Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Balneum Hermal 500 ml

Léky na kůži

Balneum Hermal 500 ml

Hodnocení: 10x
  • 4

Balneum Hermal je přísada do koupele 1. CO JE BALNEUM HERMAL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Co je Balneum Hermal Balneum Hermal obsahuje léčivou látku sojae oleum (sójový olej) 84,75 g ve 100 g roztoku. Balneum Hermal je přísada do koupele. Balneum Hermal pokrývá pokožku olejovým filmem, který slouží jako přechodná ochranná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.61056
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Balneum Hermal 500 ml koupíte i tady

Specifikace Balneum Hermal 500 ml

Kategorie Léky na kůži
Výrobce HERMAL KURT HERRMANN
Nejnižší cena 184 Kč

Přísada do koupele vhodná u těch pacientů, u nichž je pokožka chudá na látky tukové povahy, suchá a lehce svědící. ... a dál?

Produkt Balneum Hermal 500 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Balneum Hermal 500 ml - parametry

Název produktu: Balneum Hermal 500 ml
Výrobce: HERMAL KURT HERRMANN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Balneum Hermal je přísada do koupele 1. CO JE BALNEUM HERMAL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ

Co je Balneum Hermal Balneum Hermal obsahuje léčivou látku sojae oleum (sójový olej) 84,75 g ve 100 g roztoku.

Balneum Hermal je přísada do koupele.

Balneum Hermal pokrývá pokožku olejovým filmem, který slouží jako přechodná ochranná vrstva až do obnovení přirozeného tukového kožního pláště. Balneum Hermal snižuje uvolňování fyziologických faktorů zadržujících vodu v rohové vrstvě kůže. Snižuje také zvýšené odpařování vody u kožních onemocnění, jako jsou ekzémy a lupénka. Kromě toho také usnadňuje odlučování šupin.

Použití Balneum Hermal je vhodné u těch pacientů, u nichž je pokožka chudá na látky tukové povahy, suchá a lehce svědící. Zvláštní výhodou je příjemný způsob opětného obnovení přirozeného mastného povrchu kůže.

Balneum Hermal se používá k podpůrné léčbě u těch pacientů, kteří mají potíže se suchou a svědící kůží jako například u atopického ekzému. Používat Balneum Hermal je též možno u malých dětí a kojenců s citlivou kůží. Mezi další spektrum použití patří seborrhoická dermatitida kojenců a malých dětí, eczema infantile (ouročky, plenková dermatitida, crusta lactea), chronické druhy ekzému (bércový ekzém, neurodermatitida), záněty kůže z opotřebení, stařecká kůže, ichtyózy a lupénka. Přípravek mohou používat dospělí, děti i mladiství i bez doporučení lékaře. Přípravek je možné používat i během těhotenství a kojení. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST NEŽ ZAČNETE POUŽÍVAT BALNEUM HERMAL

Přípravek Balneum Hermal se nesmí užívat pokud jste přecitlivělý/á na léčivou látku anebo některou z pomocných látek; pokud trpíte akutní formou pustulózní (puchýřnaté) lupénky. Při užívání přípravku Balneum Hermal je třeba zvláštní opatrnosti Lázně jako takové (také s přísadou Balneum Hermal) nejsou doporučovány při horečnatých stavech, tuberkulóze, těžkých srdečních chorobách a onemocněních oběhového systému a při vysokém krevním tlaku. Jestliže se u vás objeví některá z těchto nemocí, poraďte se o dalším používání přípravku se svým lékařem. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Interakce s jinými léky nejsou známy. Pouze při následném použití mýdel a saponátů dochází ke zrušení příznivého účinku Balneum Hermal. Užívání přípravku Balneum Hermal s jídlem a pitím Použití léku Balneum Hermal není vázáno na jídlo a nápoje. Účinek místního podání přípravku Balneum Hermal není jídlem ani nápoji ovlivněn. Těhotenství a kojení Používání přípravku Balneum Hermal je možné i během těhotenství a kojení bez omezení. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Vzhledem ke způsobu použití lze vyloučit ovlivnění schopnosti řídit a obsluhovat stroje. Důležité informace o některých složkách přípravku Balneum Hermal Butylhydroxytoluen může vyvolat místní podráždění kůže (např. kontaktní dermatitidu), podráždění očí a sliznic.

Propylenglykol může vyvolat podráždění kůže.

Benzyl-benzoát, obsažený v parfému, může vyvolat mírné podráždění kůže, očí a sliznic. 3. JAK SE PŘÍPRAVEK BALNEUM


Přidat recenzi pro Balneum Hermal 500 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.