MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Amy Morin: 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají

Knihy naučná literatura

Amy Morin: 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají

Hodnocení: 5x
  • 3.4
EAN: 9788026503880

Publikace: 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají - Amy Morin. Získejte mentální sílu. Vzdorujte svým úzkostem. Trénujte mozek ke štěstí a úspěchu. Nebojte se změnit svůj život. Učiňte velkou životní změnu. Neopakujte stále stejné chyby. Vystupte ze svých stereotypů. Odstartujte lepší budoucnost. Máte sklon si ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86375
skladem

Jaké má kniha
13 věcí, které psychick..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Amy Morin: 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají

Specifikace Amy Morin: 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 149 Kč

Učiňte velkou životní změnu. Neopakujte stále stejné chyby. Vystupte ze svých stereotypů. Odstartujte lepší budoucnost. Máte sklon si v případě neúspěchu hledat výmluvy? Bojíte se samoty? Když doma něco děláte, pustíte si rádio nebo televizi, abyste nebyli tak sami? Myslíte občas na to, že kdybyste v minulosti něco udělali jinak, byl by teď váš život lepší? Pokud patříte mezi ty, kdo odpoví „ano“ na některou z těchto otázek, pak vězte, že nikdy není pozdě na změnu k lepšímu. Znásobíte-li svou mentální sílu, lépe » ... a dál?

Produkt Amy Morin: 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají

Amy Morin: 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají - parametry

Název produktu: Amy Morin: 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 135 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 3.4
Podrobný popis:

Publikace: 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají - Amy Morin. Získejte mentální sílu. Vzdorujte svým úzkostem. Trénujte mozek ke štěstí a úspěchu. Nebojte se změnit svůj život.

Učiňte velkou životní změnu. Neopakujte stále stejné chyby.

Vystupte ze svých stereotypů. Odstartujte lepší budoucnost.

Máte sklon si v případě neúspěchu hledat výmluvy?

Bojíte se samoty? Když doma něco děláte, pustíte si rádio nebo televizi, abyste nebyli tak sami?

Myslíte občas na to, že kdybyste v minulosti něco udělali jinak, byl by teď váš život lepší?

Pokud patříte mezi ty, kdo odpoví „ano“ na některou z těchto otázek, pak vězte, že nikdy není pozdě na změnu k lepšímu. Znásobíte-li svou mentální sílu, lépe zvládnete vypjaté situace a budete celkově spokojenější. Zvýšení mentální síly vám pomůže naplno rozvinout potenciál, ať už toužíte být skvělým rodičem, zlepšit fungování v práci anebo sportovní výkonnost.

Inspirativní kniha Amy Morinové vychází v jednadvaceti jazycích a k jejímu napsání autorku přiměla osobní zkušenost. Jako psychoterapeutka se setkala se spoustou lidí, kteří navzdory obrovským potížím dokázali uspět. Kniha obsahuje přesvědčivé reálné příběhy propojené nejnovějšími výzkumy z oboru psychologie.

Amy Morinová je psychoterapeutka a mezinárodně uznávaná odbornice na „mentální sílu“. Přispívá do časopisu Forbes. Její týdenní sloupky jsou zaměřeny na psychologické aspekty podnikání. Aminy rady z oboru psychologie, výchovy dětí a mentální síly se často objevují v americkém tisku. Publikace: 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají - Amy Morin. 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají - Amy Morinová Inspirativní kniha, která vám ukáže, jak funguje mentální síla, jak ji získat a čím ji posilovat. S dostatkem mentální síly lépe zvládnete vypjaté situace a budete moci naplno rozvinout svůj potenciál, ať už toužíte být skvělým rodičem, zlepšit fungování v práci anebo sportovní výkonnost. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Rozvoj osobnosti | Motivační knihy od BizBooks naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Album z roku 1955 Tracklist: I`m Going To Live The Life I Sing About In My Song When I Wake Up In Glory Jesus Met The Woman At The Well Oh Lord Is It I? I Will Move On Up A Little Higher When The Saints Go Marching In Jesus Out Of The Depths Walk Over God`s Heaven Keep Your Hand On The Plow Didn`t It Rain


Recenze Amy Morin: 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají

Přidáno: 23. května 2018

Přidáno: 22. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

Přidat recenzi pro Amy Morin: 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.