BAYBY Ohřívač kojeneckých lahví 3v1
BAYBY Ohřívač kojeneckých lahví 3v1

TOP 22 6. Nejprodávanější
BAYBY Ohřívač kojeneckých lahví 3v1

od 399 Kč
Multifunkční ohřívač kojeneckých lahví Hlavní funkce: 3 v 1 Ohřívač kojeneckých lahví Ohřívač dětské stravy Sterilizace doplňků pro krmení Ohřívač kojeneckých lahví Snadná obsluha při rychlém ohřevu mléka nebo vody. Ohřívač dětské stravy Ohřev pokrmu během několika minut. Sterilizace doplňků pro krmení Sterilizuje doplňky jako savičky, dudlíky nebo jiné doplňky pro krmení kojenců. Bayby BBW 2000, bílá/fialová Dejte svému dítěti najíst, kdykoliv…
Eoshop.cz
Za dopravu 99 Kč Neznámá dodací lhůta
399 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: BAYBY Ohřívač kojeneckých lahví 3v1
Výrobce: Bayby
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 799 Kč
Ušetříte až: 400 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Multifunkční ohřívač kojeneckých lahví Hlavní funkce:

  • 3 v 1
  • Ohřívač kojeneckých lahví
  • Ohřívač dětské stravy
  • Sterilizace doplňků pro krmení
  • Ohřívač kojeneckých lahví
  • Snadná obsluha při rychlém ohřevu mléka nebo vody.
  • Ohřívač dětské stravy
  • Ohřev pokrmu během několika minut.
  • Sterilizace doplňků pro krmení
  • Sterilizuje doplňky jako savičky, dudlíky nebo jiné doplňky pro krmení kojenců.
Bayby BBW 2000, bílá/fialová

Dejte svému dítěti najíst, kdykoliv si to vyžaduje. Hlad může přijít v tu nejméně vhodnou chvíli nejen u dospělých, ale i u dětí. Mějte vždy po ruce lahvičku s mlékem nebo kojeneckou stravu a ohřívač, který vám ji během několika málo minut připraví.

Tři funkce v jednom

Využívejte celý jeho potenciál. Koupí výrobku získáte hned tři funkce v jednom. Nejen, že ohřívá mléko a dětskou stravu, ale také sterilizuje doplňky pro krmení, a to včetně kojeneckých lahví s příslušenstvím. Stejně tak snadno odstraníte škodlivé mikroorganismy nebo bakterie z dudlíků. Především pro malé děti je totiž čisté prostředí nesmírně důležité, pomáhá mu budovat si přirozenou rychlostí vlastní imunitu a ušetří vám čas i nervy, když nebudete muset s miminkem neustále navštěvovat doktora.

Variabilní teplota ohřevu

Ohřívač funguje podle vašich rozkazů. Určete si sami, zda si přejete pokrm ohřát teplotou 40/70/100 °C. Již nadále nemusíte kontrolovat, jak je jídlo teplé, aby se miminko nespálilo. Ohřívač to zvládne za vás.

Jednoduché ovládání

Ovládání zvládnete levou zadní hned během prvního použití. Stačí, když dolů do nádobky nalijete vodu. Světelná kontrolka vám prozradí, kdy je vodní lázeň zahřátá na požadovanou teplotu. Poté do vody pouze vložíte lahvičku s jídlem a počkáte, než uplyne požadovaná doba ohřívání. U sterilizace máte nádobí i dudlíky čisté již po pěti minutách, takže je téměř ihned můžete opět použít.

Multifunkční ohřívač BAYBY BBW 2000 pro ohřátí mléka, příkrmů i sterilizaci Ohřívač lahví s mlékem je už klasikou. Umí-li ale ohřát i stravu v podobě zeleninových či masových příkrmů, je to přidaná hodnota. A zvládne-li sterilizovat doplňky, jako dudlíky či savičky lahví, pak už se jedná o nadstandard, který nemá na českém trhu konkurenci. Tento trojí luxus umožňuje multifunkční ohřívač BAYBY BBW 2000. Pro vyjmenované funkce má multifunkční ohřívač tři úrovně nastavení teploty – 40 °C, 70 °C a 100 °C, takže nemusíte teplotu odhadovat a víte, že zejména při ohřívání mléka dítě nespálíte. Světelná kontrolka svítí, než vodní lázeň v ohřívači dosáhne požadované teploty, pak zhasne. Kojeneckou láhev jednoduše do ohřívače vložíte. Pro dětskou stravu ohřívač disponuje přesně padnoucí miskou, v níž jídlo ohřejete. A pro sterilizaci do vany přístroje nalejete 180 ml vody a přímo vložíte třeba dudlíky, přiklopíte perfektně padnoucím víčkem a alespoň 5 minut necháte sterilizovat. Celý přístroj je zdravotně nezávadný a žádná ze součástí neobsa

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.