MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Výtvarné hračky » Srovnání cen Alexander Malování a mazání pro chlapce

Výtvarné hračky

Alexander Malování a mazání pro chlapce

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 5906018017182

Kreativní sada doporučený věk od 4 let. Kreativní hra vhodná pro předškoláky, které učí logickému myšlení, koncentraci a správnému držení pera. Úkolem dítěte je domalovat stávající kartičku vhodnými prvky. Díky mazacímu fixu lze kartičky používat opakovaně.Skvělá kreativní hra pro všechny předškoláky, rozvíjející ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.96636
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Alexander Malování a mazání pro chlapce

Specifikace Alexander Malování a mazání pro chlapce

Kategorie Výtvarné hračky
Výrobce Alexander
Nejnižší cena 159 Kč

Alexander Malování a mazání pro chlapce Oboustranné tabulky s fixem přináší malým předškolákům 28 obrázků s popsaným úkolem, na který mají děti odpovědět. Pokud chybí prvky na obrázku, kluci je mohou domalovat nebo je samosatně nakreslit. Také hledají v bludišti správnou cestu, pokud se spletou, lze tah fixy snadno smazat opačným koncem násadky. Přednosti: trénuje logickou úvahu rozvíjí manuální » ... a dál?

Produkt Alexander Malování a mazání pro chlapce

Alexander Malování a mazání pro chlapce - parametry

Název produktu: Alexander Malování a mazání pro chlapce
Výrobce: Alexander
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Kreativní sada doporučený věk od 4 let. Kreativní hra vhodná pro předškoláky, které učí logickému myšlení, koncentraci a správnému držení pera. Úkolem dítěte je domalovat stávající kartičku vhodnými prvky. Díky mazacímu fixu lze kartičky používat opakovaně.Skvělá kreativní hra pro všechny předškoláky, rozvíjející nejen jemnou motoriku a manuální zručnost, ale také logické uvažování a představivost. Mimo to přináší dobrou příležitost k nácviku správného držení pera. Hra spočívá v plnění úkolů týkajících se dokreslení stávající kartičky vhodnými prvky. V několika úrovních děti postupují od vytečkované předlohy až k vlastním ilustracím. Speciálním fixem lze snadno na přiložené kartičky malovat a následně zase smazat. Hra obsahuje 28 hracích desek na 14 tabulkách a je tak dostatečně různorodá, aby děti brzy neomrzela.Klíčové vlastnostiKreativní hra pro děti od 4 letRozvíjí logické myšleníUčí správnému držení peraCvičí k udržení koncentraceDokreslování přiložených kartičekDíky mazacímu fixu lze hru opakovatR Malování a mazání - PRO CHLAPCEBěhem hry děti domalovávájí na destičkách obrázky pomocí předkreslených teček. Hra obsahuje i obtížnější úkoly, při kterých musí dítě samo vymyslet a namalovat příslušné tvary, které doplní ilustraci.Některé ilustrace navíc vyžadují správnou logickou volbu prvků nebo hledání cesty v bludšti.Napsané texty lze snadno smazat speciální koncovkou na násadce fixu.Podporuje rozvoj logického myšlení a přispívá ke zdokonalení manuální zručnosti a jemné motoriky. Děti si procvičují pohyby, které uvolňují zápěstí, a které budou potřebovat také na následné psaní ve škole. Díky hře se také začínají seznamovat s úkoly a zadáními, které jim pomohou chápat složitější úkoly v budoucnu.Skvělé pro všechny předškoláky, kteří se teprve budou učit psát písmenka.BENEFITY HRA/HRAČKY- Rozvíjí logické myšlení- Učí správnému držení pera- Zlepšuje motoriku a koordinaci- Cvičí k udržení koncentraceBALENÍ OBSAHUJE:28 hracích desek na 14ti tabulkách, fix s mazací koncovkou, český a slovenský návod Alexander Malování a mazání pro chlapce Oboustranné tabulky s fixem přináší malým předškolákům 28 obrázků s popsaným úkolem, na který mají děti odpovědět. Pokud chybí prvky na obrázku, kluci je mohou domalovat nebo je samosatně nakreslit. Také hledají v bludišti správnou cestu, pokud se spletou, lze tah fixy snadno smazat opačným koncem násadky. Přednosti: trénuje logickou úvahu rozvíjí manuální zručnost a jemnou motoriku

Obsah balení: 28 početních motivů a zadání na 14 tabulkách stírací fix s houbičkou na koncovce český a slovenský návod

Kupte klukům malování a mazání! Vhodné pro děti od 4 let

Materiál: karton, plast

Rozměry balení: 19,5 x 18,5 x 5,5 cm

Země původu: EU Pomocí zábavných kvízů a úkolů, vhodných pro malé děti, pomáhá zlepšovat jejich motoriku a připravit je nejen na psaní písmenek. Přitom nechává prostor i valstní tvorbě a fantaz


Přidat recenzi pro Alexander Malování a mazání pro chlapce

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.