MENU

Srovnání cen » Software a Hry » Hry na PC » Srovnání cen Assassin's Creed Origins pro PC

Hry na PC

Assassin's Creed Origins pro PC

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 3307216026167

Pronikni ke kořenům bratrstva Asasínů. Strhující hra Assassin's Creed Origins pro PC tě zavede do starověkého Egypta. Kdysi mocná říše a jedna z kolébek civilizace se rozpadá v intrikách a bojích o moc. Odhal temná tajemství a zapomenuté mýty. Plav se po Nilu, navštiv legendární pyramidy, poznej známé historické osobnosti a prozkoumej příběh zrození Bratrstva v epické atmosféře. Čekají tě i nelítostné souboje. Poušť totiž zrodila nejedno monstrum. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.47475
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Assassin's Creed Origins pro PC

Specifikace Assassin's Creed Origins pro PC

Kategorie Hry na PC
Nejnižší cena 389 Kč

Starověký Egypt. Kdysi dávno obrovská a prosperující říše, ze které zbyly pouze ruiny. Ponořte se do této tajemné části lidské historie v dalším dílu série Assassin's Creed s podtitulem Origins a objevte napínavý příběh o vzniku Asasínského bratrstva a vůbec prvního asasína. EGYPT BUDE VAŠÍM HŘIŠTĚM Cestujte napříč zemí s nejrozmanitějším terénem a faunou v dějinách série Assassin’s Creed. Prozkoumejte životem překypující břehy řeky Nil i žhavé pouště, vydejte » ... a dál?

Produkt Assassin's Creed Origins pro PC

Assassin's Creed Origins pro PC - parametry

Název produktu: Assassin's Creed Origins pro PC
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 389 Kč
Maximální cena: 819 Kč
Ušetríte až: 430 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Starověký Egypt. Kdysi dávno obrovská a prosperující říše, ze které zbyly pouze ruiny. Ponořte se do této tajemné části lidské historie v dalším dílu série Assassin's Creed s podtitulem Origins a objevte napínavý příběh o vzniku Asasínského bratrstva a vůbec prvního asasína.

EGYPT BUDE VAŠÍM HŘIŠTĚM Cestujte napříč zemí s nejrozmanitějším terénem a faunou v dějinách série Assassin’s Creed. Prozkoumejte životem překypující břehy řeky Nil i žhavé pouště, vydejte se do zapomenutých hrobek a nebo navštivte legendární pyramidy či potkejte velké historické osobnosti.

OBJEVTE POČÁTKY KRÉDA Prozkoumejte příběh zrození Bratrstva v poutavém dobrodružství odehrávajícím se více než 2000 let zpátky v minulosti.

UŽIJTE SI PROPRACOVANĚJŠÍ RPG SYSTÉM Vrhněte se na bezpočet úkolů, získejte nové úrovně a odemkněte si vylepšené schopnosti. Každý úkol je sám o sobě novým příběhem k prozkoumání. Vyrábějte si vlastní zbraně a hrajte způsobem, který vám bude nejvíce vyhovovat. Čeká na vás zcela nový bojový systém. Počet hráčů: 1 Multiplayer: NE Doporučený věk: (Rating PEGI)

Trailer / gameplay k Assassin's Creed Origins .polozka {display: none} #prvni {display: block}

.zalozka a { border-bottom: none; padding: 10px; background-color: #111111; text-decoration: none;}

.zalozka {border-bottom: 2px ridge #C0C0C0; padding-bottom: 10px} var zobrazena = "prvni"; function zobraz(polozka){

if (document.getElementById){

document.getElementById(zobrazena).style.display = "none"; document.getElementById(polozka).style.display = "block"; zobrazena = polozka; return false;

}

else {

if(document.stylesheets) document.stylesheets["zalozky"].disabled = true; return true; }

}

VIDEO 2 English Description Technické info / poznámky Assassin's Creed Origins Game Desription Assassin's Creed Origins ASSASSIN’S CREED ORIGINS IS A NEW BEGINNING Ancient Egypt, a land of majesty and intrigue, is disappearing in a ruthless fight for power. Unveil dark secrets and forgotten myths as you go back to the one founding moment: The Origins of the Assassin’s Brotherhood. A COUNTRY TO DISCOVER Sail down the Nile, uncover the mysteries of the pyramids or fight your way against dangerous ancient factions and wild beasts as you explore this gigantic and unpredictable land. A NEW STORY EVERY TIME YOU PLAY Engage into multiple quests and gripping stories as you cross paths with strong and memorable characters, from the wealthiest high-born to the most desperate outcasts. EMBRACE ACTION-RPG Experience a completely new way to fight. Loot and use dozens of weapons with different characteristics and rarities. Explore deep progression mechanics and challenge your skills against unique and powerful bosses. Main Features Assassins Creed Origins 0 Překlad nebo vyhledávaná slova hry Assassin's Creed Origins Assassins Creed Origins Minimální konfigurace hry Assassin's Creed Origins pro PC : (minimum system req


Přidat recenzi pro Assassin's Creed Origins pro PC

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.