případech dojde k zachycení zvířete za obojek, je zvíře schopno obojek rozšířit a uvolnit se vlastními silami.

Tento systém používá Bayer již 10 let a za celou dobu nebyl hlášen ani jeden případ uškrcení zvířete!

  • Upozornění: Foresto 70 obojek pro psy nepoužívejte u štěňat do věku 7 týdnů! Nepoužívat v případě známé přecitlivělosti na léčivé nebo pomocné látky. Není vhodné používat na březí nebo kojící zvířata. Stejně jako u ostatních veterinárních léčivých přípravků nedovolte dětem hrát si s obojkem nebo ho strkat do úst. Zvířatům, která nosí tento obojek, by nemělo být dovoleno spát společně v posteli se svými majiteli, zvláště pak ne s dětmi.
  • Léčivá látka: Imidaclopridum a Flumethrinum

Podrobné informace od výrobce:

  • Psi: léčba a prevence zablešení (Ctenocephalides felis) po dobu 7 až 8 měsíců. Účinnost proti blechám nastupuje okamžitě po nasazení obojku. Zabraňuje vývoji bleších larev v nejbližším okolí zvířete po dobu 8 měsíců. Foresto může být použit jako součást léčby alergické dermatitidy vyvolané blechami (FAD). Přípravek má stálý akaricidní (smrtící) účinek proti klíšťatům (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus) a repelentní (zabraňující sání) účinek (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) po dobu 8 měsíců. Působí proti larvám, nymfám i dospělým klíšťatům. Klíšťata přisátá na psovi před nasazením obojku nemusí být zahubena do 48 hodin po jeho aplikaci a mohou zůstat dále na napadeném zvířeti. Proto je vhodné odstranit všechna klíšťata na psovi při nasazení obojku. Po dvou dnech po nasazení obojek zabraňuje dalšímu napadení klíšťaty. Léčba infestace všenkami (Trichodectes canis).
  • Zvláštní upozornění pro každý cílový druh: klíšťata zpravidla uhynou a odpadnou z hostitele během 24 až 48 hodin po napadení, aniž by sála krev. Během terapie může dojít k přisátí ojedinělých klíšťat. Za nepříznivých podmínek proto nelze jednoznačně zamezit přenosu infekčního onemocnění klíšťaty. Jako u všech lokálně aplikovaných přípravků s dlouhodobým působením může dojít v období sezónního línání k mírnému a přechodnému poklesu účinnosti, jelikož určitá část léčivé látky je navázána v srsti, kterou zvíře ztrácí. V těchto případech uvolňovaní léčivých látek z obojku okamžitě doplňuje ztráty tak,

Recenze

Celkové hodnocení

60
60%
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze