Aone Glutamin Peptide 500 kapslí
Aone Glutamin Peptide 500 kapslí

Aone Glutamin Peptide 500 kapslí

80% 1x
od 1 045 Kč
Vhodné pro sportovce, doplněk stravy, určený pro sportovní výživu.  Charakteristika: Glutaminové peptidy jsou nejúčinnější formou pro suplementaci aminokyseliny L-glutaminu. Dostatečná koncentrace L-glutaminu ve svalových buňkách je nezbytná pro chod anabolických procesů. Při nedostatku karbohydrátových energetických zdrojů dokáže L-glutamin tyto zdroje nahradit a uchránit svaly a jiné tělu vlastní bílkoviny před katabolickou destrukcí.…
BodyWorld CZ Spolehlivý eshop
Za dopravu 39 Kč Skladem
1 045 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Aone Glutamin Peptide 500 kapslí
Výrobce: AONE
Minimální cena: 1 045 Kč
Maximální cena: 1 045 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Vhodné pro sportovce, doplněk stravy, určený pro sportovní výživu.  Charakteristika: Glutaminové peptidy jsou nejúčinnější formou pro suplementaci aminokyseliny L-glutaminu. Dostatečná koncentrace L-glutaminu ve svalových buňkách je nezbytná pro chod anabolických procesů. Při nedostatku karbohydrátových energetických zdrojů dokáže L-glutamin tyto zdroje nahradit a uchránit svaly a jiné tělu vlastní bílkoviny před katabolickou destrukcí. Volná forma L-glutaminu je absorbovaná buňkami střevní stěny především pro vlastní výživu a i při velkém dávkování glutaminu se do krve dostane asi jen 2000 mg. Glutamin peptid obsažený v našem přípravku, je stabilní, vysoce biologicky účinnou formou L-glutaminu, která překoná "střevní bariéru", a tím dosáhne lepší průchod glutaminu do krve. Svojí vlastností stabilizovat v těle pH je schopný potlačit acidózu, která vzniká při silné tělesné zátěži. Navíc je glutamin označován jako "brain-food", je základním energetickým zdrojem pro nervové buňky. Úbytek glutaminu při intenzivním tréninku (podle některých zdrojů až 30 g) není tělo schopno rychle vyrovnat, proto je jeho doplnění velmi důležité. L-Glutamin je antikatabolická aminokyselina, tedy dokáže ochránit svaly před katabolizmem během tréninku. Proto je důležité užít dávku před tréningem. Po tréninku je také důležité doplnění L-Glutaminu, aby byl podpořen anabolický metabolismus. Balení: 500 kapslí Složení: (ve 100 g) Bílkoviny: 98 g z toho L-glutamin peptid 75 g, Sacharidy: 1 g, Tuky: 1 g. Enzymový hydrolyzát globulárního lepku, želatina, pomocné látky (rostlinný tuk, stearan hořečnatý, mikrokrystalická celulóza) Energetická hodnota : 1710 kcal 410 kJ Dávkování : 5 kapslí užít před tréninkem a dalších 5 kapslí ihned po tréninku. Při přípravě na soutěž, když je omezený příjem proteinů doporučujeme užít ráno i před spaním.  Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě. Výrobce: Aone Název: Glutamin Peptide, 500 kapslí, Aone EAN: 8588003546890 Doba dodání: 3 dny

GLN PEPTIDE obsahuje velmi dobře vstřebatelnou peptidovou formu l - glutaminu. Doplněk je vhodný pro aktivní sportovce, zejména osoby provozující energeticky náročné a silové sporty.

Upozornění: tento doplněk výživy dlouhodobě nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá.

Maximální doporučená denní dávka: 1 kapsle 5 x denně vždy 1 hodinu před jídlem (případně na lačno) nebo 5 kapslí ihned po cvičení. Tablety je třeba dobře zapít vodou.

Neurčí - li lékař jinak, není doplněk výživy určen dětem (do 18 let věku), těhotným a kojícím ženám, lidem trpícím chorobami srdce nebo jinými závažnými onemocněními.

V případě jakýchkoli pochybností konzultujte užití doplňku se svým ošetřujícím lékařem! Dodržujte pitný režim a kvalitně se stravujte.

Skladujte v uzavřené dóze na suchém a te

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze