MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Příslušenství k čočkám » Roztoky na kontaktní čočky » Srovnání cen Bausch&Lomb ReNu MultiPlus 360 ml

Roztoky na kontaktní čočky

Bausch&Lomb ReNu MultiPlus 360 ml

Hodnocení: 5x
  • 4

RENU Multiplus 360 ml Výjimečná kombinace složení roztoku Renu Multiplus umožňuje jednoduchou péči o čočky. Nyní je oplachování, desinfekce, uchovávání, odstraňování bílkovinných usazenin, navlhčování, čištění v jedné lahvičce Renu Multiplus. Ze složek, které se nacházejí v roztoku Renu Multiplus můžeme vyjmenovat: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Bausch&Lomb ReNu MultiPlus 360 ml

Čerstvá hodnocení Bausch&Lomb ReNu MultiPlus 360 ml

  • 3

Tereza, 20. srpna 2012

s tímto roztokem mám špatné zkušenosti. Pálili mě oči, musela jsem kontaktní čočky často vyndávat a čistit. Ale to je u každého individuální. Za mě nedoporučuji


Specifikace Bausch&Lomb ReNu MultiPlus 360 ml

Kategorie Roztoky na kontaktní čočky
Výrobce BAUSCH&LOMB
Nejnižší cena 229 Kč

Roztok ReNu MultiPlus je víceúčelový roztok, který skvěle odstraňuje bílkovinné usazeniny a lipidy, oplachuje, čistí a dezinfikuje kontaktní čočky. Kombinace složen ... a dál?

Produkt Bausch&Lomb ReNu MultiPlus 360 ml

Bausch&Lomb ReNu MultiPlus 360 ml - parametry

Název produktu: Bausch&Lomb ReNu MultiPlus 360 ml
Výrobce: BAUSCH&LOMB
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 170 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

RENU Multiplus 360 ml Výjimečná kombinace složení roztoku Renu Multiplus umožňuje jednoduchou péči o čočky. Nyní je oplachování, desinfekce, uchovávání, odstraňování bílkovinných usazenin, navlhčování, čištění v jedné lahvičce Renu Multiplus.

Ze složek, které se nacházejí v roztoku Renu Multiplus můžeme vyjmenovat: Hydranate odstraňuje denaturované bílkoviny během každodenní péče o čočky, předchází tvoření bílkovinných usazenin.

Poloxamín vysoce účinný povrchově aktivní prostředek, odstraňuje mastnotu a znečištění pocházející z prostředí, udržuje schopnost čočku navlhčovat

Dymed efektivní desinfekční prostředek, který není toxický pro oční tkáně Pro desinfekci čočky stačí kápnout 3 kapky vody na každou stranu a potírat je po dobu kolem 20 sekund. Poté vydatně opláchněte povrch čočky.

Pro úplnou desinfekci musí být čočky ponechány v roztoku alespoň 20 sekund. Roztok Renu Multiplus je doporučován obzvlášť pro čočky pro častou výměnu.

Lahvička obsahuje 360 ml roztoku Renu Multiplus. ReNu MultiPlus je víceúčelový roztok na čočky, který dokáže účinně desinfikovat a zvlhčovat všechny měkké kontaktní čočky. Složení roztoku ReNu nabízí několik speciálních složek pro komplexní péči. Pro komfortní nošení čoček hraje důležitou roli tzv. hydranát, který se stará o odstranění proteinových a lipidových usazenin z povrchu čočky, nebo Poloxamin, který odstraňuje zbytky buněčných tkání – čočky jsou pak hladké a pohodlné.

Roztok ReNu nabízí i výbornou desinfekci, ta je zajištěna systémem DYMED. I přes čistící sílu je roztok ReNu MultiPlus stále šetrný k očím díky kyselině borité, vyrovnávající pH na kontaktních čočkách tak, aby odpovídalo pH slzného filmu. Po otevření je roztok ReNu možné používat až 3 měsíce. Roztok ReNu MultiPlus No Rub je víceúčelový roztok, který efektivně odstraňuje bílkovinné usazeniny a lipidy, oplachuje, čistí a dezinfikuje Vaše kontaktní čočky. Roztok na kontaktní čočky ReNu MultiPlus je vhodný pro všechny druhy měkkých hydrogelových i silikonhydrogelových kontaktních čoček. Přestože je ReNu MultiPlus označený jako NO RUB (bez tření/mnutí), doporučujeme kontaktní čočky při čištění promnout mezi prsty nebo prstem v dlani. Ošetření je tak efektivnější. Roztok ReNu MultiPlus obsahuje látku Hydrant, která byla vyvinutá speciálně pro odstraňování již zmíněných proteinů z povrchu kontaktní čočky Roztok ReNu MultiPlus dodáváme v objemech 120 ml, 3 x 360 ml. Renu MPS 360 ml. Víceúčelový roztok Bausch Multi-Purpose Solution představuje nejnovější generací roztoku Renu Multiplus, který je doporučen zejména osobám s citlivýma očima. Víceúčelový roztok Bausch Multi-Purpose Solution je antiseptický, tlumený, isotonický roztok. Slouží ke každodennímu použití, desinfekci, zvlhčení, oplachování a uchovávání všech druhů měkkých kontaktních čoček. Složení: Sterilní roztok obsahující kyselinu borovou, disodná sůl kyseliny ethylendiamintetraoctové (edetan disodný), boritan sodný a chlorid sodný, DYMEDŸ (polyaminopropylbiguanid) 0,00005 %, poloxamin 1 %. N


Recenze Bausch&Lomb ReNu MultiPlus 360 ml

Tereza, 20. srpna 2012s tímto roztokem mám špatné zkušenosti. Pálili mě oči, musela jsem kontaktní čočky často vyndávat a čistit. Ale to je u každého individuální. Za mě nedoporučuji
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Bausch&Lomb ReNu MultiPlus 360 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.