Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Aleš Vémola: Diagnostika automobilů II.

Knihy naučná literatura

Aleš Vémola: Diagnostika automobilů II.

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Monografie přehledně vykládá základy amerického obchodního práva – úpravu obchodních společností, civilních mimosmluvních deliktů a smluv. Je zpracována komparativní právní metodou, pro potřeby českého čtenáře srovnává americké právo s právem českým, popř. s právem anglickým (v rámci společného angloamerického typu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aleš Vémola: Diagnostika automobilů II. koupíte i tady

Specifikace Aleš Vémola: Diagnostika automobilů II.

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 71 Kč

Publikace: Diagnostika automobilů II. - Aleš Vémola. Publikace: Diagnostika automobilů II. - Aleš Vémola. ... a dál?

Produkt Aleš Vémola: Diagnostika automobilů II.

Aleš Vémola: Diagnostika automobilů II. - parametry

Název produktu: Aleš Vémola: Diagnostika automobilů II.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 110 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Monografie přehledně vykládá základy amerického obchodního práva – úpravu obchodních společností, civilních mimosmluvních deliktů a smluv. Je zpracována komparativní právní metodou, pro potřeby českého čtenáře srovnává americké právo s právem českým, popř. s právem anglickým (v rámci společného angloamerického typu právní kultury). Nepřináší jen poznatky ryze „právně technické“, ale ukazuje (zejména v úvodní kapitole) i na širší hodnotové prostředí, bez něhož by americké právo nemohlo mít tak silný regulativní význam.

V jednotlivých kapitolách se kniha zaměřuje na úpravu různých typů podnikatelských útvarů v americkém právu, ať již mají či nemají právní subjektivitu (na fyzické osoby, partnership, limited partnership, dále na limited liability company – americkou společnost s ručením omezeným a podrobněji především na corporation – americkou akciovou společnost, stručně na zvláštní typy, jako je joint stock company, business trust aj.), dále na obchodní smlouvy (business contracts) a na obchodní mimosmluvní civilní delikty (business torts), a to podle komplexně zpracovaného precedenčního práva v tzv. Restatements i podle harmonizovaného vzorového Jednotného obchodního zákoníku (Uniform Commercial Code) se zdůrazněním odlišností v některých státech. Z jednotlivých typů smluv je publikace zaměřena na smlouvu kupní. V knize jsou vybrány i významnější precedenty se stručným popisem případu. Publikace je určena právníkům i ekonomům, podnikatelům i studentům. Přináší poznatky, které mohou být využity v právní praxi i při podnikání s americkými partnery nebo v americkém prostředí. Může však sloužit i jako učební pomůcka pro vysokoškolskou výuku. Diagnostika automobilů I. a II. díl obsahuje základy diagnostiky vozidel a diagnostických zařízení v rozsahu znalostí nezbytných pro žáky odborných učilišť, studenty středních odborných škol i posluchače celoživotního vzdělávání připravující se pro výkon znalecké činnosti v příslušném oboru. Autor publikace si stanovil nelehký úkol seznámit odbornou veřejnost s právními normami, základními pojmy a názvoslovím oboru, se základním vybavením specializovaných pracovišť pro kontrolu, včetně hodnocení technického stavu vozidel na STK. Diagnostika automobilů II. 6. Zkoušky pohybových vlastností motorových vozidel, hospodárnost - Silniční zkoušky motorových vozidel - Kontrola počítače kilometrů a rychloměru vozidla - Dojezdové zkoušky, jízdní odpory - Zkoušky zrychlení a největší rychlosti - Měření spotřeby paliva - Zkoušky na válcové vozidlové zkušebně výkonů, válcový dynamometr 7. Příslušenství spalovacích motorů - Kontrola mazací soustavy motoru - Kontrola chladicí soustavy motoru - Diagnostika zážehových motorů - Diagnostika vznětových motorů 8. Diagnostika elektrických a elektronických zařízení motorů - Měření elektrických veličin - Měření předstihu zážehu - Motortestery - Diagnostika podle osciloskopu - Palubní diagnostika 9. Kontrola světelné a zvukové signalizační soustavy - Předpisy, způsob kontroly seřízení -


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.