Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta

Knihy naučná literatura

Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta

Hodnocení: 209x
  • 3.945

Vadí vám nadváha, nepadne vám oblíbené oblečení a cítíte se stále unavení a bez energie? Na vině může být špatné stravování. Expertka na hubnutí představuje knihu o krabičkové dietě. Jde o moderní a velmi účinný způsob, jak se zdravě a efektivně dostat do kondice, obnovit vnitřní rovnováhu a začít konečně hubnout do plavek. Hubnutí bez jojo efektu. Kniha přináší kompletní sestavu vhodných jídelníčků. 205 stran textu a obrázků. Nedocenitelný zdroj informací pro vitalitu a zdravý životní styl. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.835
skladem

Jaké má kniha
Domácí krabičková dieta
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta koupíte i tady

Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta v kostce

Průměrné hodnocení

3,9
  • 3.945

Na základě 209 hodnocení

79% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta

  • mnoho receptů

Čerstvá hodnocení Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta

  • 5

Klára, 13. dubna 2017

  • mnoho receptů
  • pestrost

Při dodržoování mám po měsíci přes 2 kg dole. To mi příjde dobré. Musím ještě přidat nějaký sport.


  • 4

Danny89, 25. listopadu 2015

Tohle není jenom knížka pro ty, kteří chtějí zhubnout. Domácí krabičková dieta je především sbírka skvělých a hlavně velmi rychlých a jednoduchých receptů od snídaně a svačiny až k večeřím. Navíc obsahuje i rady a doporučení ohledně zdravého stravování.


Specifikace Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 154 Kč

Krabičková dieta je fenoménem současné doby a cílem této publikace je zpřístupnit tuto dietu pro každého. Autorka jednoduchým způsobem vysvětluje základní principy úspěšnosti krabičkové diety, radí, jak vhodně připravovat pokrmy, jak snížit energetickou hodnotu pokrmů, aniž by utrpěla jejich chuť a hlavně předkládá výběr více než 250 výborných receptů. ... a dál?

Produkt Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta

Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta - parametry

Název produktu: Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 154 Kč
Maximální cena: 250 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.95 bodů z 5
Počet hodnocení: 209 x
Hodnocení:
  • 3.945
Podrobný popis:

Krabičková dieta je fenoménem současné doby a cílem této publikace je zpřístupnit tuto dietu pro každého. Autorka jednoduchým způsobem vysvětluje základní principy úspěšnosti krabičkové diety, radí, jak vhodně připravovat pokrmy, jak snížit energetickou hodnotu pokrmů, aniž by utrpěla jejich chuť a hlavně předkládá výběr více než 250 výborných receptů.Krabičková dieta je fenoménem současné doby a cílem této publikace je zpřístupnit tuto dietu pro každého. Autorka jednoduchým způsobem vysvětluje základní principy úspěšnosti krabičkové diety, radí, jak vhodně připravovat pokrmy, jak snížit energetickou hodnotu pokrmů, aniž by utrpěla jejich chuť a hlavně předkládá výběr více než 250 výborných receptů. Popis Úryvek z úvodu: Lidé s nadváhou a obezitou již většinou mají za sebou velká množství diet, jak hladovek, či "dělenou" stravu, a další "zaručené" postupy, jak zhubnout. Většinou vedou pouze k trápení dotyčného a trvalý efekt není, neboť naopak paradoxně dochází k jo-jo efektu, čili k ještě většímu nárůstu hmostnosti. Je logické, že když tělo hladoví, naučí se tvořit tukové zásoby i z minima stravy, kterou mu dodáme. Proto vítám nové, rozumné dietní postupy, které nabízí tato nová publikace. Vycházejí z fyziologických potřeb člověka a věřím, že budou mít úspěch. MUDr. Lucie Mrázová (...) Co je vlastně krabičková dieta? Je to nutričně vyvážené jídlo o 5 chodech - snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře, které si připravujeme v případě, že nemáme jinou možnost pravidelného a dietního stravování. Přípravou krabičkové diety se dnes zabývá mnoho firem. Je to určitě pohodlný způsob, který však má několik úskalí. Většina z nich jídlo dováží pouze ve všední dny, některé maximálně ještě v sobotu. Takže si dietu stejně o víkendech musíme připravovat sami. Kvalita dováženého jídla je různá, někdy nesplňuje deklarovanou výživovou hodnotu, mnohdy není dost čerstvé a někdy nevyhovuje ani po chuťové stránce. Často nastává problém, kam nám má firma vlastně dietu doručit. Ne všichni mají pravidelnou pracovní dobu na stejném pracovišti. Většina z nás si tento způsob stravování nemůže dovolit ani po stránce finanční. Cílem této publikace je zpřístupnit krabičkovou dietu pro všechny. Možná se zdá složité vařit tolik jídel v malých množstvích, ale praxí se naučíte to zvládnout. Počet stran: 205 Rozměry: 230 x 150 mm Vazba: brožovaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také další zdravé kuchařky. Další informace o knize Domácí krabičková dieta naleznete v článcích: Co je vlastně krabičková dieta?, Krabičková dieta, Domácí krabičková dieta.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.