MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen Albi Zpátky do lavic

Ostatní z kategorie společenské hry

Albi Zpátky do lavic

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8590228035271

Albi - Zpátky do lavic, 2 - 6 hráčů, od 12 let Vraťte se zpátky do školní lavice. Společenská kvízová hra Zpátky do lavic prověří vaše znalosti ze základní školy. Víte, jak se jmenuje hlavní město, uvnitř ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme Albi Zpátky do lavic

Nejlevnější nabídky

Specifikace Albi Zpátky do lavic

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 529 Kč
Počet hráčů 2 - 6
Věk od 12 - 13 let

Vraťte se zpátky do školní lavice. Společenská kvízová hra Zpátky do lavic prověří vaše znalosti ze základní školy. Víte, jak se jmenuje hlavní město, uvnitř kterého se nachází jiný svrchovaný stát? Kterou válku oficiálně ukončila Versailleská mírová smlouva? Jak často se v ČR konají komunální volby? Ve hře na vás čeká 1200 otázek rozdělených do 6 vyučovacích předmětů -  český jazyk, matematika, dějepis,  přírodopis, zeměpis a výchova k občanství. Hrajete všichni najednou a úkolem je v časovém limitu odpovědět na » ... a dál?

Produkt Albi Zpátky do lavic

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


ALBI Karak: Regent

ALBI Karak: Regent

od 319 Kč

ALBI Cortex+

ALBI Cortex+

od 538 Kč

ALBI Znáte Evropu?

ALBI Znáte Evropu?

od 529 Kč

ALBI Duplik

ALBI Duplik

od 479 Kč

ALBI Znáte svět?

ALBI Znáte svět?

od 535 Kč

Albi Zpátky do lavic - parametry

Název produktu: Albi Zpátky do lavic
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 529 Kč
Maximální cena: 1 114 Kč
Ušetríte až: 585 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Počet hráčů 2 - 6
Věk od 12 - 13 let
Podrobný popis:


Albi - Zpátky do lavic, 2 - 6 hráčů, od 12 let


Vraťte se zpátky do školní lavice. Společenská kvízová hra Zpátky do lavic prověří vaše znalosti ze základní školy.

Víte, jak se jmenuje hlavní město, uvnitř kterého se nachází jiný svrchovaný stát? Kterou válku oficiálně ukončila Versailleská mírová smlouva? Jak často se v ČR konají komunální volby?


Ve hře na vás čeká 1200 otázek rozdělených do 6 vyučovacích předmětů - český jazyk, matematika, dějepis, přírodopis, zeměpis a výchova k občanství.

Hrajete všichni najednou a úkolem je v časovém limitu odpovědět na 5 otázek z daného předmětu.

Za každý předmět dostanete opravdovou známku a na konci hry obdržíte vysvědčení.


Hru zpestří akční karty Přestávka, díky kterým můžete například opisovat od spolužáků.


Obsah:

300 karet s 1 200 otázkami,

poznámkový bloček,

50 karet Přestávka,

6 fixů s mazátkem,

6 mazatelných destiček Vysvědčení,

elektronický časovač s baterií

pravidla.Počet hráčů: 2 - 6 hráčů

Věk hráčů: od 12 let

Doba hraní: 30 min

Vědomostní hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 12 let, alespoň na 30 min hraní, česká lokalizace . Že jste ze školních let už dávno vyrostli? To vůbec nevadí. I vaše vědomosti prověří hra Zpátky do lavic. Předveďte své vědomosti na 1200 otázkách, které jsou rozděleny do 6 předmětů - český jazyk, matematika, dějepis, přírodopis, zeměpis a občanská nauka. Vaším cílem je získat, stejně jako za vašich dětských let, to nejlepší vysvědčení. Hru začne hráč, který jako poslední opustil školní lavici. Každá hra se skládá ze 6 kol, ve kterých budete odpovídat vždy na 4 otázky z každého předmětu. Pozor, na své odpovědi máte omezený čas. Po uplynutí časové lhůty vyhodnoťte své odpovědi a výslednou známku si zapište do svého vysvědčení. Po 6 kolech si vysvědčení porovnejte se spoluhráči. Vyhrává ten hráč, který má nejlepší průměr. Ani pětkaři nemusí zoufat a dostanou jednu šanci si své známky opravit. Zkuste si i zahrát akčnější variantu této hry. Přidejte karty Přestávka, které do hry vnesou více napětí a z Albi Zpátky do lavic Společenská vědomostní hra, ve které mohou hráči uplatnit všechny znalosti, které udrželi v paměti od doby školních lavic. Úkolem hráčů je při hře v jeden moment, zodpovědět pět otázek z daného předmětu. Není to tak snadné, musí si hlídat časový limit. Při bezchybné odpovědi obdržení při hodnocení jedničku. Při chybě pak následuje klasická stupnice ohodnocení. Něk


Recenze Albi Zpátky do lavic

Přidáno: 31. března 2020

Přidáno: 19. září 2019

Přidáno: 19. září 2019

Přidat recenzi pro Albi Zpátky do lavic

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: iKNOW

Albi: iKNOW

Zábava, vědomosti a taktika. Uhodněte, jak si povedou vaši spoluhráči, ale využívejte u toho také svých znalostí. Jen ten kdo úspěšně zvládne obojí může zvítězit v této hře. Hra obsahuje 1 600 otázek ze čtyř kategorií z celého světa a 4 800 nápověd, které »

od 619 Kč

v 12 obchodech

MINDOK Desítka Česko

MINDOK Desítka Česko

Mindok - Desítka Česko, 2 - 8 hráčů, od 10 let Ve hře DESÍTKA: ČESKO hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách. Ke každému okruhu ve hře »

od 467 Kč

v 11 obchodech

MINDOK Desítka

MINDOK Desítka

Popis produktu Vyzkoušejte hru, která se určitě zařadí mezi vaše nejoblíbenější. Nabídne vám dvě stě okruhů, dva tisíce otázek a dva tisíce správných odpovědí. Je přímo ideální pro cestování, »

od 465 Kč

v 13 obchodech

MINDOK Play! Staň se hvězdou internetu

MINDOK Play! Staň se hvězdou internetu

  Ponořte se do světa internetu a staňte se slavným YouTuberem! Vyzkoušejte si, jaké to je být online hvězdou, testujte své vědomosti a plňte šílené výzvy! Nudit se určitě nebudete. Hra Play! Staň se hvězdou internetu »

od 529 Kč

v 11 obchodech

MINDOK Play! Gold

MINDOK Play! Gold

Play! GOLD Staň se hvězdou internetu.Pro koho? Hra je spíše pro děti než pro dospělé. Pro fanoušky všech českých youtuberů, kteří si chtějí vyzkoušet to, co oni. Proč? Play GOLD je vymakanější a novější verze youtuberské hry Play. A také snad ta »

od 559 Kč

v 12 obchodech

MINDOK Krycí jména - Obrázky

MINDOK Krycí jména - Obrázky

Krycí jména je deduktivní hra, ve které hledáte podle asociací tajné agenty pod jejich krycími jmény. Hráči se rozdělí na dva týmy. Každému velí hlavní agent, který svým podřízeným dává jednoslovnou nápovědu a ti se podle ní snaží najít taková krycí »

od 389 Kč

v 14 obchodech

Albi: Mysli a spojuj! - Lidské tělo

Albi: Mysli a spojuj! - Lidské tělo

Mysli a spojuj – Lidské tělo je zábavná vzdělávací hra založená na znalostech anatomie lidského těla. Hráči se snaží vytvářet řetězce příbuzných karet. Procvičí tak své znalosti, logické uvažování a jistě se dozví i spoustu novým informací o lidském »

od 219 Kč

v 8 obchodech

MINDOK Desítka rozšíření

MINDOK Desítka rozšíření

Rozšíření společenské hry pro 2–8 hráčů, vhodné od 10 let, alespoň na 20 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Pohltila vás společenská hra Desítka? Pak neváhejte a rozšiřte si ji o dalších 200 nových okruhů, které vám nabídnou »

od 295 Kč

v 10 obchodech

Albi Vlajky

Albi Vlajky

Kolik vlajek poznáte? U společenské hry Vlajky budete potřebovat své znalosti zeměpisu! Poznejte vlajku, odpovězte na otázku týkající se daného státu a získejte body. Vítězí hráč, který má na konci hry nejvíce bodů. Společenská hra, u které se pobavíte »

od 444 Kč

v 6 obchodech

Albi Mini iKNOW - Svět

Albi Mini iKNOW - Svět

Albi Mini iKNOW Svět Vědomostní hra, která dokáže prověřit Vaše znalosti na téma svět, příroda a geografie. Kvízová hra zaměřená na svět kolem nás s napínavým herním systémem. Hra prověří Vaše znalosti a také schopnost správně odhadnout »

od 288 Kč

v 5 obchodech

MINDOK Desítka Junior

MINDOK Desítka Junior

Společenská hra dětská, párty a vědomostní pro 2–8 hráčů, vhodné od 8 let, alespoň na 20 min hraní . Pro fanoušky deskové hry Desítka, kteří mají doma mladší hráče toužící se do hry zapojit, ale nemají ještě dostatečné vědomosti, máme dobrou zprávu. Do »

od 549 Kč

v 1 obchodě

Albi iKnow Hit List

Albi iKnow Hit List

Albi - iKnow Hit List, 2 - 6 hráčů, od 12 let Společenská hra iKNOW Hit List je plná zábavy a překvapivých témat, která otestují vaše znalosti, ale i rychlost a představivost. »

od 459 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.