Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bahá´í nakladatelství Bahá´u´lláhovy Desky

Knihy

Bahá´í nakladatelství Bahá´u´lláhovy Desky

Hodnocení: 1x
  • 4

Bahá´u´lláhovy Desky – zjevené po Kitáb-i-Aqdas. Soubor nejduležitějších Bahá’u’lláhových dopisů či Desek, které byly napsány v období 70. - 90. let 19. století, po sepsání nejduležitější Knihy Bahá’í víry - tj. Nejsvětější Knihy - Kitáb-i-Aqdas. Výbor obsahuje mj. Bahá’u’lláhuv dopis celému křesťanstvu, ve kterém mu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bahá´í nakladatelství Bahá´u´lláhovy Desky koupíte i tady

Specifikace Bahá´í nakladatelství Bahá´u´lláhovy Desky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 148 Kč

Soubor nejduležitějších Bahá’u’lláhových dopisů či Desek, které byly napsány v období 70. - 90. let 19. století, po sepsání nejduležitější Knihy Bahá’í víry - tj. Nejsvětější Knihy - Kitáb-i-Aqdas. Vý ... a dál?

Produkt Bahá´í nakladatelství Bahá´u´lláhovy Desky

Bahá´í nakladatelství Bahá´u´lláhovy Desky - parametry

Název produktu: Bahá´í nakladatelství Bahá´u´lláhovy Desky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 203 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bahá´u´lláhovy Desky – zjevené po Kitáb-i-Aqdas. Soubor nejduležitějších Bahá’u’lláhových dopisů či Desek, které byly napsány v období 70. - 90. let 19. století, po sepsání nejduležitější Knihy Bahá’í víry - tj. Nejsvětější Knihy - Kitáb-i-Aqdas. Výbor obsahuje mj. Bahá’u’lláhuv dopis celému křesťanstvu, ve kterém mu oznamuje návrat Krista. Dále zde čtenář nalezne dopisy adresované celému lidstvu, vysvětlující nezbytné zásady pro budování mírové světové civilizace, zásady pro odstranění národnostních a rasových předsudku a cestu k obnovení ztraceného kontaktu člověka se Stvořitelem. Tyto dopisy, psané v prostředí vězeňské cely, představují jeden z největších klenotu, které kdy byly darovány lidstvu pro jeho duchovní a sociální povznesení. Bahá´u´lláhovy Desky – zjevené po Kitáb-i-Aqdas od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.