Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Andrzej Sapkowski: Meč osudu

Próza - beletrie

Andrzej Sapkowski: Meč osudu

Hodnocení: 10x
  • 3.9

Není jednoduché být obdařen zvláštními schopnostmi. Potvrzuje to Andrzej Sapkowski v knize Zaklínač II. -- Meč osudu. Geralt z Rivie neměl na výběr. Byl předurčen k likvidaci zrůd, netvorů, démonů a příšer. Za své schopnosti však platí. Děsí a odpuzuje ty, jež chrání. Proto jej odsoudili k životu na okraji společnosti. Fantasy příběh zasazený do středověkých kulis je zároveň výstižnou metaforou dneška. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.85625
skladem

Jaké má kniha
Meč osudu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Andrzej Sapkowski: Meč osudu koupíte i tady

Specifikace Andrzej Sapkowski: Meč osudu

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 179 Kč

Geralt z Rivie, známý a svým způsobem i slavný zaklínač, je považován za mistra meče, chladného profesionála, za mutanta bez emocí - a po pravdě řečeno sám tuhle svoji pověst podporuje. Jak ale stále více vychází najevo, jeho proměna neproběhla tak hladce. V boji i v životě se u něj až příliš projevují pocity a city, které by už dávno neměl mít, a jeho kamenná tvář je jen maska. Jenže jizvy z bojů nejsou ani zdaleka tak bolestivé jako rány na duši. ... a dál?

Produkt Andrzej Sapkowski: Meč osudu

Andrzej Sapkowski: Meč osudu - parametry

Název produktu: Andrzej Sapkowski: Meč osudu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 379 Kč
Ušetríte až: 200 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.9 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 3.9
Podrobný popis:

Zaklínač II. Meč Osudu

Andrzej Sapkowski Autor: Andrzej Sapkowski

Žánr: fantasy

Počet stran: 395

Provedení: brož.

Rozměry: 110x168

Překladatel: Stanislav Komárek a Jiří Pilch

Autor obálky: Michal Ivan

Ilustrace: Jana Komárková Hlavním hrdinou tvorby A. Sapkowského je zaklínač Geralt z Rivie. Jako nájemný hubitel všemožných nebezpečných netvorů ovládá bojové a magické techniky nezbytné pro jeho zaměstnání. Ovšem není pouze chladnokrevným profesionálem a už vůbec ne jedním ze superhrdinů, jimiž se žánr fantasy jen hemží. Postupně vychází najevo, že neměl možnost si svůj osud svobodně zvolit, ale naopak je nucen draze platit za schopnosti a dovednosti nedosažitelné a vesměs též nepochopitelné běžným smrtelníkům. Proto vyvolává strach a zároveň nevraživost a odpor těch, jejichž životy vlastně chrání. Přes své pozitivní působení jsou zaklínači odsouzeni k vyhnanství na samém okraji společnosti, která sice působí vnějškově středověkým dojmem, avšak s mnoha atributy převzatými ze současnosti. Obsahuje povídky:

Hranice možností

Střípek ledu

Věčný oheň

Trochu se obětovat

Meč osudu

Něco více

Něco končí, něco začíná

Autor : Andrzej Sapkowski, Zaklínač je dílem polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Ústředním hrdinou fantasy příběhu je zaklínač Geralt z Rivie, který působí jako nájemný ničitel upírů, vlkodlaků a dalších nebezpečných netvorů. Pro jeho zaměstnání jsou nezbytné magické techniky a bojová umění, která Geralt pochopitelně ovládá. Zaklínač má podivný osud, svou životní cestu si nevybral, ale i tak musí platit za své schopnosti, které jsou pro normální smrtelníky nedosažitelné. Je proto tak trochu paradox, že v ostatních lidech vzbuzuje Geralt odpor a nevraživot, přestože chrání jejich životy. Také z těchto důvodů žije hrdina osamělý na okraji společnosti. Příběh Geralta z Rivie zasadil autor Andrzej Sapkowski do doby, která sice na první pohled vypadá jako středověk, ale řada prvků je současných. Druh sortimentu : Kniha, Zaklínač II. Meč osudu, Jazyk : Čeština, Počet stran : 398


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.