Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Barnys Inovo 5 90 tablet

Pohybový aparát

Barnys Inovo 5 90 tablet

Hodnocení: 8x
  • 3.625

Barny´s Inovo 5 představuje komplexní kloubní výživu nové generace s obsahem 5 složek pro dosažení vyššího účinku. Kanadská kvalita za výbornou cenu. Nové složení přípravku Barny's Inovo 5 je unikátní tím, že obsahuje všechny důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních anebo v chrupavce běžně vyskytují. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.835
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Barnys Inovo 5 90 tablet koupíte i tady

Barnys Inovo 5 90 tablet v kostce

Průměrné hodnocení

3,6
  • 3.625

Na základě 8 hodnocení

73% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Barnys Inovo 5 90 tablet

  • Inovo mi pomáhá při bolesti kolen.

Specifikace Barnys Inovo 5 90 tablet

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce FORTIUS NATURAL NUTRITION
Nejnižší cena 139 Kč

Přípravek HypnoX forte představuje extra silnou kombinaci bylin pro lepší komfort usínání a kvalitní spánek. ... a dál?

Produkt Barnys Inovo 5 90 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Barnys Inovo 5 90 tablet - parametry

Název produktu: Barnys Inovo 5 90 tablet
Výrobce: FORTIUS NATURAL NUTRITION
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 519 Kč
Ušetríte až: 380 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.63 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
  • 3.625
Podrobný popis:

Barny´s Inovo 5 představuje komplexní kloubní výživu nové generace s obsahem 5 složek pro dosažení vyššího účinku. Kanadská kvalita za výbornou cenu.

Nové složení přípravku Barny's Inovo 5 je unikátní tím, že obsahuje všechny důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních anebo v chrupavce běžně vyskytují. Umožňuje tak komplexní péči o pohybový aparát. Kvalita přípravku je navíc kontrolována certifikovanou laboratoří Ministerstva zdravotnictví Kanady. Novou řadou Inovo se společnost Barny's stává bezkonkurenční na českém trhu v oblasti kloubní výživy.

Obsahové látky v Inovo 5: Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, MSM, Kolagen II. typu, Kyselina hyaluronová

Užívání přípravku Inovo 5 doporučujeme: u osob s bolestmi velkých kloubů a páteř

u osob s nadměrně zatěžovaným pohybovým aparátem (sportovci, osoby s nadváhou)

u osob středního a vyššího věku

u osob s vrozenými odchylkami ve vývoji kloubů Inovo 5 velmi účinně: Pomáhá chránit, vyživuje a lubrikuje kloub a chrupavku

Omezuje projevy kloubního opotřebení

Podporuje viskoelastické funkce kloubní synoviální tekutiny Jak Inovo 5 působí?

Mezi nejčastější onemocnění kloubů a pohybového aparátu patří artróza či osteoartróza (postihuje zhruba 12 % obyvatelstva, populaci nad 65 let dokonce 85 %). Artróza nejčastěji postihuje klouby kolen a kyčlí, výjimkou však nejsou ani drobné klouby prstů nebo meziobratlové klouby páteře. Nepříjemnost obou nemocí spočívá především v zhoršení kvality života všech pacientů. Rozvoj onemocnění vede k destrukci chrupavky, k rozpadu kloubních buněk a rozvoji zánětlivého onemocnění kloubů a kloubního pouzdra.

Základem přípravků Barny´s Inovo je 5 účinných složek - tedy důležité látky, které chrupavka a klouby potřebují.

Glukosamin sulfát - VYŽIVUJEGlukosamin hraje významnou roli v metabolismu chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) a je zdrojem pro syntézu proteoglykanů stavebních složek chrupavky. Glukosamin je chrupavkou aktivně vychytáván. Podávání glukosaminu zpomaluje rozvoj už vzniklých degenerativních změn chrupavky.

V Barny's Inovo 5 je obsažen glukosamin sulfát v denní dávce 1500 mg a tato skutečnost je ověřena nezávislou analýzou v zemi původu i v ČR.

Chondroitin sulfát - VYŽIVUJEJe důležitou součástí kloubní chrupavky. Díky svým vlastnostem váže velké množství vody a udržuje napětí v kolagenní síti. Podávání chondroitinu vede ke zpomalení destruktivních změn chrupavky, mírní bolesti kloubů, zlepšuje pohyblivost a mírní i průběh zánětu kloubu.

MSM (methylsulfonylmethan) - PROTIZÁNĚTLIVÝ ÚČINEKVykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným, odborníky vysoce hodnoceným, zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce.

Kyselina hyaluronová - LUBRIKUJENachází se hlavně v pojivových tkáních, kde tvoří hlavní součást kloubní synoviální tekutiny. Čím vyšší je koncentrace kyseliny, tím lepší jsou viskoelastické vlastnosti chrupavky. Její podávání normalizuje vlastnosti kloubní


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.