MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen ALBI Zoom

Ostatní z kategorie společenské hry

ALBI Zoom

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 8590228040060

Albi - Zoom, 1 - 6 hráčů, od 12 let Máte rádi dokumentární filmy a televizní stanice Prima Zoom patří mezi vaše nejoblíbenější? Pak vás bude bavit vědomostní hra Zoom. Těšit se můžete na 4 ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme ALBI Zoom

Nejlevnější nabídky

Specifikace ALBI Zoom

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 589 Kč
Počet hráčů 1 - 6
Věk od 8 - 11 let
Věk od 12 - 13 let

Máte rádi dokumentární filmy a televizní stanice Prima Zoom patří mezi vaše nejoblíbenější? Pak vás bude bavit vědomostní hra Zoom. Těšit se můžete na 4 různé kategorie - příroda, zajímavá místa, věda a technika, historie - které prověří vaše znalosti. V kvízové hře Zoom odpovídají na otázky všichni hráči současně a tak se nikdo opravdu nudit nebude. Herní karty obsahují spoustu krásných fotografií a 3 různé typy otázek. Hráči sbírají body za správné odpovědi a ten, kdo jich získá nejvíce, vyhrává. Hra vznikla ve » ... a dál?

Produkt ALBI Zoom

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


ALBI Cortex+

ALBI Cortex+

od 538 Kč

ALBI Znáte Evropu?

ALBI Znáte Evropu?

od 529 Kč

ALBI Znáte Česko?

ALBI Znáte Česko?

od 513 Kč

ALBI Znáte svět?

ALBI Znáte svět?

od 535 Kč

ALBI Duplik

ALBI Duplik

od 479 Kč

ALBI Zoom - parametry

Název produktu: ALBI Zoom
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 589 Kč
Maximální cena: 1 266 Kč
Ušetríte až: 677 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Počet hráčů 1 - 6
Věk od 8 - 11 let
Věk od 12 - 13 let
Podrobný popis:


Albi - Zoom, 1 - 6 hráčů, od 12 let


Máte rádi dokumentární filmy a televizní stanice Prima Zoom patří mezi vaše nejoblíbenější?

Pak vás bude bavit vědomostní hra Zoom.

Těšit se můžete na 4 různé kategorie - příroda, zajímavá místa, věda a technika, historie - které prověří vaše znalosti.


V kvízové hře Zoom odpovídají na otázky všichni hráči současně a tak se nikdo opravdu nudit nebude.

Herní karty obsahují spoustu krásných fotografií a 3 různé typy otázek.


Hráči sbírají body za správné odpovědi a ten, kdo jich získá nejvíce, vyhrává.

Hra vznikla ve spolupráci s televizní stanicí Prima Zoom.


Obsah:

160 oboustranných karet,

přesýpací hodiny,

zapisovací bloček,

6 obyčejných tužek,

6 zvětšovacích lup

pravidla.Počet hráčů: 1 - 6 hráčů

Věk hráčů: od 12 let

Doba hraní: 30 min
Vědomostní hra pro 3–6 hráčů, doporučený věk od 10 let, alespoň na 30 min hraní, česká lokalizace . Sledujete rádi dokumentární pořady na stanici Prima Zoom? Pak si s radostí zahrajete a své znalosti uplatníte ve vědomostní hře Zoom. Hra obsahuje otázky ze 4 různých kategorií - Příroda, Historie, Věda a Zajímavá místa. Za správně zodpovězenou otázku získáváte bod. Ale aby to nebylo tak jednoduché, na otázku všichni hráči odpovídají současně. Kromě znalostí je tedy třeba uplatnit i postřeh a rychlost. Hra Zoom vznikla ve spolupráci s televizní stanicí Prima Zoom a obsahuje spoustu krásných fotografií. Je určena pro 1 - 6 hráčů od 12 let. Klíčové vlastnosti vědomostní hry Zoom Kvízová vědomostní hra ZoomHra vznikla ve spolupráci s televizní stanicí Prima ZoomVe hře Zoom hrají všichni hráči najednou4 okruhy kvízových otázek: Příroda, Historie, Zajímavá místa a VědaHráči sbírají body za správné odpovědiHra je určena pro 1 - 6 hráčůDoporučený věk od 12 letDoba jedné hry je cca 30 minu Vědomostní karetní hra, ve které mohou hráči uplatnit své znalosti ze 4 kategorií. Zajímavé grafické zpracování je provází na kartách v oblasti přírody, zajímavých míst, historie, vědy a techniky. Karta obsahuje vždy fotografie a tři různé typy otázek. Na vzniku hry se podílela televizní stanice Prima Zoom. Kupte dětem hru Zoom a hrajte s nimi! Vhodné pro děti od 12 let

Počet hráčů: 1 – 6

Průměrná doby hry: 30+ min. ALBI Zoom Kvízová hra nové generace, která vznikla ve spolupráci s dokumentárním televizním kanálem Prima Zoom. z kategorie Hry | Společenské hry | Stolní hry | Vědomostní hry od ALBI naleznete ne e-shop


Recenze ALBI Zoom

Přidáno: 19. září 2019

Přidat recenzi pro ALBI Zoom

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Blackfire Výbušná koťátka

Blackfire Výbušná koťátka

ADC Blackfire - Výbušná koťátka, 2 - 5 hráčů, od 7 let Výbušná koťátka (Exploading kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inmana a Shane Smalla, která v roce 2015 změnila historii »

od 479 Kč

v 10 obchodech

Mindok: SMART - Kvadrilion

Mindok: SMART - Kvadrilion

Mindok Smart Games Kvadrilion, Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Nespočet zadání i řešení, ale podaří se vám jedno nalézt? Herní plán pro Kvadrilion je připraven po sestavení 4 magnetických desek do libovolného útvaru. Hlavolam je vyřešen, »

od 439 Kč

v 13 obchodech

Albi Jídlo s.r.o.

Albi Jídlo s.r.o.

Počet hráčů: 2 - 4 Doporučený věk: od 12 let Doba hraní: 45+ min Typ hry: Vědomostní; Vzdělávací Hra ALBI Jídlo s.r.o. * Zábavná kvízová hra o jídle, která obsahuje 900 otázek týkajících se českých a zahraničních jídel a nápojů. Mimo jiné se dozvíte mnoho »

od 392 Kč

v 9 obchodech

Dino Toys Zázraky přírody

Dino Toys Zázraky přírody

Genialita matky přírody, a to jak lidé dokáží využívat jejích úžasných vynálezů, v hlavní roli! Zázraky přírody v sobě mají prvky zábavné, vzdělávací a party hry. Hráči se v ní, podobně jako ve stejnojmenném pořadu, seznámí s populárními i méně známými »

od 389 Kč

v 9 obchodech

Albi Cortex Kids

Albi Cortex Kids

Dětská varianta unikátní vzdělávací hry Cortex je vhodná pro děti již od 6 let. Ve hře budou děti čelit 8 různým typům úkolů. Procvičí si logické myšlení, paměť, postřeh, ale také schopnost rozpoznávat předměty podle hmatu.   Specifikace: Ve vzdělávací »

od 309 Kč

v 8 obchodech

ALBI Bobří klan

ALBI Bobří klan

Společenská hra pro 2–6 hráčů, vhodné od 7 let, alespoň na 20 min hraní . Karetní společenská hra Bobří klan je skvělou zábavou pro celou rodinu. Úkolem hráčů je sbírat karty s co nejvyšší hodnotou a získat pět dalších karet - bobrů do svého bobřího »

od 228 Kč

v 8 obchodech

MINDOK Expedice příroda: 50 nebeských objektů

MINDOK Expedice příroda: 50 nebeských objektů

Společenská hra , vhodné od 6 let, alespoň na 15 min hraní . Sháníte novou hru pro děti, u které se také něco přiučí? Vyzkoušejte společenskou hru Expedice příroda. Tato hra je určena pro jednoho hráče, ale můžete pomocí svých pravidel vytvořit zábavnou »

od 168 Kč

v 12 obchodech

DAYS OF WONDER Jízdenky, prosím! USA

DAYS OF WONDER Jízdenky, prosím! USA

ADC Blackfire - Jízdenky, prosím! USA, 2 - 5 hráčů, od 8 let Veleúspěšná hra oceněná titulem "Hra roku" vás zavede do dob stavby železnic na západě. Jízdenky, prosím! »

od 959 Kč

v 7 obchodech

Albi Víkend

Albi Víkend

Kvízová hra, která vznikla na podkladě oblíbeného publicistického pořadu na TV Nova. Desková hra Víkend zahrnuje 900 otázek z mnoha různých oborů, které jsou rozděleny do 4 kategorií. Desková hra Víkend zabaví celou rodinu! Kvízová hra, která vznikla na »

od 444 Kč

ve 2 obchodech

Dino Toys Dino Color Chaos

Dino Toys Dino Color Chaos

Karetní hra pro 2–5 hráčů, doporučený věk od 7 let, alespoň na 10 min hraní, česká lokalizace . Color Chaos je zábavná hra pro celou rodinu, kde můžete předvést svůj postřeh a rozlišovací schopnosti. Hra obsahuje 54 oboustranných kartiček. Váš úkol bude »

od 219 Kč

ve 3 obchodech

Dino Toys Dino Unicorns

Dino Toys Dino Unicorns

Karetní hra pro 2–5 hráčů, doporučený věk od 5 let, alespoň na 10 min hraní, česká lokalizace . Unicorns je zábavná hra pro celou rodinu, kde můžete předvést svůj postřeh a své hlasivky. Hra obsahuje 54 oboustranných kartiček. Váš úkol bude prostý. »

od 205 Kč

ve 4 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.