Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Audiclean ušní čistící roztok 60 ml

Léky

Audiclean ušní čistící roztok 60 ml cena od 0 Kč

Audiclean ušní čistící roztok 60 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Ušní čistící roztok Audiclean Zdravotní pomůcka pro domácnost. Ušní čistící roztok Audiclean představuje šetrný, účinný a bezpečný způsob čištění uší. Audiclean pomáhá zabránit hromadění ušního mazu a dodá vašim uším pocit čistoty a svěžesti. Proč používat k čištění uší Audiclean ? Ucho je centrem sluchu a rovnováhy. ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Audiclean ušní čistící roztok 60 ml - parametry

Název produktu: Audiclean ušní čistící roztok 60 ml
Výrobce: GOËMAR
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ušní čistící roztok Audiclean Zdravotní pomůcka pro domácnost. Ušní čistící roztok Audiclean představuje šetrný, účinný a bezpečný způsob čištění uší. Audiclean pomáhá zabránit hromadění ušního mazu a dodá vašim uším pocit čistoty a svěžesti.

Proč používat k čištění uší Audiclean ? Ucho je centrem sluchu a rovnováhy. Je to citlivý orgán, který je potřeba čistit s velkou opatrností. V uchu se tvoří ušní maz, jehož funkcí je zabránit tomu, aby nečistoty pronikly do citlivého zvukovodu. Maz je přirozeně vypuzován z ucha ven. Vatové tyčinky, které se běžně používají k čištění uší, mohou tento přirozený proces komplikovat a vtlačovat ušní maz a nečistoty zpět do zvukovodu, což může být příčinou mnoha problémů, včetně hromadění mazu, zápachu a problémů se sluchem. Audiclean je bezpečný a jemný čistící roztok, který pečuje o vaše uši tím, že vypláchne přebytečný maz a nečistoty.

Možné nežádoucí účinky: V případě bolesti nebo nepříjemného přetrvávajícího pocitu zalehlých uší, PŘESTAŇTE výrobek používat a obraťte se na lékaře nebo lékárníka.

Použití konzultujte s ORL specialistou v případě: Mazové zátky (projevuje se problémy se sluchem, bolestí, hučením v uchu, pocitem zalehlých uší, dočasným ohluchnutím po pobytu ve vodě nebo koupeli), bolesti uší, ušní infekce, zánětu zvukovodu, potíží s rovnováhou, operace uší, protržení ušního bubínku, zavedení ventilační trubičky pro vyrovnání tlaku ve středouší, cizího tělesa v uchu, imunosuprese, cukrovky.

Dávkování a způsob použití:

Aplikujte 2-3krát týdně, v případě potřeby i denně. Aplikaci Audicleanu provádějte ve stabilní poloze nebo vsedě.

1) Jemným zatlačením nasaďte aplikátor na lahvičku.

2) Držte hlavu vzpřímeně, opatrně zaveďte aplikátor do ucha a stlačte na dobu 1 vteřiny.

3) Nechte působit 10 vteřin.

4) Nakloňte hlavu mírně na stranu, nechte roztok vytéct a jemně osušte vnější části ucha čistým ručníkem nebo papírovým kapesníkem.

Celý proces opakujte s druhým uchem a po každém použití omyjte aplikátor horkou vodou.

Balení:

Sprej, 60 ml

Upozornění: Je důležité skladovat a používat Audiclean při pokojové teplotě (20°-25°C). Nejsnadnější je používat Audiclean ve sprše nebo ve vaně. Před nebo po použití roztoku Audiclean nevkládejte do ucha žádné předměty (vatové tyčinky apod.) - mohou způsobit poranění vnitřního ucha. Zvukovod vysoušejte jemně, jinak hrozí nebezpečí vyvolání podráždění nebo zánětu. Jestliže míváte závratě, aplikujte Audiclean vsedě. Jestliže jste se podrobili paracentéze (propíchnutí ušního bubínku), používejte Audiclean pouze pod lékařským dohledem (jen na doporučení lékaře). Přípravky značky Audiclean jsou zdravotnické prostředky připravené z přírodních zdrojů bez agresivních rozpouštědel a chemikálií. Jsou určeny pro osoby trpící opakovanou tvorbou mazové zátky, pro dospělé a děti trpící nadměrnou tvorbou ušního mazu. Jejich použití je jednoduché a bezpečné pro celou rodinu. Využití: Pomáhá odstraňovat nadbytečný ušní maz. Jemně vymývá ušní maz a nečistoty. Nabízí bezpečnější alternat


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.