Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen ALLERGODIL sprej 10 ml

Léky

ALLERGODIL sprej 10 ml

Hodnocení: 4x
  • 3.25

ALLERGODIL OČNÍ KAPKY (Azelastini hydrochloridum) Oční kapky, roztok   PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Allergodil oční kapky musíte používat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ALLERGODIL sprej 10 ml koupíte i tady

Specifikace ALLERGODIL sprej 10 ml

Kategorie Léky
Výrobce MEDA
Nejnižší cena 97 Kč

Allergodil oční kapky se používají k léčbě alergického zánětu spojivek (alergické konjunktivitidy) a alergického zánětu spojivek a nosní sliznice (alergické rinokonjunkti­vitidy). ... a dál?

Produkt ALLERGODIL sprej 10 ml

ALLERGODIL sprej 10 ml - parametry

Název produktu: ALLERGODIL sprej 10 ml
Výrobce: MEDA
Minimální cena: 97 Kč
Maximální cena: 193 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.25 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 3.25
Podrobný popis:

ALLERGODIL OČNÍ KAPKY (Azelastini hydrochloridum) Oční kapky, roztok  

PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Allergodil oční kapky musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 2 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékař nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1.Co je Allergodil oční kapky a k čemu se používá 2.Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Allergodil oční kapky používat 3.Jak se přípravek Allergodil oční kapky používá 4.Možné nežádoucí účinky 5Jak Allergodil oční kapky uchovávat 6.Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK ALLERGODIL OČNÍ KAPKY A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek je lék proti alergii. Léčivá látka je azelastin-hydrochlorid s mezinárodním názvem azelastini hydrochloridum. Allergodil oční kapky se používají k léčbě alergického zánětu spojivek (alergické konjunktivitidy) a alergického zánětu spojivek a nosní sliznice (alergické rinokonjunktivitidy). Tato alergická onemocnění se vyskytují v určitých ročních obdobích (např. alergie na pyly, které se někdy říká "senná rýma"), nebo celoročně (např. alergie na roztoče domácího prachu nebo na psí a kočičí srst). Projevují se zarudnutím, svěděním nebo slzením očí, někdy společně s kýcháním nebo s vodnatým výtokem z nosu, svěděním v nose nebo "ucpaným nosem". Allergodil oční kapky jsou určeny k léčbě těchto příznaků. Přípravek je určen dospělým, mladistvým a dětem od 4 let. 2.Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete ALLERGODIL používat Nepoužívejte přípravek Allergodil oční kapky: jestliže jste někdy měl(a) alergickou reakci na léčivou látku azelastin-hydrochlorid nebo benzalkoniumchlorid (konzervační pomocná látka) nebo na kteroukoli pomocnou látku. Přípravek nesmí používat děti do 4 let.Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Allergodil oční kapky je zapotřebí: Jestliže si nejste jistý/á, že jsou vaše oční příznaky způsobeny alergií, zejména v případě, kdy je postiženo pouze jedno oko, máte poruchu zraku nebo vás oko bolí, a přitom nemáte žádné nosní příznaky Jestliže se vaše příznaky zhorší nebo trvají déle než 48 hodin, ačkoli používáte Allergodil oční kapky. Přípravek není určen k léčbě očních infekcí. Jestliže nosíte kontaktní čočky. Přípravek Allergodil oční kapky se nedoporučuje používat, pokud se používají kontaktní čočky. Jestliže se vás některá z uvedených situací týká, uvědomte svého lékaře, který může rozhodnout o změně vaší léčby. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.