MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Srovnání cen Albi: Ubongo

Společenské hry

Albi: Ubongo

Hodnocení: 117x
 • 3.64957

Ubongo je zábavná společenská hra, ve které hráči závodí v honbě za diamanty. Hráči se během hry snaží postavit skládačku z barevných dílů, posouvat figurku po hracím poli a sbírat diamanty. To vše se musí podařit dříve, než se přesype písek v hodinách. Po vypršení času vyhrává hráč s největším počtem kamenů jedné barvy. Ve hře si procvičíte představivost a rychlé řešení hlavolamů. Pro děti zábavné učení a pro dospělé zajímavé protažení mozkových závitů. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.86854
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Albi: Ubongo

Albi: Ubongo v kostce

Průměrné hodnocení

3,6
 • 3.64957

Na základě 117 hodnocení

73 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Albi: Ubongo

 • dárek ,doufám že bude spokojenost
 • jednoduchá pravidla
 • rozvíjí prostorovou představivost
 • Jednoduchá pravidla na pochopení

 • Jen pro 4 hráče

Čerstvá hodnocení Albi: Ubongo

 • 4

Petr, 19. ledna 2017

 • Jednoduchá pravidla na pochopení
 • Různé obtížnosti
 • Hra netrvá moc dlouho v porovnání s jinými deskovkami (např. carcassone)

 • Jen pro 4 hráče

Celkově hodnotím pozitivně. Celkem zajímavá hra s jednoduchými pravidly. Sice se po čase omrzí, ale to asi každá hra. Koupě určitě nelituji.


Specifikace Albi: Ubongo

Kategorie Společenské hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 719 Kč

Ubongo je hra určená všem, kteří neradi tráví čas studiem dlouhých pravidel. Jde o rodinou hru s vyváženým poměrem rychlosti a strategie, hru ve svižném tempu a napětí. Stanete se objeviteli a přenesete se do světa šamanů, džungle a tajemných pokladů. Rychlé vyřešení záhadných hlavolamů vede k nalezení cesty k ukrytým diamantům. Ubongo je hra pro všechny nadšence skládaček a hlavolamů. Hra má velmi pěkné grafické ztvárnění a její princip je velmi jednoduchý. Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, » ... a dál?

Produkt Albi: Ubongo

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouAlbi: Ubongo - parametry

Název produktu: Albi: Ubongo
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 719 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetríte až: 280 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.65 bodů z 5
Počet hodnocení: 117 x
Hodnocení:
 • 3.64957
Podrobný popis:

Ubongo - Honba za diamanty, 2-4 hráči, od 8 let Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, posunout svou figurku na hrací desce a vzít si drahokamy. To vše musí stihnout dříve, než se přesypou hodiny. Vítězí hráč s největším počtem kamenů jedné barvy. Ubongo je originální hra, která v sobě snoubí skládání hlavolamů a soutěžení.

Každý hráč má k dispozici 20 dílků. Jedná se o všechny možné útvary tvořené 2 - 5 čtverci

V každém kole má hráč před sebou kartičku s nějakým geometrickým útvarem, který musí složit pomocí svých dílků. Nemůže však použít libovolné, ale jen předem určené dílky. Každá kartička totiž obsahuje nahoře šest sad dílků. Na začátku kola se hodem kostky určí, která sada se použije. Nyní nastává rychlé kmitání rukou a všelijaké přesouvání a převracení dílků. Všichni hráči totiž hrají současně. Každý má svoji kartičku a snaží se svůj úkol splnit dříve než ostatní.

Na složení útvaru mají hráči časový limit a kdo to nestihne, vyjde v daném kole naprázdno. Ostatní si vezmou dva drahokamy z nabídky. Podle pořadí mají různé možnosti posunout svou figurku do řady, kde jsou kameny, které se jim hodí nejvíce.

O vítězi totiž nerozhoduje celkový počet získaných drahokamů, ale nejvyšší počet kamenů od jednoho druhu.

Kartičky jsou oboustranné, z jedné strany jsou lehčí úlohy - skládačky pouze ze tří dílků, z druhé těžší - čtyřdílkové. Před hrou se hráči rozhodnou, kterou variantu si zvolí. Obsah:

36 karet se 72 herními poli

4x12 barevných dílků

přesýpací hodiny

herní plán

kostku se symboly

72 drahokamy

4 figurky

pravidla hry Počet hráčů: 2-4 hráči

Doba hraní: 20-30 min

Věk hráčů:od 8 let

Společenská hra doporučený věk od 8 let, pro 2-4 hráče. Tato skvělá hra je určená všem, kdo nerad tráví čas studiem dlouhých pravidel a chce si potrápit svou hlavičku. Jde o rodinou hru s vyváženým poměrem rychlosti a strategie, hru ve svižném tempu a napětí. Stanete se objeviteli a přenesete se do světa šamanů, džungle a tajemných pokladů. Rychlé vyřešení záhadných hlavolamů vede k nalezení cesty k ukrytým diamantům. Ubongo pro všechny nadšence skládaček a hlavolamů. Hra má velmi pěkné grafické ztvárnění a její princip je velmi jednoduchý. Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, posunout svou figurku na hrací desce a vzít si drahokamy. To vše musí stihnout dříve, než se přesypou hodiny. Vítězí hráč s největším počtem kamenů jedné barvy. V této vynikající hře si procvičíte představivost, schopnost rychle řešit dvojrozměrné geometrické, nebo spíše topologické úlohy. Pro děti je to tedy navíc i výborná pomůcka pro jejich rozvoj a pro dospělé vítané zapojení mozku. Parametry a specifikace: Název: Ub

Publikace: Ubongo - Honba za diamanty. Afrika ukrývá diamanty nedozírné ceny. Cesta k nim ovšem není

jednoduchá. Ty nejcenější získá pouze ten nejbystřejší a

nejrychlejší.

Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, posunout

svou figurku na hrací desce a vzít si drahokamy. To vše musí

stihnout dříve, než se přesypou hodiny. Vítězí hráč s


Recenze Albi: Ubongo

Přidáno: 14. prosince 2018

Petr, 19. ledna 2017


PRO:   Jednoduchá pravidla na pochopení
  Různé obtížnosti
  Hra netrvá moc dlouho v porovnání s jinými deskovkami (např. carcassone)
PROTI:   Jen pro 4 hráče

Celkově hodnotím pozitivně. Celkem zajímavá hra s jednoduchými pravidly. Sice se po čase omrzí, ale to asi každá hra. Koupě určitě nelituji.
Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Irena, 20. prosince 2016


PRO:   jednoduchá pravidla
  rozvíjí prostorovou představivost
PROTI:   cena

Zábavná hra pro děti i dospělé.
Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Eva, 30. července 2015


PRO:   dárek ,doufám že bude spokojenost

jsem spokojena
Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Albi: Ubongo

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Nevinné hrátky pro dva

Albi: Nevinné hrátky pro dva

Nevinné hrátky pro 2 je erotická hra pro odvážné dvojice. Hledáte inspiraci pro zpestření svého intimního života? Jste k sobě otevření a nebojíte se v sexu experimentovat? Pak je tato erotická hra právě pro vás a nezáleží na tom, zda jste spolu několik »

od 445 Kč

v 23 obchodech

Albi: Ubongo

Albi: Ubongo

 • 3.64957

Společenské hry |

Ubongo - Honba za diamanty, 2-4 hráči, od 8 let Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, posunout svou figurku na hrací desce a vzít si drahokamy. To vše musí stihnout dříve, než se přesypou hodiny. Vítězí hráč s největším počtem kamenů jedné »

od 719 Kč

v 27 obchodech

Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR

Albi: Osadníci z Katanu JUNIOR

Na severu Katanu se bude stavět. Po vytížených cestách se trmácejí soupravy vozů skrz bláto a hluboké díry. Na hrad, kde sídlí "katanská rada" se musí dovézt mramor a sklo. Jako vůdci karavany Vám není moc do smíchu, když potulní barbaři křižují Vaší »

od 538 Kč

v 29 obchodech

Albi: Zlaté Česko

Albi: Zlaté Česko

 • 3.96859

Společenské hry |

Jak dobře vlastně znáte Českou republiku? V této vědomostní a zábavné hře najdete 2400 zajímavých otázek týkajících se České republiky a jejích obyvatel. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: historie, kultura, příroda/věda/technika, geografie, sport a »

od 499 Kč

v 28 obchodech

Albi: Hra o manželství

Albi: Hra o manželství

Hra o manželství je zábavná hra pro páry a přinese Vám pár odpovědí na to, jak dobře znáte svého partnera či partnerku, jaké oblíbené jídlo má rád či ráda apd... Hra o manželství vám přináší dohromady 675 otázek, včetně vtipného »

od 459 Kč

v 22 obchodech

Albi: Osadníci - rozšíření pro 5-6

Albi: Osadníci - rozšíření pro 5-6

S touto doplňkovou sadou můžete hrát Osadníky z Katanu také v pěti nebo šesti hráčích. Pravidla jsou stejná jako při hře ve 3-4 hráčích, ale stavět můžete kdykoli v průběhu hry (nemusíte čekat na to, až přijdete na řadu). Tato sada tedy obsahuje další »

od 458 Kč

v 17 obchodech

ALBI Ubongo duel

ALBI Ubongo duel

Rýchly súboj v skladaní hlavolamov pre 2 hráčov Každý hráč dostane 21 dielikov a jednu sériu hracích kariet. Obaja hráči pred seba vždy kladú rovnakú hraciu kartu. Dvadsaťstenná hracia kocka určuje, ktoré dieliky sa v nasledujúcej hre použijú. Hráči sa »

od 403 Kč

v 15 obchodech

Albi: Ubongo Junior

Albi: Ubongo Junior

 • 4

Hračky |

Oblíbená rodinná hra přichází v juniorské verzi a je určena dětem již od 5 let. Děti skládají dílky se zvířátky do obrazců na kartách. Hra obsahuje 100 obrazců a drahokamy, které hráči obdrží po splnění jednotlivých zadání. Ubongo Junior je vydařenou »

od 519 Kč

v 6 obchodech

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Na začátku hry dostane každý hráč do ruky několik obrázkových karet. Ty jsou poměrně nezvyklé, obrázky jsou velice různorodé a netradičně zpracované. Jeden z hráčů se stane vypravěčem – »

od 546 Kč

v 21 obchodech

Albi: Český film

Albi: Český film

Český film otázky a odpovědi je zábvná kvízová hra pro fanoušky českého filmu a nejen pro ně! Balení hry obsahuje dvě herní vrianty hraní této hry, a to základní a párty variantu. Během hraní této hry se ponoříte do světa úspěšných českých »

od 595 Kč

v 1 obchodě

Albi: Ubongo na cesty

Albi: Ubongo na cesty

Ubongo - Honba za diamanty Afrika ukrývá diamanty nedozírné ceny. Cesta k nim ovšem není jednoduchá. Ty nejcenější získá pouze ten nejbystřejší a nejrychlejší.Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, posunout svou figurku na »

od 275 Kč

ve 4 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.