Apple HomePod Mini Barva: Space Grey
Apple HomePod Mini Barva: Space Grey

TOP 3 2. Nejprodávanější
Apple HomePod Mini Barva: Space Grey

od 2 266 Kč
Apple HomePod Mini HomePod mini je výkonný chytrý reproduktor s úžasným zvukem, který prostě musíte mít. Nabídne vám nejen skvělý zážitek z poslechu hudby, ale také inteligentního asistenta a další funkce chytré domácnosti. Je nejen krásný a elegantní, ale také dbá na vaše bezpečí a soukromí. Usnadní vám mnoho práce a starostí, ale užijete si s ním také mnoho zábavy. Jedním slovem elegantní! Design HomePodu mini lze popsat jediným slovem…
Mall.cz
Za dopravu 88 Kč Neznámá dodací lhůta
2 266 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Apple HomePod Mini Barva: Space Grey
Výrobce: Apple
Minimální cena: 2 266 Kč
Maximální cena: 3 151 Kč
Ušetříte až: 885 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Apple HomePod Mini

HomePod mini je výkonný chytrý reproduktor s úžasným zvukem, který prostě musíte mít. Nabídne vám nejen skvělý zážitek z poslechu hudby, ale také inteligentního asistenta a další funkce chytré domácnosti. Je nejen krásný a elegantní, ale také dbá na vaše bezpečí a soukromí. Usnadní vám mnoho práce a starostí, ale užijete si s ním také mnoho zábavy.

Jedním slovem elegantní!

Design HomePodu mini lze popsat jediným slovem jako elegantní! HomePod mini je navržen tak, aby se vešel kamkoli v domě. S výškou pouhých 3,3", což je necelých 8,5 cm, nezabírá téměř žádné místo a díky svému jednoduchému a elegantnímu designu se hodí do každé místnosti domu nebo bytu, kde jeho využití budete považovat za užitečné či dokonce nezbytné. Jeho elegantní tvar je zabalen do dokonale bezešvé síťoviny, která je ale velice praktická, aby skrze ní mohl procházet dokonale čistý zvuk. Třešničkou na dortu je pak podsvícená dotyková plocha na horní straně, která umožňuje rychlé ovládání.

Malý, ale ohromující!

HomePod mini je sice doslova mini, ale je nabitý takovými inovacemi, že zaplní celou místnost bohatým 360stupňovým zvukem, který zní úžasně z každého úhlu, rohu či koutu místnosti. Pokud ale chcete zažít ještě větší hudební zážitek, pak jistě pořiďte alespoň dva kousky!  Pokud budete vlastnit dva reproduktory HomePod mini spárované ve stejné místnosti, vytvoříte tak levý a pravý kanál pro pohlcující zvukovou scénu. No zkrátka a jednoduše budete se cítit jako v kině! S více reproduktory HomePod mini rozmístěnými po domě dokonce můžete vytvořit dokonale propojený zvukový systém celé domácnosti.

Dokonalá, chytrá a krásná asistentka!

Jako dárek k HomePodu mini! Siri je inteligentní asistentka, která vám splní veškeré přání, které vám vidí na očích. Zvládne doslova všechno, na co si vzpomenete. Stane se tak jistojistě centrem aktivit vaší rodiny. Ať už potřebujete pomoci s nejrůznějšími každodenními úkoly, chcete snadno ovládat příslušenství vaší chytré domácnosti, nebo si jen pustit vaší oblíbenou skladbu, stačí požádat Siri! Jak jednoduché, že? Menší nevýhodou je, že dokáže komunikovat pouze v anglickém jazyce. Ale nevýhoda nemusí zůstat nevýhodou. Jde jen o to, jak se k tomuto postavíte. Může to být výzva, jak se zdokonalit nejen v cizím jazyce, ale jak třeba dostatečně potrénovat správnou výslovnost. Tak co? Jdete do toho?

Níže vám přinášíme pár tipů, jak byste mohli tuhle atraktivní asistentku zaměstnat:

  • Chcete si připomenout mládí a poslechnout si nějakou skladbu z 90. let? Pak stačí říct: "Hey Siri, play some 90´s music."
  • Došla vám mouka a vy ji potřebujete rychle přidat na nákupní seznam, jinak zapomenete? I s tímhle vám Siri pomůže. Stačí ji požádat: "Hey Siri, add flour to the shopping list!"
  • Máte hlad, nechce se vám vařit a sháníte blízkou restauraci? Požádejte Siri slovy: "Hey Siri, what´s the closest restaurant to me?"
  • Už jste zase někam položili telefon a nemůžete si vzpomenout kde? Siri vám ho najde! Stačí říct: "Hey Siri, find my iPhone!"
  • Potřebujete rychle poslat textovku a nevíte, kde máte telefon? Použijte HomePod mini a kouzelná slůvka: "Hey Siri, text husband, Can´t wait to see you and I love you!"
  • Nejste si jistí, zda jste zamkli dveře? Zeptejte se Siri: "Hey Siri, is the front door locked?"

A umí toho ještě mnohem víc, stačí se prostě zeptat!

Propojitelnost ne

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.