MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Aurecon ušní svíčky natural

Léky

Aurecon ušní svíčky natural

Hodnocení: 53x
  • 3.13208
EAN: 7640119230498

Ušní svíčky AURECON jsou bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu. - Teplo ze svíčky zahřívá i mikrosystém ušního laloku a tak působí na reflexní zóny, které touto simulací příznivě ovlivňují průběh onemocnění z nachlazení. Upravuje čistící působení lymfatické drenáže ucha.Magie ohně fascinovala ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77795
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Aurecon ušní svíčky natural

Čerstvá hodnocení Aurecon ušní svíčky natural

  • 5

Gabriela, 3. listopadu 2014

Ušní svíčky - tak to je opravdu úžasná věc. Kdo je nezkusil, přistupuje k nim poněkud nedůvěřivě, ale stačí jediná aplikace a člověk se k nim vrací stále. A je pravdou, že při průběžné používání se o hodně zlepší sluch a rovnováha těla je také lepší. Sama používám ušní svíčky Aurecon a jsem moc spokojená.


Specifikace Aurecon ušní svíčky natural

Kategorie Léky
Výrobce HERB PHARMA
Nejnižší cena 113 Kč

Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný ušní maz a mírný podtlak ho komínovým efektem vysaje. Vyrovnává tlak v oblasti ucha, čela a nosních dutin. ... a dál?

Produkt Aurecon ušní svíčky natural

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


OMRON C102

OMRON C102

od 1 499 Kč

Medisana IN 550

Medisana IN 550

od 1 899 Kč

Orava FI-120 A

Orava FI-120 A

od 549 Kč

CLATRONIC GS 3656

CLATRONIC GS 3656

od 649 Kč

OMRON C900

OMRON C900

od 2 403 Kč

Aurecon ušní svíčky natural - parametry

Název produktu: Aurecon ušní svíčky natural
Výrobce: HERB PHARMA
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.13 bodů z 5
Počet hodnocení: 53 x
Hodnocení:
  • 3.13208
Podrobný popis:

Ušní svíčky AURECON jsou bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu. - Teplo ze svíčky zahřívá i mikrosystém ušního laloku a tak působí na reflexní zóny, které touto simulací příznivě ovlivňují průběh onemocnění z nachlazení. Upravuje čistící působení lymfatické drenáže ucha.Magie ohně fascinovala lidi už od začátku dávných dob. Ovládnutí tohoto elementu přineslo lidem světlo a teplo. Tato tradice se přenesla i do ušních svíček. Už odpradávna je proto v rozličných kultůrách známa jako účinný přírodní prostředek.Historický kořen najdeme u obyvatel stepí na Sibiři, v asijské oblasti a u Indiánů v Severní a Jižní Americe.Staré malby na skalách ukazují použití ušních svíček při světských rituálech a medicínských ceremoniálech.Díky nejstaršímu kmenu Pueblo, Hopi, který měl široké léčitelské vědomosti a vysokou duchovnost se tato zkušenost dostala přes profesionální používání ušních svíček opět do Evropy.Koncem minulého století firma Herb-Pharma AG Schweiz začala zkoumat použití ušní svíčky a dospěla k výrobě svíček Aurecon.Od té doby stále více spokojených zákazníků poznalo blahodárný účinek těchto medicínských ceremoniálů.Všechny originální ušní svíčky Aurecon natural se ještě dnes vyrábějí ručně, podle staré receptury a z nejlepších, pravidelně kontrolovaných surovin s maximální péčí.U Aurecon ušních svíček natural se výhradně používá jen bavlna nejvyšší jakosti, která neobsahuje pesticidy.Malé odchylky v délce ušních svíček jsou znakem kvality ruční práce a zvláštní známkou tohoto sympatického produktu.Stále více spokojených zákazníků používá Aurecon ušní svíčky natural. Profitujeme přitom z více než 15-leté zkušenosti s ušníma svíčkama a ze standartně vysoké kvality a bezpečnosti.Speciálně vyvinutý vnitřní bezpečnostní filtr je přirozenější, použití je jednoduché a bezpečné..I pro vás je to důvod, proč důvěřovat Aurecon ušním svíčkám natural.Označení CE na ušních svíčkách Aurecon plus natural zaručuje shodu s bezpečnostními požadavky stanovenovenými směrnicí CEE 93/42 přijatou v EU.Aurecon ušní svíčky natural byly vyvinuté pro ty, kterým je dotyk ucha s látkou přirozenější než plast na konci svíčky. Aurecon ušní svíčky natural mají prodlouženou dobu hoření, tím je jejich účinek delší a intenzivnější.Firma Herb-Pharma AG Schweiz vám vždy garantuje záruku vysoké a testované kvality, na kterou se můžete spolehnout. Vaše spokojenost je naším cílem a závazkem.Návod na použití:Nasuňte přiložený papírový kroužek na svíčku a zapalte ji na širším konci. Ušní svíčka může být zapálená jen s nasazeným papírovým kroužkem!Položte hlavu do vodorovné polohy a zasuňte svíčku nehořícím, užším koncem kolmo do ucha. Dbejte na správnou polohu svíčky. Svíčka musí být ve svislé poloze, aby nebyla nakloněná do strany. Ušní svíčka má správnou polohu tehdy, když můžete slyšet příjemné praskání a šumění ohně.Když svíčka dohoří do 2/3, což musí být vždy nad papírovým kroužkem, vytáhněte ji a uhaste v připraveném poháru vody. Hoření trvá 10 – 12 minut. Optimál


Zkušenosti s Aurecon ušní svíčky natural

Gabriela, 3. listopadu 2014Ušní svíčky - tak to je opravdu úžasná věc. Kdo je nezkusil, přistupuje k nim poněkud nedůvěřivě, ale stačí jediná aplikace a člověk se k nim vrací stále. A je pravdou, že při průběžné používání se o hodně zlepší sluch a rovnováha těla je také lepší. Sama používám ušní svíčky Aurecon a jsem moc spokojená.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Aurecon ušní svíčky natural

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Aurecon RingStop 30 tablet

Aurecon RingStop 30 tablet

Obsažené ginkgo biloba podporuje periferní (cévní) oběh, což přispívá k dobrému sluchu. Třezalka, která je další účinnou látkou výrobku Fytofontana Aurecon Ring stop, přispívá k vyrovnanému psychickému stavu, mentálnímu zdraví a ulehčuje relaxaci. Extrakt »

od 169 Kč

v 15 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.