Asmodée-Blackfire Pokémon TCG: SWSH11 Lost Origin 6 Booster Multi Box
Asmodée-Blackfire Pokémon TCG: SWSH11 Lost Origin 6 Booster Multi Box

TOP 21 7. Nejprodávanější
Asmodée-Blackfire Pokémon TCG: SWSH11 Lost Origin 6 Booster Multi Box

od 604 Kč
Pokémon Sword and Shield - Lost Origin - Booster Bundle je nový produkt ve kterém najdete hned 6 Boosterů edice Lost Origin a papírovou krabičku. Karetní hra Pokémon přináší zbrusu nový typ výhodného produktu! Hledáte balení, ve kterém je menší množství doplňkových Booster balíčků a papírová krabička? Představujeme vám Pokémon Lost Origin Booster Bundle, ve kterém najdete 6 Boosterů edice Lost Origin. Balení je určeno především pro ty, kteří…
Onlineshop.cz
Za dopravu 59 Kč Skladem
604 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Asmodée-Blackfire Pokémon TCG: SWSH11 Lost Origin 6 Booster Multi Box
Výrobce: Pokémon
Minimální cena: 604 Kč
Maximální cena: 759 Kč
Ušetříte až: 155 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Pokémon Sword and Shield - Lost Origin - Booster Bundle je nový produkt ve kterém najdete hned 6 Boosterů edice Lost Origin a papírovou krabičku.

Karetní hra Pokémon přináší zbrusu nový typ výhodného produktu! Hledáte balení, ve kterém je menší množství doplňkových Booster balíčků a papírová krabička? Představujeme vám Pokémon Lost Origin Booster Bundle, ve kterém najdete 6 Boosterů edice Lost Origin. Balení je určeno především pro ty, kteří neplánují pořídit Elite Trainer Box nebo Blister Packy.

Nová Pokémon TCG sada Lost Origin přináší produkt pro všechny hráče, sběratele a milovníky rozbalování Boosterů. Doposud neexistoval žádný stálý produkt, který by poskytoval přímo šest Boosterů jedné sady! Toto balení ve tvaru papírové krabičky najdete šestici doplňkových Boosterů vybrané edice. Samotná krabička vám poté poslouží jako úschova pro karty nebo celý herní balíček v obalech!Pokémon Booster je základní doplňkový balíček karetní hry Pokémon, který nabízí hráčům možnost rozšířit si herní balíček nebo sbírku o nové karty. V každém je 10 náhodných karet z vybrané edice, kdy jedna z nich je vzácná a pokud máte štěstí, můžete takto objevit i vzácné Pokémony VMAX a VSTAR.Balení Pokémon Lost Origin - Booster Bundle obsahuje:

  • 6x Doplňkový Booster balíček edice Lost Origin 
  • 1x papírová krabička na karty, ve které jsou Boostery uloženy
  Informace o edici Sword and Shield 11 - Lost Origin: Edice Sword and Shield 11 - Lost Origin vyjde 9. 9. 2022, obsahuje více než 190 karet včetně 14 nových Pokémonů V, jednoho silného Pokémona VMAX a 6 Pokémonů s novou mechanikou VSTAR. Jde o 11. edici z nové generace Sword and Shield, která vychází z videohry Pokémon Sword and Shield, a představuje nám nové Pokémony 8. generace a nové Pokémony V, VMAX a VSTAR.Z Pokémonů V zde najdeme: Delphox V, Kyurem V, Hisuian Electrode V, Magnezone V, Rotom V, Enamorus V, Aerodactyl V, Gallade V, Drapion V, Galarian Perrserker V, Giratina V, Hisuian Goodra V, Pidgeot V a Hisuian Zoroark V. Z Pokémonů VMAX: Kyurem VMAX. Z Pokémonů VSTAR: Magnezone VSTAR, Aerodactyl VSTAR, Giratina VSTAR, Drapion VSTAR, Hisuian Goodra VSTAR a Hisuian Zoroark VSTAR. V edici se objeví také 3 blyštiví Radiant Pokémoni a celý speciální podset plný Trainer Gallery Pokémonů s jejich trenérů!Ukažte, že vy jste tím nejlepším trenérem Pokémonů a sesbírejte je všechny! Další informace a zajímavosti o edici Sword and Shield -Lost Origin si můžete přeč&iac

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.