AVICENTRA s.r.o. Králík deluxe 500 g
AVICENTRA s.r.o. Králík deluxe 500 g

AVICENTRA s.r.o. Králík deluxe 500 g

80%
od 35 Kč
Avicentra Krmivo pro králíky deluxe Krmivo pro králíky Avicentra deluxe pro králíky je pestré krmivo, které předčí řadu classic i special. Směs obilovin, semen a granulí již obsahuje velice málo pšenice a ovsa více se objevují: svatojánský chléb                              granule pro hlodavce   …
mujmazel.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 61 Kč Skladem
35 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: AVICENTRA s.r.o. Králík deluxe 500 g
Výrobce: AVICENTRA
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 74 Kč
Ušetříte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Avicentra Krmivo pro králíky deluxe Krmivo pro králíky Avicentra deluxe pro králíky je pestré krmivo, které předčí řadu classic i special. Směs obilovin, semen a granulí již obsahuje velice málo pšenice a ovsa více se objevují: svatojánský chléb                              granule pro hlodavce                              sušená mrkev                              sušený banán                              jablka Výběrová směs pro králíky. Lze objednat pouze celé balení obsahující 16 kusů. Doplňkové krmivo pro králíky. Výběrová krmná směs se spoustou sušené zeleniny a kvalitní vojtěšky. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: vojtěška, kukuřičné vločky, hrachové vločky, svatojánský chléb, extrudované obiloviny, mrkev, oves celý, kukuřice, banány, pšenice, mrkev. Jakostní znaky: vlhkost 11%.

Popis produktu:

Výběrové doplňkové krmivo pro králíky a další velké hlodavce.

Složení:

Obiloviny, semena, vedlejší výrobky rostlinného původu, zelenina, ovoce, oleje a tuky, minerální látky, vitaminy, potravinářská barviva, antioxidanty.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.