MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen Asmodee: Koncept

Deskové hry

Asmodee: Koncept

Hodnocení: 4x
 • 4
EAN: 5425016922606

Zabavte najednou až 12 hráčů. Společenská hra Asmodee: Koncept procvičí vaši slovní zásobu a prověří i důvtip. Soutěžící mají za úkol uhodnout slovo nebo frázi pomocí vybraných obrázků na herním plánu. Na výběr jsou 3 obtížnosti: lehká, těžká a výzva. Kdokoli správně uhodne hledaný obrat, získá jednoduchý či dvojitý žeton. Kdo sesbírá nejvíc bodů, zaslouží vítězný vavřín. Hra vás vtáhne na celé hodiny a nejlépe pobaví hráče od 10 let. více podrobností

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Asmodee: Koncept

Specifikace Asmodee: Koncept

Kategorie Deskové hry
Výrobce BLACKFIRE
Nejnižší cena 709 Kč
Věk od 8 - 11 let

Pokud chcete něco sdělit, nemusíte jen mluvit! Ve hře Koncept necháte spoluhráče hádat různé předměty, názvy a osobnosti tak, že jim správnou odpověď naznačíte kombinací předem daných obrázků na hracím plánu! V této hře je vaším cílem uhodnout slova naznačená pomocí nápovědy ze symbolů - konceptu. Na začátku hry položte doprostřed stolu hrací plán tak, aby na něj všichni hráči viděli a pohodlně dosáhli. Zamíchejte balíček karet konceptů a položte ho lícem dolů vedle hracího plánu. Vytvořte hromádky dvojitých » ... a dál?

Produkt Asmodee: Koncept

Asmodee: Koncept - parametry

Název produktu: Asmodee: Koncept
Výrobce: BLACKFIRE
Minimální cena: 709 Kč
Maximální cena: 899 Kč
Ušetríte až: 190 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
 • 4
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:
 • Ve hře Koncept je vaším cílem uhodnout slova naznačená pomocí nápovědy ze symbolů - konceptu.Na začátku doprostřed stolu položte hrací plán tak, aby na něj všichni hráči viděli a pohodlně dosáhli. Zamíchejte balíček karet konceptů a položte ho lícem dolů vedle hracího plánu. Vytvořte hromádky dvojitých vítězných bodů a jednoduchých vítězných bodů. Do misky dejte figurky a kostičky – cenné nástroje při tvorbě nápovědy! Vytvořte týmy, nejlépe ze sousedících hráčů.Karty Konceptu obsahují slova a fráze tří stupňů obtížnosti - lehké, těžké a výzva. Pro první hry doporučujeme používat jen jednoduchá slova. Fráze z obtížnosti výzva již vyžadují od všech hráčů skutečně dokonalé zvládnutí hry.Tým si vytáhne horní kartu konceptu a vybere si slovo nebo frázi ze seznamu na kartě, kterou budou ostatní hráči hádat. Jako první umístěte na hrací plán figurku hlavního konceptu (otazník) a poté další kostičky stejné barvy pro naznačení celého hlavního konceptu. Pokud chcete, můžete umístit další figurky a kostičky stejné barvy (viz příklady) a upřesnit tak hlavní koncept.První hráč, který příslušné slovo nebo frázi uhodne, získá jeden dvojitý žeton vítězných bodů (v ceně dvou bodů) a každý hráč z týmu, který dané slovo nebo frázi k uhodnutí zvolil, získá jednoduchý žeton vítězných bodů (v ceně 1 bodu).Poté si další dva hráči ve směru hodinových ručiček kolem stolu vytáhnou novou kartu a zvolí si slovo, které ostatní hádají.Jakmile si hráči rozeberou všech dvanáct žetonů dvojitých vítězných bodů, hra končí. Vítězí hráč nebo hráči, kteří získali nejvíce vítězných bodů.Balení obsahuje:
 • 1 hrací plán se symboly.
 • 5 sad figurek:
 • 1 zelená sada pro označení hlavního konceptu(velký symbol otazníku a 10 kostiček);
 • 4 sady (modrá, červená, žlutá, černá)pro pomocné koncepty (symbol vykřičníku a 8 kostiček).
 • 110 karet konceptů, každá s 9 slovy/frázemive třech obtížnostech – lehké, těžké a výzva.
 • Jednoduché a dvojité žetony vítězných bodů(dvojitý žeton má hodnotu 2 bodů,jednoduchý pouze 1 bodu).
 • 2 herní přehledy.
 • 1 miska na uskladnění.

Společenská hra doporučený věk od 10 let . Společenská hra Koncept přinese skvělou zábavu hráčům od 10 let. Vaším cílem je uhodnout slova naznačená symboly v nápovědě. Tým složený ze dvou hráčů si zvolí jedno slovo nebo frázi, kterou musí ostatní hráči uhodnout. Společně pak rozmístí herní dílky na vybrané obrázky na hracím plánu. První hráč, který na základě těchto náznaků správně uhodne hledané slovo nebo frázi, získá 2 body. Vítězem se stane hráč, který získá nejvíce bodů. Procvičte si s touto originální hrou svou slovní zásobu!Parametry a specifikace:Počet hráčů:4-12Průměrná doba hry:40 minutDoporučený věk:10+Obsah hry:1 hrací plán5 sad figurek110 karet konceptů2 herní přehledyMiska na uskladněníŽetonyPravidla hry

Pokud chcete něco sdělit, nemusíte jen mluvit! Ve hře Koncept necháte spoluhráče hádat různé předměty, názvy a osobnosti tak, že jim správnou odpověď naznačíte kombinací předem daných obrázků na hracím plánu.

Zábavná hra Ko


Recenze Asmodee: Koncept

Přidáno: 9. května 2019

Přidat recenzi pro Asmodee: Koncept

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Nevinné hrátky pro dva

Albi: Nevinné hrátky pro dva

Nevinné hrátky pro 2 je erotická hra pro odvážné dvojice. Hledáte inspiraci pro zpestření svého intimního života? Jste k sobě otevření a nebojíte se v sexu experimentovat? Pak je tato erotická hra právě pro vás a nezáleží na tom, zda jste spolu několik »

od 527 Kč

ve 2 obchodech

Albi: Hra o manželství

Albi: Hra o manželství

Hra o manželství je zábavná hra pro páry a přinese Vám pár odpovědí na to, jak dobře znáte svého partnera či partnerku, jaké oblíbené jídlo má rád či ráda apd... Hra o manželství vám přináší dohromady 675 otázek, včetně vtipného »

od 425 Kč

v 8 obchodech

Albi Poker deluxe

Albi Poker deluxe

Sada na poker pro vášnivé hráče!Zábava na pokraji hazardu, vášeň, životní styl, to vše je poker. Poker je jako stvořený pro každého, kdo miluje risk a dokáže předvídat soupeřovy reakce. Nezbytný při hře je "poker face", to znamená s klidnou tváří »

od 539 Kč

v 5 obchodech

Fantasy Flight Games: Pán Prstenů - karetní hra

Fantasy Flight Games: Pán Prstenů - karetní hra

„Nám nepřísluší zvládnout všechny zvraty světa, jen udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme postaveni, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom my »

od 798 Kč

v 8 obchodech

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Na začátku hry dostane každý hráč do ruky několik obrázkových karet. Ty jsou poměrně nezvyklé, obrázky jsou velice různorodé a netradičně zpracované. Jeden z hráčů se stane vypravěčem – »

od 639 Kč

v 7 obchodech

Piatnik Activity Original Legend

Piatnik Activity Original Legend

Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her. Chcete-li popojít figurkou po herním plánu, musíte spoluhráčům hry Activity do časového »

od 509 Kč

v 9 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.