AQUALINE LOTTA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá LT742B
AQUALINE LOTTA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá LT742B

AQUALINE LOTTA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá LT742B

od 1 090 Kč
Podomítková sprchová páková baterie S přepínačem, dvoucestná Možnost napojení ruční či hlavové sprchy, nástěnné spršky nebo výtokové hubice Podomítkové těleso je součástí balení Podomítkové baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme do menších prostor, neboť jejich malá hloubka neomezuje pohyb sprchující se osoby. Série LOTTA představuje nový pohled na série levných vodovodních baterií. Umyvadlová stojánková baterie…
OBCHOD-VTP.CZ
Za dopravu 109 Kč Skladem
1 090 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: AQUALINE LOTTA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá LT742B
Výrobce: Aqualine
Minimální cena: 1 090 Kč
Maximální cena: 1 290 Kč
Ušetříte až: 200 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Podomítková sprchová páková baterie

  • S přepínačem, dvoucestná
  • Možnost napojení ruční či hlavové sprchy, nástěnné spršky nebo výtokové hubice
  • Podomítkové těleso je součástí balení

Podomítkové baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme do menších prostor, neboť jejich malá hloubka neomezuje pohyb sprchující se osoby.

Série LOTTA představuje nový pohled na série levných vodovodních baterií. Umyvadlová stojánková baterie má dostatečnou výšku 85 mm k perlátoru pro pohodlné omytí rukou. Zajímavá je vanová baterie, vybavená unikátním otočným keramickým přepínačem. Za zmínku stojí i nástěnná umyvadlovo-vanová baterie stylu 2v1, vhodná do bytových jader. To vše je podpořeno zajímavou cenou.

Doporučená údržba baterií, sprchových sloupů a dalšího příslušenství v černé nebo bílé variantě: Pro zachování estetické kvality výrobku doporučujeme čistit povrch výrobků (vodovodních baterií, sprchových sloupů, ručních a hlavových sprch, hadic, sifonů, výpustí a dalšího příslušenství) pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň doporučujeme vždy po použití otřít do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody a nemohl se tak začít usazovat vodní kámen. Pro čištění se nesmí používat abrazivní čisticí pomůcky ani agresivní čisticí prostředky.

   Prodloužená záruka na těsnost baterií

Dokumenty - Záruční list 40856_AQUALINE_NAVOD_NA_POUZITI_A_INSTALACI_BATERIE

40856_AQUALINE_NAVOD_NA_POUZITI_A_INSTALACI_BATERIE

Vodovodní baterie sprchová a vanová, materiál mosaz, klasický design, s keramickou kartuší, montážní balíček v balení, černá barva . Mosaz Sprchová a Vanová vodovodní baterie AQUALINE podomítková baterie 2 výstupy černá matná doplní vkusně a elegantně vaši koupelnu o malý, ale zajímavý detail. Teplota vody i její proud se nastavují pákou, takže je regulace plynulá a zvládnete ji i s plnýma rukama. Baterie je Podomítková, takže se část baterie montuje do zdi. Balení mimo jiné obsahuje montážní balíček. Zásadní vlastnosti vodovodní baterie AQUALINE podomítková baterie 2 výstupy černá matná Typ baterie: Sprchová a Vanová Umístění baterie: Podomítková Způsob ovládání: Pákové V balení: montážní balíček Další vlastnosti a funkce: S keramickou kartuší Materiál baterie: Mosaz

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.