MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Kontaktní čočky » Měsíční kontaktní čočky » Srovnání cen Bausch & Lomb PureVision Toric (6 čoček)

Měsíční kontaktní čočky

Bausch & Lomb PureVision Toric (6 čoček)

Hodnocení: 1x
  • 5

Akce! Kupte 2 balení čoček Purevision Toric6čočeka CashBack 100,-Kčdostanete jako dárek*! *Cashback ve formě voucheru je přiložen k objednávce. Aktivní je při objednávce nad 100,01-Kč, jeho platnost je 6 měsíců od objednání objednávky. Kontaktní čočky Pure Vision Toric jsou měsíční čočky určené k nepřetržitému ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.95699
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Bausch & Lomb PureVision Toric (6 čoček)

Specifikace Bausch & Lomb PureVision Toric (6 čoček)

Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Výrobce BAUSCH&LOMB
Nejnižší cena 750 Kč

Kontaktní čočky PURE VISION Toric jsou novou variantou známých sférických kontaktních čoček PURE VISION . Pure Vision Toric představují velmi vhodné řešení pro nositele s vyšším stupněm astigmatismu. Jsou zárukou vysokého pohodlí a ostrého vidění. Pure Vision se obecně vyznačují dobrou centrací a vysokou propustností pro kyslík. Balení kontaktních čoček PureVision obsahuje 6 ks = 3 páry, z nichž každý je na dobu 30 dní. ... a dál?

Produkt Bausch & Lomb PureVision Toric (6 čoček)

Bausch & Lomb PureVision Toric (6 čoček) - parametry

Název produktu: Bausch & Lomb PureVision Toric (6 čoček)
Výrobce: BAUSCH&LOMB
Minimální cena: 750 Kč
Maximální cena: 1 249 Kč
Ušetríte až: 499 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:
  • Akce! Kupte 2 balení čoček Purevision Toric6čočeka CashBack 100,-Kčdostanete jako dárek
  • !
  • Cashback ve formě voucheru je přiložen k objednávce.

Aktivní je při objednávce nad 100,01-Kč, jeho platnost je 6 měsíců od objednání objednávky. Kontaktní čočky Pure Vision Toric jsou měsíční čočky určené k nepřetržitému nošení. Jsou vyrobeny z Balafilconu A s vysokým stupněm obsahu vody (nad 36 %).Znamená to, že bez sundávání je lze nosit po dobu 30 dnů ve dne i v noci bez žádných následků v podobě zhoršení kondice očí. Nákupem čoček PureVision Toric, už nepotřebujete nakupovat žádný ošetřující roztok a odpadá Vám tím i potřeba každodenního nasazování a sundávání čoček.Technologie výroby Performa zajišťuje nepřetržitou schopnost zvlhčovat povrch čočky, chrání před proteinovými usazeninami a dokonale zaostřuje zrak.Čočky byly vyvinuty pomocí technologie AerGel spojením silikonu a hydrogelu. Efektem použití této technologie je vysoká schopnost propouštět kyslík, mnohem vyšší než u tradičních hydrogelových čoček. Zvýšena byla schopnost přenosu tekutin skrze čočku a adaptace čočky na povrch oka. Pure Vision Toric jsou silikon-hydrogelové, torické kontaktní čočky, které řeší problematiku astigmatismu. Jedná se o vylepšené, známé kontaktní čočky Pure Vision o hodnoty cylindrické v osách do 180o. Pure Vision Toric umožňují taktéž přespávání až po dobu jednoho měsíce (30 dní a nocí) nepřetržitě. Tuto variantu je ovšem nutno vždy probrat se svým očním specialistou. V případě nepřetržitého nošení je dobré používat lubrikační kapky, například ReNu Rewetting Drops. Dobrým pomocníkem k péči o silikon-hydrogelové kontaktní čočky je roztok AOSEPT plus. Má velice efektní čistící schopnosti a je velmi vhodné jím alespoň 2x týdně kontaktní čočky důkladně vyčistit. Takto ošetřené čočky jsou precizně zbaveny všech nečistot a usazenin. Dbejte ovšem důsledně na to, aby nezneutralizovaný roztok nepřišel do kontaktu s okem! Z důvodu složitější výroby je termín dodání 30 dní. Doporučujeme proto objednávku Vaší nové krabičky udělat nejpozději při otevírání Vašeho posledního páru těchto kontaktních čoček, abyste zboží obdrželi právě včas. Kontaktní čočky PURE VISION Toric jsou novou variantou známých

sférických kontaktních čoček PURE VISION . Pure Vision Toric představují

velmi vhodné řešení pro nositele s vyšším stupněm astigmatismu. Jsou

zárukou vysokého pohodlí a ostrého vidění. Pure Vision se obecně

vyznačují dobrou centrací a vysokou propustností pro kyslík, která

v kombinaci s materiálem Batafilcon A a technologií ArGel, umožňuje

i kontinuální nošení kontaktních čoček. Tento způsob užívání Pure

Vision by však měl být schválen kontaktologem vhledem k individuální

potřebám nositele. PURE VISION Toric je možné užívat také klasickým

způsobem – ráno nasadit, večer vyjmout, vyčistit a uložit do roztoku.

Kontaktní čočky Pure Vision Toric jsou určeny ke 30dennímu cyklu výměny.

Balení obsahu je 6 ks = 3 páry, z nichž každý je na dobu 30 dní.


Přidat recenzi pro Bausch & Lomb PureVision Toric (6 čoček)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.