Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alena Svozilová: Zlepšování podnikových procesů

Učebnice/Odborná literatura

Alena Svozilová: Zlepšování podnikových procesů

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha uznávané autorky je praktickým průvodcem zejména pro manažery a konzultanty, jejichž cílem je zlepšení podnikových procesů. Kromě praktických doporučení, jak postupovat při obecných zlepšovatelských aktivitách, kniha poskytuje návod, jak aplikovat metodické přístupy a nástroje Lean Six Sigma. Je rozdělena na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zlepšování podnikových ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alena Svozilová: Zlepšování podnikových procesů koupíte i tady

Specifikace Alena Svozilová: Zlepšování podnikových procesů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 270 Kč

Kniha uznávané autorky je praktickým průvodcem zejména pro manažery a konzultanty, jejichž cílem je zlepšení podnikových procesů. Kromě praktických doporučení, jak postupovat při obecných zlepšovatels ... a dál?

Produkt Alena Svozilová: Zlepšování podnikových procesů

Alena Svozilová: Zlepšování podnikových procesů - parametry

Název produktu: Alena Svozilová: Zlepšování podnikových procesů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 270 Kč
Maximální cena: 319 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha uznávané autorky je praktickým průvodcem zejména pro manažery a konzultanty, jejichž cílem je zlepšení podnikových procesů. Kromě praktických doporučení, jak postupovat při obecných zlepšovatelských aktivitách, kniha poskytuje návod, jak aplikovat metodické přístupy a nástroje Lean Six Sigma. Je rozdělena na čtyři části. Úvodní část se věnuje roli procesů v organizacích všech typů a velikostí, přístupům procesního řízení, podnikové kultuře a významu soustavného poznávání a zlepšování procesů. Druhá část představuje základní principy přístupů Lean Six Sigma a doporučení, jak se na tyto iniciativy připravit, a ukazuje také obvyklé chyby a překážky zlepšovatelských aktivit. Ve třetí, klíčové části knihy, získáte návod, kdy volit Lean, kdy Six Sigma, kdy obojí, anebo případně jiný model, jak postupovat při výběru konkrétního projektu pro zlepšovatelskou aktivitu, jak plánovat vlastní postup, spolupracovat se sponzorem a projektovými týmy. Dozvíte se, jaké varianty procesních map je vhodné použít, jak je vytvořit, jak postupovat při analýze problémů a návrzích i řízení změn, jak hledat, měřit a hodnotit slabá místa procesů. Čtvrtá část je zaměřena na nástroje Lean Six Sigma a nabízí přehled základních metod, jako například diagramy (SIPOC, DMAIC, atd.), přehledy statistických metod, pravidla řízených diskusí, strukturované analytické postupy atd. Vedle charakteristik jednotlivých nástrojů získáte i doporučení, kdy je vhodné jednotlivé nástroje použít a jak při jejich aplikaci postupovat. O autorovi Ing. Alena Svozilová, MBA Alena Svozilová je dlouholetou konzultantkou a manažerkou s roz­sáhlými zkušenostmi v oblasti projektového a procesního managementu a informačních technologií. V uplynulých dvaceti letech pracovala v celé řadě podniků, od malých soukromých firem přes rozsáhlé mezinárodní společnosti. Jako konzultant a projektový manažer působila v projektech zaměřených na zlepšování kvality a výkonnosti procesů, strategického marketingu, řízení a implementace informačních technologií v celé řadě předních českých podniků i ve státní správě. Má hluboké znalosti v oblasti manažerských metod, realizace strategických iniciativ a zlepšování procesů. Je autorkou knihy věnované projektovému řízení. Alena Svozilová je absolventkou elektrotechnické fakulty Vysokého učení technického v Brně a v roce 1999 úspěšně ukončila studium MBA v rámci společného programu Vysokého učení technického v Brně a Nottingham Trent University ve Velké Británii. Od roku 2002 žije v USA a pracuje v oblasti projektového managementu jako odborný konzultant ve zlepšovatelských projektech Lean Six Sigma, podílí se na mapování podnikatelských procesů a návrhu nových procesních modelů při vývoji informačních technologií pro soukromé podniky a úřady federální i státní správy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.