MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Kojenecké potřeby » Kojenecké láhve » Srovnání cen Avent dudlík AIRFLEX - 1 otvor, novorozenecký - 2 ks

Kojenecké láhve

Avent dudlík AIRFLEX - 1 otvor, novorozenecký - 2 ks

Hodnocení: 23x
 • 3.82609
EAN: 5012909010825

Předejděte nadýmání novorozenců a usnadněte přechod ke kojenecké lahvi! Dudlík Avent AIRFLEX je vyroben z tenkého a měkkého silikonu. Tvarem dokonale připomíná maminčin prs. Dětem umožňuje kousat a sát jako při kojení. Patentovaný okraj funguje coby jednosměrný ventil. Do lahve během kojení pouští vzduch, takže dítě nemusí přerušovat sání. Zároveň dítě nepolyká vzduch a netrpí bolestivou kolikou. 1 otvor zajišťuje rychlost stravy ideální pro novorozence. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.79675
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Avent dudlík AIRFLEX - 1 otvor, novorozenecký - 2 ks

Specifikace Avent dudlík AIRFLEX - 1 otvor, novorozenecký - 2 ks

Kategorie Kojenecké láhve
Výrobce Avent
Nejnižší cena 105 Kč

Hýčkejte své nejmenší. Pomocí dudlíku s průtokem pro novorozence si dítě reguluje proud mléka samo, jako je tomu u kojení, tudíž se nepřejídá a nedáví. ... a dál?

Produkt Avent dudlík AIRFLEX - 1 otvor, novorozenecký - 2 ks

Avent dudlík AIRFLEX - 1 otvor, novorozenecký - 2 ks - parametry

Název produktu: Avent dudlík AIRFLEX - 1 otvor, novorozenecký - 2 ks
Výrobce: Avent
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.83 bodů z 5
Počet hodnocení: 23 x
Hodnocení:
 • 3.82609
Podrobný popis:

Určení: univerzální

Vnější materiál: silikon Novorozenecký průtok, extra měkký silikonovýn dudlík, tvarem i funkcí připomíná maminčin prs, pružný okraj dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a ne do bříška dítětě. Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.055

Výška (cm): 5.00

Šířka (cm): 14.00

Hloubka (cm): 6.00 Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.055

Výška (cm): 5.00

Šířka (cm): 14.00

Hloubka (cm): 6.00

EAN: 5012909010825 Záruční doba: 24 měsícůDudlík na láhev AVENT extra měkký s 1 otvorem – novorozenecký. Dudlíky AVENT jsou vyráběny z měkkého a tenkého silikonu. Žebrování je prodlouženo a dudlík je o něco celkově vyšší. Těsnící lem je snížen. Tyto novinky zaručují stálost tvaru dudlíku a ještě dokonalejší podobnost s kojením z prsu maminky. Silikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním. Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví. Široký tvar měkkého dudlíku nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.

 • Savička s jednou dírkou AVENT pro novorozence, 0m+ Jedinečná savička AVENT umožnuje bezproblémovou kombinaci kojení a krmení z láhve. Silikonovová savička AVENT je široká a měkká a umožnuje dětátku stejné sání a kousání jako na mateřském prsu. Tím je kombinace kojení a krmení z lahvičky naprosto bez problémů. Balení 2 kusů Číslo výrobku: 200550269Tabulka velikostí0M+
 • 1 dírka
 • Tok stravy pro novorozence
 • Extra měkká silikonová savička
 • Ideální pro novorozence a kojená miminka každého věku1M+
 • 2 dírky
 • Pomalý tok stravy
 • Extra měkká silikonová savička
 • Pomalý tok stravy pro novorozence a kojená miminka každého věku3M+
 • 3 dírky
 • Středně rychlý tok stravy
 • Měkká silikonová savička
 • Pro miminka od 3 měsíců, která jsou krmena z lahvičky6M+
 • 4 dírky
 • Rychlý tok stravy
 • Měkká silikonová savička
 • Rychlý tok stravy pro starší miminkaVariabilní savička 3M+
 • 1 štěrbina
 • Proměnlivý tok stravy
 • Měkká silikonová savička se štěrbinou
 • Extra rychlý tok stravy - vhodný i pro hustou tekutou stravu. Tok stravy se d regulovat, když lahvičku natočíte do označení na savičce I, II nebo III v jedné linii s dětským nosíkem.

pro kojenecké láhve. Dudlík Philips AVENT obsahuje jedinečný antikolikový ventil, který prokazatelně snižuje výskyt koliky. Dudlík neobsahuje žádné BPA (bez bisfenolu A). Umožňuje dítěti kontr


Přidat recenzi pro Avent dudlík AIRFLEX - 1 otvor, novorozenecký - 2 ks

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Avent dudlík AIRFLEX - variabilní průtok - 2 ks

Avent dudlík AIRFLEX - variabilní průtok - 2 ks

Variabilní průtok, extra měkký silikonovýn dudlík, tvarem i funkcí připomíná maminčin prs, pružný okraj dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a ne do bříška dítětě. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.055 Výška (cm): 5.00 Šířka (cm): »

od 109 Kč

v 31 obchodech

AVENT Stojánek k vysušení lahviček a saviček

AVENT Stojánek k vysušení lahviček a saviček

Díky stojanu na sušení můžete pohodlně a hygienicky sušit všechno příslušenství na krmení včetně lahví, které jste za celý den použili. Na stojan se vejde až 8 lahví, odsávačka a dudlíky. Odnímatelný odkapávací podstavec umožňuje snadno odstraňovat vodu, »

od 449 Kč

v 8 obchodech

Tommee Tippee izolační obal na lahve C2N, 2ks

Tommee Tippee izolační obal na lahve C2N, 2ks

Obal na kojenecké láhve prodlouží dobu teploty potravy v láhvi. Izolační obaly na láhve, vhodné pro řadu Tommee Tippee CN2, prodlouží dobu teploty potravy v láhvi pro vaše nejmenší.Cestujete s malým dítětem nebo jen často chodíte na procházky? Máme pro »

od 243 Kč

v 12 obchodech

Avent dudlík AIRFLEX - 4 otvory, rychlý průtok - 2 ks

Avent dudlík AIRFLEX - 4 otvory, rychlý průtok - 2 ks

Určení: univerzální Vnější materiál: silikon Rychlý průtok, extra měkký silikonovýn dudlík, tvarem i funkcí připomíná maminčin prs, pružný okraj dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a ne do bříška dítětě. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): »

od 109 Kč

v 35 obchodech

Avent dudlík AIRFLEX - 2 otvory, pomalý průtok - 2 ks

Avent dudlík AIRFLEX - 2 otvory, pomalý průtok - 2 ks

Určení: univerzální Vnější materiál: silikon Pomalý průtok, extra měkký silikonovýn dudlík, tvarem i funkcí připomíná maminčin prs, pružný okraj dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a ne do bříška dítětě. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): »

od 127 Kč

v 22 obchodech

Avent dudlík AIRFLEX - 3 otvory, střední průtok - 2 ks

Avent dudlík AIRFLEX - 3 otvory, střední průtok - 2 ks

Střední průtok, extra měkký silikonovýn dudlík, tvarem i funkcí připomíná maminčin prs, pružný okraj dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a ne do bříška dítětě. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.055 Výška (cm): 5.00 Šířka (cm): »

od 129 Kč

v 12 obchodech

Baby Mix Chladící kousátko Kočička

Baby Mix Chladící kousátko Kočička

Kočička - 14444C BABY MIX Kousátko gelové - KOČKA. Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte a podporují vývoj jeho smyslů. Kousátko je vyrobeno z bezpečných materiálů bez ostrých hran. Tvary a barvy se mohou lišit - dle dodávky »

od 43 Kč

v 6 obchodech

Munchkin Odkapávací stojánek na 12 lahví

Munchkin Odkapávací stojánek na 12 lahví

**Munchkin Odkapávací stojánek na 12 lahví** Originální stojan **na sušení až 12 kojeneckých lahví s doplňky a dalšího nádobí**. Odkapávací plocha má speciální design pro umístění saviček, stékající vodu zachycuje odkapávací tác. **Stojan** s lahvemi **se »

od 399 Kč

ve 4 obchodech

REER Termo nádobka

REER Termo nádobka

Horké jídlo kdekoli a kdykoliv, s objemem 350 ml je ideální společník pro cestování a dovolenou. Udržuje jídlo teplé nebo chladné celé hodiny. Z nerozbitné nerezové oceli uvnitř i vně a s izolačním bezpečnostním uzávěrem. Termoska z nerezové oceli, 350 »

od 289 Kč

ve 2 obchodech

Philips Avent Láhev Classic+ 260 ml

Philips Avent Láhev Classic+ 260 ml

Antikolikový systém je zajištěn pružným okrajem dudlíku, který umožňuje proudění vzduchu do láhve a ne do bříška. dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně jako u přirozeného kojení klinické studie prokazují, že láhve AVENT »

od 299 Kč

v 1 obchodě

PHILIPS Láhev Classic+ 125 ml (PP)

PHILIPS Láhev Classic+ 125 ml (PP)

Druh: dětské láhve Doporučený věk: od narození Antikoliková láhev: ANO Materiál: polypropylen Antikolikový systém je zajištěn pružným okrajem dudlíku, který umožňuje proudění vzduchu do láhve a ne do bříška. * dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně »

od 220 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.