Alexander Poznávání pro nejmenší - Kontrasty
Alexander Poznávání pro nejmenší - Kontrasty

Alexander Poznávání pro nejmenší - Kontrasty

od 209 Kč
Alexander Poznávání pro nejmenší Kontrasty jsou názvem naučné hry pro děti od tří měsíců. Sada obrázků je vyrobená v černobílém provedení a je určena pro malé miminka, které ještě nemají vivynuté barevné vidění. Obrázky jsou upevněny na kroužku, který se dětem dobře drží v jejich malých dětských ručičkách. Hra ze série "Sovička moudrá hlavička", patří k poznávacím hrám a byla zaštítěna spoluprací s dětskou psycholožkou z varšavské univerzity…
DEMAshop.cz
Doprava zdarma Skladem
265 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Nejlevnější

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Alexander Poznávání pro nejmenší - Kontrasty
Výrobce: Alexander
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 351 Kč
Ušetříte až: 142 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Rok vydání: 2020
Soubor her: Ne
Elektrické hry: Ne
Deskové hry: Ne
Retro hry: Ne

Popis produktu

Alexander Poznávání pro nejmenší

Kontrasty jsou názvem naučné hry pro děti od tří měsíců.

Sada obrázků je vyrobená v černobílém provedení a je určena pro malé miminka, které ještě nemají vivynuté barevné vidění. Obrázky jsou upevněny na kroužku, který se dětem dobře drží v jejich malých dětských ručičkách.

Hra ze série "Sovička moudrá hlavička", patří k poznávacím hrám a byla zaštítěna spoluprací s dětskou psycholožkou z varšavské univerzity Alexandrou Petrovskou.

Přednosti:

  • rozvíjí koordinaci ruka-oko
  • procvičuje vizuální vnímání

Obsah balení:

  • 10 velkých pevných destiček z papíru
  • kroužek, který drží destičky pohromadě

Vyberte nejmenším dětem hru od Alexandra!

Vhodné pro děti od 3 měsíců Rozměr krabičky: 28 x 19 x 4,5 cm

Publikace: Poznávání pro nejmenší - Kontrasty - neuveden. Poznávací jednoduchá naučná hra, která rozvíjí schopnosti miminek již od 3. měsíců věku. Hra ze série "Sovička moudrá hlavička". V této době se významně rozvíjí část mozku určená k rozpoznávání objektů a koordinaci ruka-oko. Ve 3 měsících miminko už zaostřuje na ostré hrany. V tomto období jsou Kontrasty pro miminka ideální hračkou. 10 velkých pevných destiček je vyrobeno z jemného papíru, který bude dětem příjemný do ručiček. kroužek, který drží destičky pohromadě, umožnuje dětem pohodlně hračku uchopit. Snadno tak mohou zkoumat hmatem jeho tvary a zaostřovat na obrysy na kartičkách. Garantem poznávacích her je uznávaná psycholožka z varšavské univerzity Alexandra Petrovská. Z RECENZE DESKOVÉ HRY.COM: ....Spojení kroužkem je třeba pochválit, protože se vám destičky nikde nerozkutálí ani neztratí. A když už jde o tvary, určitě je super zařazení pěkných obrázků jako je medvídek, slon, autíčko nebo čtyřlístek. Hra je vhodná pro děti od 3 měsíců do 12 měsíců. Obsah balení: 10 velkých oboustranných destiček s obrázky z pevného kartonu (20 obrázků), český a slovenský návod ke hře, pevnou krabici s uchem usnadňující přenášení Publikace: Poznávání pro nejmenší - Kontrasty - neuveden.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.