Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Alena Ježková, Jana Čeňková: Čítanka 2 pro základní školy

Knihy

Alena Ježková, Jana Čeňková: Čítanka 2 pro základní školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Čítanka pro 2. ročník ZŠ - Halasová J., Grolichová S.. Učebnice k vyučování čtení a literární výchovy ve 2. ročníku ZŠ obsahuje pečlivě vybrané texty jak z literatury klasické, tak z děl novodobých autorů našich i zahraničních. Žánrově jsou v čítance obsaženy básně, pohádky, povídky, hádanky, lidová říkadla i koledy, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Čítanka 2 pro základní ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alena Ježková, Jana Čeňková: Čítanka 2 pro základní školy koupíte i tady

Specifikace Alena Ježková, Jana Čeňková: Čítanka 2 pro základní školy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 84 Kč

Čítanka je první částí nové koncepční řady čítanek pro 2. až 5. ročník ZŠ podle RVP. Umožňuje návaznost na kterýkoli slabikář a učebnici čtení v 1. ročníku. Je členěna do tří základních oddílů, ve v ... a dál?

Produkt Alena Ježková, Jana Čeňková: Čítanka 2 pro základní školy

Alena Ježková, Jana Čeňková: Čítanka 2 pro základní školy - parametry

Název produktu: Alena Ježková, Jana Čeňková: Čítanka 2 pro základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čítanka pro 2. ročník ZŠ - Halasová J., Grolichová S.. Učebnice k vyučování čtení a literární výchovy ve 2. ročníku ZŠ obsahuje pečlivě vybrané texty jak z literatury klasické, tak z děl novodobých autorů našich i zahraničních. Žánrově jsou v čítance obsaženy básně, pohádky, povídky, hádanky, lidová říkadla i koledy, naučné články a divadelní jednoaktovka. Zařazené literární útvary jsou upravené tak, aby svou délkou, náročností a obsahem byly vhodné pro danou věkovou kategorii „začínajících čtenářů“. Čítanka je koncipována jednak jako kniha pro radostné a zábavné čtení, jednak jako učebnice techniky čtení – právě k tomuto účelu jsou v první polovině Čítanky vypsaná složitější slova z článků (pod textem), slouží k dalšímu procvičování a zvládnutí čtení. Úkoly za články by měly přispět k různorodé a radostné práci v hodinách čtení (přemýšlení, jazykové vyučování, doplnění čtení kresbou, motivace ke hře, provedení dlouhodobějšího úkolu apod.), nesměřují jen k obsahu textu, ale jsou formulovány tak, aby žáci mohli uplatnit znalosti i z jiných předmětů a zpětně si čtením tyto znalosti upevňovali a rozšiřovali. Tématicky je učebnice rozdělena podle ročních období na části Podzim, Zima, Jaro, Léto, konec čítanky tvoří část Pohádky. S doložkou MŠMT. Čítanka pro 2. ročník ZŠ - Halasová J., Grolichová S. od nakladatelství Bookretail s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Čítanka 2 pro základní školy - Čeňková J., Ježková A.. Čítanka je první částí nové koncepční řady čítanek pro 2. až 5. ročník ZŠ podle RVP. Umožňuje návaznost na kterýkoli slabikář a učebnici čtení v 1. ročníku. Je členěna do tří základních oddílů, ve vyrovnaném poměru uvádí ukázky z tradiční, klasické i soudobé, moderní tvorby pro děti. Texty doplňují otázky a úkoly a mezipředmětové odkazy v rozsahu a pojetí přiměřeném věku žáka 2. třídy. K čítance bude vydán pracovní sešit a metodická příručka společná pro celou řadu od 2. do 5. ročníku. Čítanka 2 pro základní školy - Čeňková J., Ježková A. od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.