Asus Lyra AC2200 1ks
Asus Lyra AC2200 1ks

Asus Lyra AC2200 1ks

80% 1x
od 4 183 Kč

Wi-Fi do každého kouta: Asus Lyra AC2200 (jeden přístroj) Vychutnejte si ještě více svět internetu díky spolehlivému pokrytí Wi-Fi v každém rohu v každé místnosti ve vašem domě. Zařízení udržuje spojení se všemi smartphony, tablety, IP kamerami nebo s chytrým zámkem vašich dveří. Přístroj využívá spolehlivý třípásmový Wi-Fi systém, který nabízí perfektní pokrytí ať už jste v suterénu, v zahradě nebo v obývacím pokoji. Wi-Fi systém ASUS Lyra…

Mercateo.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma 19 dní
4 183 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Asus Lyra AC2200 1ks
Výrobce: ASUS
Minimální cena: 4 183 Kč
Maximální cena: 4 183 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Wi-Fi do každého kouta: Asus Lyra AC2200 (jeden přístroj) Vychutnejte si ještě více svět internetu díky spolehlivému pokrytí Wi-Fi v každém rohu v každé místnosti ve vašem domě. Zařízení udržuje spojení se všemi smartphony, tablety, IP kamerami nebo s chytrým zámkem vašich dveří. Přístroj využívá spolehlivý třípásmový Wi-Fi systém, který nabízí perfektní pokrytí ať už jste v suterénu, v zahradě nebo v obývacím pokoji. Wi-Fi systém ASUS Lyra můžete využít pro rozšíření pokrytí domácnosti bezdrátovou sítí.

Dokonalé připojení vždy a všude Lyra vás připojí k nejlepšímu zdroji signálu, ať jste kdekoli v domácnosti. Bez vašeho vědomí přepíná připojení vašeho zařízení mezi zdroji signálu bez přerušení spojení (v případě nákupu a využití více jednotek). Zařízení přitom vysílá síť pod jediným jménem - není třeba si lámat hlavu nad tím, ke kterému signálu se připojit. Lyra vás jednoduše spojí s tím nejsilnějším.

Více pásem, více kapacity Lyra má tři oddělená kmitočtová pásma. Jedno pásmo je určeno pro propojení mezi rozbočovači a zbylé dvě jsou plně k dispozici pro připojení vašich zařízení. Inteligentní anténa slouží k zajištění pro stabilního Wi-Fi pokrytí. Každý rozbočovač systému Lyra automaticky optimalizuje připojení k ostatním rozbočovačům a zajišťuje tak nejvyšší stabilitu signálu Wi-Fi.

Lyra do každého typu domácnosti Systém ASUS Lyra Wi-Fi je v tomto případě tvořen jediným rozbočovačem s podporou připojení dalších, které se svým výkonem pokrytí hodí do každého typu domácnosti. Bez ohledu na to, že jde o vícepatrovou budovu ve městě nebo statek na venkově, stačí umístit rozbočovače systému Lyra tak, aby mezi nimi nebyla žádná překážka - například na obou stranách schodiště. Pokud žijete ve vícepodlažním domě, doporučujeme umístit rozbočovače Lyra do každého patra.

Zabezpečení domácí sítě na podnikové úrovni Systém ASUS Lyra je vybavený vestavěnou technologií ASUS AiProtection založenou na řešení od firmy Trend Micro pro komplexní ochranu vaší domácí sítě. Díky AiProtection jsou všechna vaše připojená zařízení, včetně inteligentních domácích přístrojů (IoT), chráněna tak, aby nedošlo k ohrožení vašich osobních údajů.

Jedná se zejména o ochranu proti útokům (systém prevence narušení (IPS) blokuje všechny běžné internetové útoky), blokaci přístupu ke škodlivým webům (AiProtection kontroluje a následně blokuje adresy uvedené v oficiální databázi Trend Micro a zabraňuje tak zavirování ještě dříve, než kliknete a o detekci a blokování rizikového zařízení (dokonce i když je vaše zařízení již infikované, připojením do systému Lyra zabrání technologie AiProtection jeho zneužití k ohrožení vašich osobních dat v infikovaném zařízení).

Péče o vaši rodinu Systém Lyra přináší snadnou kontrolu nad využitím sítě vašimi rodinnými příslušníky i možnost upravit množství vyhrazeného času pro jednotlivá zařízení či osoby. Rodičovská kontrola služby Lyra umožňuje blokovat konkrétní mobilní aplikace a konkrétní webovou doménu

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze