MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen AMBROSAN 15 mg SIRUP 100 ML

Léky na dýchání

AMBROSAN 15 mg SIRUP 100 ML cena od 0 Kč

AMBROSAN 15 mg SIRUP 100 ML

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Ambrosan 15 mg/5 ml sirup usnadňuje vykašlávání hlenu z dýchacích cest a zmírňuje kašel. Ambrosan 15 mg/5 ml sirup se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, jako jsou záněty průdušek, průdušnice, hrtanu, záněty vedlejších nosních dutin a rýma. Přípravek se neužívá k léčbě suchého kašle. ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

AMBROSAN 15 mg SIRUP 100 ML - parametry

Název produktu: AMBROSAN 15 mg SIRUP 100 ML
Výrobce: PRO.MED.CS
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Ambrosan 15 mg/5 ml sirup usnadňuje vykašlávání hlenu z dýchacích cest a zmírňuje kašel. Ambrosan 15 mg/5 ml sirup se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, jako jsou záněty průdušek, průdušnice, hrtanu, záněty vedlejších nosních dutin a rýma. Přípravek se neužívá k léčbě suchého kašle. Přípravek Ambrosan 15 mg/5 ml sirup je určen pro dospělé, dospívající a děti. Jak se přípravek Ambrosan 15 mg/5 ml sirup užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají první 2-3 dny 3x denně 10 ml sirupu, další dny 2x denně 10 ml sirupu nebo 3x denně 5 ml sirupu. Děti ve věku 5-12 let užívají 2-3x denně 5 ml sirupu. Děti ve věku 2-5 let užívají 3x denně 2,5 ml sirupu. Děti do 2 let užívají 2x denně 2,5 ml sirupu. Složení: Léčivou látkou je ambroxoli hydrochloridum 15 mg v 5 ml sirupu. Dalšími složkami jsou dihydrát citronanu sodného, natrium-benzoát, Ambrosan 15 mg/5 ml sirup patří do skupiny mukolytik (tj. léků rozpouštějících hlen). Ambrosan 15 mg/5 ml sirup se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s tvorbou nadměrně viskózního hlenu, například astma bronchiale, bronchitida, bronchiektázie. Kpodpoře mukolytického působení při zánětlivých stavech vdutině nosní a voblasti hltanu. Přípravek není určen kléčběsuchého kašle. Bez porady slékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 5let kusnadnění vykašlávání při akutních onemocněních dýchacích cest jako jsou: chřipka, akutní zánět průdušek, průdušnice nebo hrtanu. Pacienti trpící chronickým zánětem průdušek, průdušnice, hrtanu nebo průdušinek, průduškovým astmatem, rozedmou plic, bronchiektázií (rozšířením průdušek) mohou přípravek užívat jen na základě lékařského doporučení. Ambroxol, léčivá látka přípravku Ambrosan zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, tvorbu plicního surfaktantu (látky pokrývající vnitřní stěny plicních sklípků) a stimuluje činnost řasinek zajišťujících posun hlenu. Přečtěte si pozorně příbalovou informaci. Farmakoterapeutická skupina: Léčiva proti nachlazení a kašli. Pozorně čtěte příbalovou informaci! AMBROSAN SIRUP 15MG/5ML

Lék ve formě sirupu, který usnadňuje vykašlávání. Ambrosan sirup rozpouští hlen a je vhodný na vlhký kašel. Mohou ho užívat i diabetici, v balení najdete praktickou odměrku. Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin, aby došlo ke snadnějšímu uvolnění hlenů. Nepoužívejte na noc.

Balení: 100 ml.  Pro léčbu vlhkého kašle a pro podporu odkašlávání. Banánovo - jahodová příchuť. Pro děti od narození. Ambrosan sirup 100ml od Pro.Med.CS na www.GigaLekarna.cz za 83 Kč . Ambrosan 15mg/5ml Sirup por.sir.1x100ml/300mg


Přidat recenzi pro AMBROSAN 15 mg SIRUP 100 ML

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.