Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Srovnání cen Albi: Ubongo

Společenské hry

Albi: Ubongo

Hodnocení: 117x
 • 3.64957

Ubongo je zábavná společenská hra, ve které hráči závodí v honbě za diamanty. Hráči se během hry snaží postavit skládačku z barevných dílů, posouvat figurku po hracím poli a sbírat diamanty. To vše se musí podařit dříve, než se přesype písek v hodinách. Po vypršení času vyhrává hráč s největším počtem kamenů jedné barvy. Ve hře si procvičíte představivost a rychlé řešení hlavolamů. Pro děti zábavné učení a pro dospělé zajímavé protažení mozkových závitů. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.86089
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Albi: Ubongo koupíte i tady

Albi: Ubongo v kostce

Průměrné hodnocení

3,6
 • 3.64957

Na základě 117 hodnocení

73% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Albi: Ubongo

 • dárek ,doufám že bude spokojenost
 • jednoduchá pravidla
 • rozvíjí prostorovou představivost
 • Jednoduchá pravidla na pochopení

 • Jen pro 4 hráče

Čerstvá hodnocení Albi: Ubongo

 • 4

Petr, 19. ledna 2017

 • Jednoduchá pravidla na pochopení
 • Různé obtížnosti
 • Hra netrvá moc dlouho v porovnání s jinými deskovkami (např. carcassone)

 • Jen pro 4 hráče

Celkově hodnotím pozitivně. Celkem zajímavá hra s jednoduchými pravidly. Sice se po čase omrzí, ale to asi každá hra. Koupě určitě nelituji.


Specifikace Albi: Ubongo

Kategorie Společenské hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 715 Kč

Ubongo je hra určená všem, kteří neradi tráví čas studiem dlouhých pravidel. Jde o rodinou hru s vyváženým poměrem rychlosti a strategie, hru ve svižném tempu a napětí. Stanete se objeviteli a přenesete se do světa šamanů, džungle a tajemných pokladů. Rychlé vyřešení záhadných hlavolamů vede k nalezení cesty k ukrytým diamantům. Ubongo je hra pro všechny nadšence skládaček a hlavolamů. Hra má velmi pěkné grafické ztvárnění a její princip je velmi jednoduchý. Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, » ... a dál?

Produkt Albi: Ubongo

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Albi: Ubongo - parametry

Název produktu: Albi: Ubongo
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 715 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetríte až: 284 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.65 bodů z 5
Počet hodnocení: 117 x
Hodnocení:
 • 3.64957
Podrobný popis:

Ubongo - Honba za diamanty, 2-4 hráči, od 8 let Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, posunout svou figurku na hrací desce a vzít si drahokamy. To vše musí stihnout dříve, než se přesypou hodiny. Vítězí hráč s největším počtem kamenů jedné barvy. Ubongo je originální hra, která v sobě snoubí skládání hlavolamů a soutěžení.

Každý hráč má k dispozici 20 dílků. Jedná se o všechny možné útvary tvořené 2 - 5 čtverci

V každém kole má hráč před sebou kartičku s nějakým geometrickým útvarem, který musí složit pomocí svých dílků. Nemůže však použít libovolné, ale jen předem určené dílky. Každá kartička totiž obsahuje nahoře šest sad dílků. Na začátku kola se hodem kostky určí, která sada se použije. Nyní nastává rychlé kmitání rukou a všelijaké přesouvání a převracení dílků. Všichni hráči totiž hrají současně. Každý má svoji kartičku a snaží se svůj úkol splnit dříve než ostatní.

Na složení útvaru mají hráči časový limit a kdo to nestihne, vyjde v daném kole naprázdno. Ostatní si vezmou dva drahokamy z nabídky. Podle pořadí mají různé možnosti posunout svou figurku do řady, kde jsou kameny, které se jim hodí nejvíce.

O vítězi totiž nerozhoduje celkový počet získaných drahokamů, ale nejvyšší počet kamenů od jednoho druhu.

Kartičky jsou oboustranné, z jedné strany jsou lehčí úlohy - skládačky pouze ze tří dílků, z druhé těžší - čtyřdílkové. Před hrou se hráči rozhodnou, kterou variantu si zvolí. Obsah:

36 karet se 72 herními poli

4x12 barevných dílků

přesýpací hodiny

herní plán

kostku se symboly

72 drahokamy

4 figurky

pravidla hry Počet hráčů: 2-4 hráči

Doba hraní: 20-30 min

Věk hráčů:od 8 let

Společenská hra doporučený věk od 8 let, pro 2-4 hráče. Tato skvělá hra je určená všem, kdo nerad tráví čas studiem dlouhých pravidel a chce si potrápit svou hlavičku. Jde o rodinou hru s vyváženým poměrem rychlosti a strategie, hru ve svižném tempu a napětí. Stanete se objeviteli a přenesete se do světa šamanů, džungle a tajemných pokladů. Rychlé vyřešení záhadných hlavolamů vede k nalezení cesty k ukrytým diamantům. Ubongo pro všechny nadšence skládaček a hlavolamů. Hra má velmi pěkné grafické ztvárnění a její princip je velmi jednoduchý. Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, posunout svou figurku na hrací desce a vzít si drahokamy. To vše musí stihnout dříve, než se přesypou hodiny. Vítězí hráč s největším počtem kamenů jedné barvy. V této vynikající hře si procvičíte představivost, schopnost rychle řešit dvojrozměrné geometrické, nebo spíše topologické úlohy. Pro děti je to tedy navíc i výborná pomůcka pro jejich rozvoj a pro dospělé vítané zapojení mozku. Parametry a specifikace: Název: Ub

Publikace: Ubongo - Honba za diamanty. Afrika ukrývá diamanty nedozírné ceny. Cesta k nim ovšem není

jednoduchá. Ty nejcenější získá pouze ten nejbystřejší a

nejrychlejší.

Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, posunout

svou figurku na hrací desce a vzít si drahokamy. To vše musí

stihnout dříve, než se přesypou hodiny. Vítězí hráč s


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.