Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Ambrobene 75 mg 10 tobolek

Pohybový aparát

Ambrobene 75 mg 10 tobolek

Hodnocení: 1x
  • 4

AMBROBENE RETARD 75 MG Ambrobene 75mg se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním, infekčních onemocněních dýchacích cest, při akutních a chronických zánětech vedlejších nosních dutin. Dávkování: Děti nad 12 let a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62824
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ambrobene 75 mg 10 tobolek

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce TEVA
Nejnižší cena 59 Kč

Ambrobene 75mg tobolky se užívají při kašli, k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest doprovázených obtížným vykašláváním, jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu nebo průdušnice. Dále pak při infekčních onemocněních dýchacích cest a zánětech vedlejších nosních dutin. PřípravekAmbrobene 75mg je určen pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Ambrobene 75mg používá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1x denně 1 tobolku, nejlépe ráno. Složení: Léčivou látkou je ambroxoli » ... a dál?

Produkt Ambrobene 75 mg 10 tobolek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ambrobene 75 mg 10 tobolek - parametry

Název produktu: Ambrobene 75 mg 10 tobolek
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 59 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

AMBROBENE RETARD 75 MG Ambrobene 75mg se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním, infekčních onemocněních dýchacích cest, při akutních a chronických zánětech vedlejších nosních dutin. Dávkování: Děti nad 12 let a dospělí: 1x denně 1 tobolka, nejlépe ráno. Tobolky se užívají vcelku po jídle a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny. Obvyklá doba léčby přípravkem Ambrobene je 7-10 dní. V těhotenství by měly být dodržovány obecné zásady užívání léků během těhotenství, zvláště v 1. trimestru. Ambroxol přechází do mateřského mléka, ale při podávání terapeutických dávek není pravděpodobné ohrožení kojence. Ambrobene je většinou dobře snášen. Vzácně byly hlášeny mírné nežádoucí účinky na horní část trávicího systému (zejména pálení žáhy, nechutenství, příležitostně nauzea, zvracení), zejména po parenterálním podání. Složení: Ambroxoli hydrochloridum 75 mg v 1 tobolce Mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karmelosy, hydroxypropylmethylcelulosa, disperze metakrylátového kopolymeru RS 30%, triethyl-citrát, srážený oxid křemičitý, želatina, oxid titaničitý, žlutý oxid železitý, červený oxid železitý, černý oxid železitý. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem.   Balení: 10 kapslí. Ambrobene 75mg 10 kapslí od Ratiopharm na www.GigaLekarna.cz za 62 Kč . Ambrobene 75mg por.cps.pro.10x75mg


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.