MENU

Srovnání cen » Zboží pro děti » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen ALEXTOYS Kufřík na nářadí DeLuxe

Ostatní hračky

ALEXTOYS Kufřík na nářadí DeLuxe

Hodnocení: 8x
  • 3.875
EAN: 4020972022417

Váš kutil se konečně může dát do díla. ALEXTOYS Kufřík na nářadí DeLuxe je skvělá hračka pro všechny technicky zaměřené děti. Obsahuje 48 nástrojů a dílů. Nadšený montér v něm objeví klíče různých velikostí, pilu, šroubováky, nůžky, dláto, tesařskou tužku, šestihranný klíč, kladívko a spoustu dalšího nářadí. Celá sada skvostně vypadá a svůj šmrnc si udrží po celé dětství vašeho tesaře. Použité barvy byly vyvinuty speciálně pro dřevěné hračky, takže skvěle odolávají opotřebení. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.55128
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme ALEXTOYS Kufřík na nářadí DeLuxe

Nejlevnější nabídky

Specifikace ALEXTOYS Kufřík na nářadí DeLuxe

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce ALEXTOYS
Nejnižší cena 891 Kč

Sada nářadí pro každého správného kutila v praktickém kufříku se zavíráním na kovové spony. V kufříku z přírodního materiálu je uloženo 48 kusů nejrůznějšího nářadí. Najdete zde například tesařskou tužku, pravítko, ruční pilu, šroubovák nebo třeba kladívko. Rozměry jsou cca 37 x 29 x 8,5 cm. Sada podporuje představivost, rozvíjí dětskou fantazii a manuální zručnost. Vhodné pro děti od 6 let. ... a dál?

Produkt ALEXTOYS Kufřík na nářadí DeLuxe

ALEXTOYS Kufřík na nářadí DeLuxe - parametry

Název produktu: ALEXTOYS Kufřík na nářadí DeLuxe
Výrobce: ALEXTOYS
Minimální cena: 891 Kč
Maximální cena: 1 359 Kč
Ušetríte až: 468 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.88 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
  • 3.875
Podrobný popis:

Kufřík Deluxe je vyvrcholem všech dřevěných kufříků s nářadím: Závěsná dřevěná krabice s 48 díly pro malé domácí kutily! V kufříku Deluxe najdete všechno potřebné dřevěné i kovové nářadí potřebné pro všechny druhy prací a oprav. Najdete v něm klíče, šroubováky, pilu, nůžky, dláto, tesařskou tužku, šestihranný klíč, kladivo a další! Každá položka má své místo v kufru, všechny díly jsou vybaveny pojistkami, které je na svém místě drží. Kufřík nově neobsahuje imbusy a pinzetu. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.Kufřík Deluxe je vyvrcholem všech dřevěných kufříků s nářadím: Závěsná dřevěná krabice s 48 díly pro malé domácí kutily! V kufříku Deluxe najdete všechno potřebné dřevěné i kovové nářadí potřebné pro všechny druhy prací a oprav. Najdete v něm klíče, šroubováky, pilu, nůžky, dláto, tesařskou tužku, šestihranný klíč, kladivo a další! Každá položka má své místo v kufru, všechny díly jsou vybaveny pojistkami, které je na svém místě drží. Kufřík nově neobsahuje imbusy a pinzetu. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

  • Pracovní kufr DeluxeŰíslo výrobku: 2241 Skvělý pracovní kufr: Dřevěný kufr se 48 díly pro malé domácí pracovníky! Tady najdeš mnohé nářadí, co potřebuješ na opravy - od pravítka po tužku, šroubováky, klíč, imbusový klíč až po kladívka, pilku a dláto. Každý výrobek v kufru má své místo a všechny díly jsou pevně přichyceni, tak při přenosu budou pěkně držet na svých místech. Pro malé pracovníky s kovem a dřevem je tento kufr nutností! Podrobnosti:
  • dřevo
  • ca. 36 x 26 x 8 cm
  • Od 8 let Upozornění! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje

Přidat recenzi pro ALEXTOYS Kufřík na nářadí DeLuxe

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.