Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aleš Čeněk Čítanka dějin náboženství - Špilerová Štěpánka

Knihy

Aleš Čeněk Čítanka dějin náboženství - Špilerová Štěpánka

Hodnocení: 1x
  • 4

Předkládaná publikace obsahuje texty, jež dnešnímu čtenáři dávají možnost nahlédnout do univerzálního náboženského a kulturního dědictví a uvědomit si, co odlišuje, ale také spojuje jednotlivé kultury a světy v jednotný a vzájemně se obohacující celek. Kniha ukazuje mytologické a náboženské myšlení různých epoch, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81639

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Čítanka dějin náboženství - Špilerová Štěpánka

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 412 Kč

Publikace: Čítanka dějin náboženství - Špilerová Štěpánka. Předkládaná publikace obsahuje texty, jež dnešnímu čtenáři dávají možnost nahlédnout do univerzálního náboženského a kulturního dědictví a uvědomit si, co odlišuje, ale také spojuje jednotlivé kultury a světy v jednotný a vzájemně se obohacující celek. Kniha ukazuje mytologické a náboženské myšlení různých epoch, národů i jednotlivých náboženských systémů, jež přes svou odlišnost – historickou i kulturní – je dokladem duchovní jednoty a blízkosti lidské » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Čítanka dějin náboženství - Špilerová Štěpánka

Aleš Čeněk Čítanka dějin náboženství - Špilerová Štěpánka - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Čítanka dějin náboženství - Špilerová Štěpánka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 412 Kč
Maximální cena: 640 Kč
Ušetríte až: 228 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předkládaná publikace obsahuje texty, jež dnešnímu čtenáři dávají možnost nahlédnout do univerzálního náboženského a kulturního dědictví a uvědomit si, co odlišuje, ale také spojuje jednotlivé kultury a světy v jednotný a vzájemně se obohacující celek. Kniha ukazuje mytologické a náboženské myšlení různých epoch, národů i jednotlivých náboženských systémů, jež přes svou odlišnost – historickou i kulturní – je dokladem duchovní jednoty a blízkosti lidské komunity. Texty v publikaci jsou ukázkou duchovního bohatství nashromážděného tradicemi. První skupinu tvoří fragmenty, jež vystihují dobové a prostorové odlišnosti mytického myšlení: od mytologie Egypta, Mezopotámie, přes mytologii Indie, antického Řecka a Říma, k mýtickému myšlení historicky navazujících civilizací. Druhá skupiny textů se vztahuje k náboženskému myšlení, jak se prezentuje v kontextu židovského, křesťanského a muslimského náboženství. Čítanka dějin náboženství - Dagmar Demjančuková, Štěpánka Špilerová od authora Dagmar

Demjančuková, Štěpánka Špilerová a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.