Srovnání cen » Oblečení a móda » Šperky » Náramky » Srovnání cen Anastázia Matoušková Náramek šungit + růžové korálky, jednoradý

Náramky

Anastázia Matoušková Náramek šungit + růžové korálky, jednoradý

Hodnocení: 1x
  • 4

Šperky ze šungitu mají nejenom výrazný a osobitý vzhled ale i léčivé a harmonizující účinky. Slouží k ošetření čaker, doplňování energie, celkové harmonizaci a posílení organizmu, ochraně proti působení nižších energií vitálního původu.     Originální náramek s polodrahokamy. Doplněno skleněnými a postříbřenými ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Anastázia Matoušková Náramek šungit + růžové korálky, jednoradý

Kategorie Náramky
Výrobce Anastázia Matoušková
Nejnižší cena 748 Kč

Šperky ze šungitu mají nejenom výrazný a osobitý vzhled ale i léčivé a harmonizující účinky. Slouží k ošetření čaker, doplňování energie, celkové harmonizaci a posílení organizmu, ochraně proti působení nižších energií vitálního původu.     Originální náramek s polodrahokamy. Doplněno skleněnými a postříbřenými korálky v harmonicky laděných barvách. Zapínání a koncovky:  nealergenní. Délka náramku: 19 cm. Autorská práce.  Jedinečný módní, atraktivní, fantazijní i nadčasový design a kvalitní zpracování.  Autorka » ... a dál?

Produkt Anastázia Matoušková Náramek šungit + růžové korálky, jednoradý

Anastázia Matoušková Náramek šungit + růžové korálky, jednoradý - parametry

Název produktu: Anastázia Matoušková Náramek šungit + růžové korálky, jednoradý
Výrobce: Anastázia Matoušková
Minimální cena: 748 Kč
Maximální cena: 748 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Šperky ze šungitu mají nejenom výrazný a osobitý vzhled ale i léčivé a harmonizující účinky. Slouží k ošetření čaker, doplňování energie, celkové harmonizaci a posílení organizmu, ochraně proti působení nižších energií vitálního původu.     Originální náramek s polodrahokamy. Doplněno skleněnými a postříbřenými korálky v harmonicky laděných barvách. Zapínání a koncovky:  nealergenní. Délka náramku: 19 cm. Autorská práce.  Jedinečný módní, atraktivní, fantazijní i nadčasový design a kvalitní zpracování.  Autorka Anastázie Matoušková


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.