Apple Beats Beats Pill Sleeve
Apple Beats Beats Pill Sleeve

Apple Beats Beats Pill Sleeve

Beats Pill Sleeve - ochranné pouzdro, červené - Apple Beats Pill Sleeve - Red Beats Pill Sleeve slouží jako odolná ochrana reproduktoru Beats Pill na cestách. Přitom zachovává jeho kompaktní a elegantní design. Hlavní vlastnosti Pevná ochranná vrstva re produktoru Beats Pill Dvoudílné provedení, které se snadno nasadí Karabinová spona na připevnění k opasku nebo batohu Všimli jste si...? Do kroužku na jednom konci můžete nacvaknout karabinu nebo…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Apple Beats Beats Pill Sleeve
Výrobce: Apple
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Beats Pill Sleeve - ochranné pouzdro, červené -

Apple Beats Pill Sleeve - Red

Beats Pill Sleeve slouží jako odolná ochrana reproduktoru Beats Pill na cestách. Přitom zachovává jeho kompaktní a elegantní design.

Hlavní vlastnosti Pevná ochranná vrstva re produktoru Beats Pill Dvoudílné provedení, které se snadno nasadí Karabinová spona na připevnění k opasku nebo batohu

Všimli jste si...? Do kroužku na jednom konci můžete nacvaknout karabinu nebo jiné připínací zařízení, abyste reproduktor měli snadno po ruce.

Apple doporučuje pro ochranu vašeho bezdrátového reproduktoru Beats Pill na cestách.

Beats Pill Sleeve poskytuje skvělou ochranu na cesty pro váš reproduktor Beats Pill. Je lehký, elegantní a velmi praktický. Chraňte svůj reproduktor Beats Pill pomocí toho stylového obalu.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.