Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Angaangaq: Roztavte led v srdcích!

Knihy naučná literatura

Angaangaq: Roztavte led v srdcích!

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Jak dokážeme srdcem změnit svět a dát naší existenci nový smysl nám v nové knize Roztavte led v srdcích! poradí šaman z Grónska Angaangaq. Stará eskymácká moudrost nám ukazuje cestu k intenzivnějšímu životu, ukazuje nám, jak dosáhnout souznění s druhými i s přírodou. Grónský šaman Angaangaq (nar. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Roztavte led v srdcích!
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Angaangaq: Roztavte led v srdcích! koupíte i tady

Specifikace Angaangaq: Roztavte led v srdcích!

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Jak dokážeme srdcem změnit svět a dát naší existenci nový smysl nám v nové knize Roztavte led v srdcích! poradí šaman z Grónska Angaangaq. Stará eskymácká moudrost nám ukazuje cestu k intenzivněj ... a dál?

Produkt Angaangaq: Roztavte led v srdcích!

Angaangaq: Roztavte led v srdcích! - parametry

Název produktu: Angaangaq: Roztavte led v srdcích!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 347 Kč
Ušetríte až: 148 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Jak dokážeme srdcem změnit svět a dát naší existenci nový smysl nám v nové knize Roztavte led v srdcích! poradí šaman z Grónska Angaangaq. Stará eskymácká moudrost nám ukazuje cestu k intenzivnějšímu životu,

ukazuje nám, jak dosáhnout souznění s druhými i s přírodou. Grónský šaman Angaangaq (nar. 1949) nás všechny vyzývá, abychom otevřeli svá srdce a naplnili je láskou. Jeho poselství se vyznačuje okouzlující jasností a silou. Povzbuzuje nás k odvážnějšímu a láskyplnějšímu životu, v harmonii se sebou sama, s druhými i s přírodou. Angaangaq vypráví o životě Eskymáků, o jejich učení, zvycích, ceremoniích a mýtech. Nabízí nám cenné podněty pro zlepšení našeho života a inspiruje nás k hledání našich kořenů. Z jeho knihy vyzařuje hluboká moudrost. Je to kniha o dávání a braní, o tichu, modlitbě, léčení, o rostlinách a zvířatech, o budoucnosti i o minulosti, o rodině, partnerství, sexualitě, ročních obdobích, ceremoniích a mnoha dalších věcech. "Život sám je velká ceremonie," cituje Angaangaq svou babičku. Jak máme začít? Začněme úsměvem… Podtitul: Výzva k duchovní změně klimatuAutor: AngaangaqRok vydání­: 2011Vazba: Pevná s přebalem leskláISBN: 978-80-7252-328-3Počet stran: 192Rozměry: 210,0 x 148,0 x 15,0 - Kniha respektované americké terapeutky a rodinné poradkyně představuje ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dítě a namísto mentorování, ovládání a manipulace je s dítětem zacházeno s úctou a respektem. Nejen teoreticky, ale i na mnoha příkladech z praxe zjistíme, že svým dětem můžeme důvěřovat a bezpodmínečně je milovat. Pouze se musíme zbavit starých naučených a nefunkčních vzorců chování. Proč je tato kniha výjimečná? láska>> Vysvětluje, proč ovládání, manipulace a tresty ve výchově nefungují. otevřenost>>Ukazuje postup, jak se špatných výchovných vzorců zbavit a růst spolu se svými dětmi. Porozumění.Umožňuje nám, abychom porozuměli dítěti, které pak může naplnit své nejlepší předpoklady. Důvěra.Dokazuje, že jen děti, které dostaly bezpodmínečnou lásku a důvěru svých rodičů, vyrůstají v sebevědomé lidi, emocionálně odolné a schopné vést své životy samostatně a radostně. (výzva k duchovní změně klimatu)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.