ARIETE 621
ARIETE 621

TOP 30
ARIETE 621

70%
od 439 Kč
Yogurella je nový kompaktní jogurtovač s moderním, jednoduchým designem, který umožňuje vyrobit až 1litr skvělého jogurtu. Disponuje světélkem indikujícím zapnutí a též dvojitým víčkem, které garantuje maximální hygienu v průběhu přípravy. Jedinou nádobu je jednoduché umístit v ledničce a též je možné umývání ručně nebo v myčce na nádobí. Rozšířené příslušenství pro přípravu řeckého jogurtu - menší nádoba a filtr Výkon: 20Watt Objem nádoby: 1…
T.S.BOHEMIA a.s.
Za dopravu 59 Kč Skladem
497 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: ARIETE 621
Výrobce: ARIETE
Minimální cena: 439 Kč
Maximální cena: 559 Kč
Ušetříte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,50 bodů z 5
Hodnocení:
3.5

Popis produktu

Yogurella je nový kompaktní jogurtovač s moderním, jednoduchým designem, který umožňuje vyrobit až 1litr skvělého jogurtu.

  • Disponuje světélkem indikujícím zapnutí a též dvojitým víčkem, které garantuje maximální hygienu v průběhu přípravy.
  • Jedinou nádobu je jednoduché umístit v ledničce a též je možné umývání ručně nebo v myčce na nádobí.
  • Rozšířené příslušenství pro přípravu řeckého jogurtu - menší nádoba a filtr
  • Výkon: 20Watt
  • Objem nádoby: 1 l
  • Čas přípravy: 12h
  • Indikátor zapnutí
  • Dvojité víčko
  • Kompaktní velikost
ARIETE Yogurella 621

Jste milovníkem čerstvých jogurtů, ale obáváte se o své zdraví a kvalitu nabízeného zboží v regálech našich supermarketů? Potom je právě pro vás tento výrobník jogurtu ARIETE Yogurella 621. Pouze s tímto přístrojem budete přesně vědět, co jogurt obsahuje a jak jsou ingredience kvalitní, jelikož si je sami vyberete.

Jednoduchá příprava

Příprava jogurtu je velmi jednoduchá a zvládne ji úplně každý. Do dózy pro ingredience přidejte mléko, vámi vybrané ovoce, nebo oříšky, případně ovesné vločky a cukr podle libosti. Poté stačí dózu pouze vložit dovnitř přístroje a jogurtovač zapnout. Po 12 hodinách přípravy má jogurt tu správnou konzistenci a je připraven ke spotřebě. Vzhledem k délce přípravy jogurtu je ideální započít přípravu na večer a během toho, co vy budete nerušeně spát, jogurt se sám připraví a vy můžete mít chutnou a hlavně zdravou snídani z vámi vybraných ingrediencí a podle vaší chutě.

Praktický

Objem dózy je 1 litr, což je dostatečné množství jogurtu na snídani i pro početnou rodinu, protože tak vyrobíte cca 6 běžných porcí. Dózu s jogurtem můžete skladovat v lednici a i mýt v myčce na nádobí. Díky dvojímu víku je zajištěna maximální hygiena v prostředí výrobníku a usnadňuje se tím i jeho mytí. Moderní a jednoduchý design zajistí, že se výrobník jogurtu hodí do každé domácnosti.

Jogurtovač kapacita 1l, 20W, indikace provozního stavu, dvojí víko pro maximální hygienu během přípravy, doba přípravy 12h . Domácí jogurtovač oceníte, pokud máte v oblibě jogurty, a zároveň chcete mít pod kontrolou jejich výrobu a složení. Vyrobte si za 12 hodin svůj vlastní chutný jogurt. Oproti kupovaným mléčným výrobkům budete mít jistotu, že do něj přidáte jen to, co vyhovuje vám, bez nežádoucích ingrediencí.Jogurtovač ARIETE 621 je vyveden v moderním, jednoduchém designu. Vybaven je vnitřní 1litrovou nádobkou, v níž se jogurt připravuje. Pokud jogurt hned celý nesníte, jednoduše jej v nádobce s víkem uskladníte v ledničce. Poté ji můžete vložit do myčky nádobí. O provozu informuje světelný indikátor. Parametry a specifikace:Typ spotřebiče:Jogurtovač pro domácí výrobu jogurtůVlastnosti:Světlo pro indikaci provozního stavuKapacita: 1 litrDoba přípravy: 12 hodinDvojí víko pro maximální hygienu během přípravyVnitřní nádobka je dobře skladná v ledničeNádoba je vhodná do myčky nádobíRozměry:16, výrobník jogurtu Ariete

Recenze

Celkové hodnocení

70
70%
5
1x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze