Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Aurecon ušní svíčky natural

Léky

Aurecon ušní svíčky natural

Hodnocení: 39x
  • 3.53846

Ušní svíčky AURECON jsou bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu. - Teplo ze svíčky zahřívá i mikrosystém ušního laloku a tak působí na reflexní zóny, které touto simulací příznivě ovlivňují průběh onemocnění z nachlazení. Upravuje čistící působení lymfatické drenáže ucha.Magie ohně fascinovala ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aurecon ušní svíčky natural koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Aurecon ušní svíčky natural

  • 5

Gabriela, 3. listopadu 2014

Ušní svíčky - tak to je opravdu úžasná věc. Kdo je nezkusil, přistupuje k nim poněkud nedůvěřivě, ale stačí jediná aplikace a člověk se k nim vrací stále. A je pravdou, že při průběžné používání se o hodně zlepší sluch a rovnováha těla je také lepší. Sama používám ušní svíčky Aurecon a jsem moc spokojená.


Specifikace Aurecon ušní svíčky natural

Kategorie Léky
Výrobce HERB PHARMA
Nejnižší cena 96 Kč

Ušní svíčky natural jsou bavlněné, napuštěné směsí včelího vosku, medu a parafínu. Účinek je založený na efektu komínového hoření, který uvolňuje a vysává nečistoty. Svíčka má prodlouženou dobu hoření, tím je její účinek delší a intenzivnější. ... a dál?

Produkt Aurecon ušní svíčky natural

Aurecon ušní svíčky natural - parametry

Název produktu: Aurecon ušní svíčky natural
Výrobce: HERB PHARMA
Minimální cena: 96 Kč
Maximální cena: 138 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.54 bodů z 5
Počet hodnocení: 39 x
Hodnocení:
  • 3.53846
Podrobný popis:

Ušní svíčky AURECON jsou bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu. - Teplo ze svíčky zahřívá i mikrosystém ušního laloku a tak působí na reflexní zóny, které touto simulací příznivě ovlivňují průběh onemocnění z nachlazení. Upravuje čistící působení lymfatické drenáže ucha.Magie ohně fascinovala lidi už od začátku dávných dob. Ovládnutí tohoto elementu přineslo lidem světlo a teplo. Tato tradice se přenesla i do ušních svíček. Už odpradávna je proto v rozličných kultůrách známa jako účinný přírodní prostředek.Historický kořen najdeme u obyvatel stepí na Sibiři, v asijské oblasti a u Indiánů v Severní a Jižní Americe.Staré malby na skalách ukazují použití ušních svíček při světských rituálech a medicínských ceremoniálech.Díky nejstaršímu kmenu Pueblo, Hopi, který měl široké léčitelské vědomosti a vysokou duchovnost se tato zkušenost dostala přes profesionální používání ušních svíček opět do Evropy.Koncem minulého století firma Herb-Pharma AG Schweiz začala zkoumat použití ušní svíčky a dospěla k výrobě svíček Aurecon.Od té doby stále více spokojených zákazníků poznalo blahodárný účinek těchto medicínských ceremoniálů.Všechny originální ušní svíčky Aurecon natural se ještě dnes vyrábějí ručně, podle staré receptury a z nejlepších, pravidelně kontrolovaných surovin s maximální péčí.U Aurecon ušních svíček natural se výhradně používá jen bavlna nejvyšší jakosti, která neobsahuje pesticidy.Malé odchylky v délce ušních svíček jsou znakem kvality ruční práce a zvláštní známkou tohoto sympatického produktu.Stále více spokojených zákazníků používá Aurecon ušní svíčky natural. Profitujeme přitom z více než 15-leté zkušenosti s ušníma svíčkama a ze standartně vysoké kvality a bezpečnosti.Speciálně vyvinutý vnitřní bezpečnostní filtr je přirozenější, použití je jednoduché a bezpečné..I pro vás je to důvod, proč důvěřovat Aurecon ušním svíčkám natural.Označení CE na ušních svíčkách Aurecon plus natural zaručuje shodu s bezpečnostními požadavky stanovenovenými směrnicí CEE 93/42 přijatou v EU.Aurecon ušní svíčky natural byly vyvinuté pro ty, kterým je dotyk ucha s látkou přirozenější než plast na konci svíčky. Aurecon ušní svíčky natural mají prodlouženou dobu hoření, tím je jejich účinek delší a intenzivnější.Firma Herb-Pharma AG Schweiz vám vždy garantuje záruku vysoké a testované kvality, na kterou se můžete spolehnout. Vaše spokojenost je naším cílem a závazkem.Návod na použití:Nasuňte přiložený papírový kroužek na svíčku a zapalte ji na širším konci. Ušní svíčka může být zapálená jen s nasazeným papírovým kroužkem!Položte hlavu do vodorovné polohy a zasuňte svíčku nehořícím, užším koncem kolmo do ucha. Dbejte na správnou polohu svíčky. Svíčka musí být ve svislé poloze, aby nebyla nakloněná do strany. Ušní svíčka má správnou polohu tehdy, když můžete slyšet příjemné praskání a šumění ohně.Když svíčka dohoří do 2/3, což musí být vždy nad papírovým kroužkem, vytáhněte ji a uhaste v připraveném poháru vody. Hoření trvá 10 – 12 minut. Optimál


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.