MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Karetní hry » Srovnání cen ALBI Siegestorm

Karetní hry

ALBI Siegestorm

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 8590228034854

Karetní hra pro 1–4 hráče, vhodné od 10 let, alespoň na 30 min hraní . Zábavná a strategická karetní hra Siegestorm je dynamická hra s fantasy prvky. Je určená pro jednoho až čtyři hráče, kteří si vytvářejí balíčky z 34 karet, s jejichž pomocí se snaží přemoci protivníka. Hráči ztělesňují velitele armád, jejichž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme ALBI Siegestorm

Nejlevnější nabídky

Specifikace ALBI Siegestorm

Kategorie Karetní hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 419 Kč
Věk od 8 - 11 let

Siege Storm je další z obrovské rodiny karetních her pro dva. Jedná se o svižnou a graficky velmi hezky provedenou hru se zajímavým herním mechanismem. Naprosto vše ve hře je řízeno kartami - váš počet životů, zdroje a armáda. Ta je představována různými bytostmi a kouzly. Každý hráč hraje za jednu z frakcí (Seraphia a Styxia), přičemž každá se hraje zcela odlišným způsobem. K dispozici má každý účastník partie svůj balíček základních karet, který se dá ale upravit kartami pokročilými. Bojovníky v průběhu » ... a dál?

Produkt ALBI Siegestorm

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouALBI Siegestorm - parametry

Název produktu: ALBI Siegestorm
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 419 Kč
Maximální cena: 956 Kč
Ušetríte až: 537 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Karetní hra pro 1–4 hráče, vhodné od 10 let, alespoň na 30 min hraní . Zábavná a strategická karetní hra Siegestorm je dynamická hra s fantasy prvky. Je určená pro jednoho až čtyři hráče, kteří si vytvářejí balíčky z 34 karet, s jejichž pomocí se snaží přemoci protivníka. Hráči ztělesňují velitele armád, jejichž cílem je pomocí svých bojovníků, představovaných kartami, porazit nepřátele. Obvykle hru Siegestorm hrají dva hráči, ale je možné hrát i sólo. V takovém případě bojujete proti některému z bossů. Hráči mohou dokonce spojit své síly a s pomocí kooperace dosáhnout kýženého vítězství nad bossem. Klíčové vlastnosti karetní hry SiegestormDeckbuildingová hra pro 1 až 4 hráčeDélka jedné hry je zhruba 30 minutHráči Siegestorm si vytvářejí balíček 34 karet k porážce protivníkaKaždý ze dvou balíčků obsahuje zcela odlišné kartyHráči hry ztělesňují velitele armádBojovníci v každé armádě jsou představováni kartamiHra Siegestorm je vhodná pro kohokoli od 10 letHru lze hrát i jako solité Siegestorm je karetní fantasy hra určená primárně pro dva hráče, obsahuje ale i režimy pro sólo hraní a hru více hráčů. V Siegestormu jsou vaše karty vším – můžete je použít k útokům na protivníka, nasadit je do své armády nebo s nimi platit za jiné karty. A když vám dojdou - prohráli jste! V Siegestormu existuje nespočet způsobů jak můžete akce a schopnosti karet navzájem kombinovat. Žádné dvě hry díky tomu nebudou stejné! Tak si nachystejte balíček a zašlapejte své protivníky do země. Hra Siegestorm obsahuje: 112 hráčských karet (frakce Čchun-laj a Yrsa), 51 karet nájezdníků (frakce Zloblini a Běsní šamani), 4 desky bojišť, 30 žetonů, desku bosse, ukazatel životů a pravidla. Zúčastněte se Siegestorm ligy! Dlouhodobá soutěž v této karetní hře se skládá z několika otevřených turnajů, na kterých získáváte body. Ti nejlepší se potom utkají v Grand finále na Albi Game Day o titul "Siegestorm šampion". Siege Storm je další z obrovské rodiny karetních her pro dva. Jedná se o svižnou a graficky velmi hezky provedenou hru se zajímavým herním mechanismem. Naprosto vše ve hře je řízeno kartami - váš počet životů, zdroje a armáda. Ta je představována různými bytostmi a kouzly. Každý hráč hraje za jednu z frakcí (Seraphia a Styxia), přičemž každá se hraje zcela odlišným způsobem. K dispozici má každý účastník partie svůj balíček základních karet, který se dá ale upravit kartami pokročilými. Bojovníky v průběhu hry vykládá na stůl, využívá jejich schopností a snaží se s nimi dostat až k soupeři. Jakmile jeden z hráčů přijde o všechny karty v balíčcích zdrojů, prohrává. Pro lepší představu krátká videoukázka zde: SiegeStorm (české vydání) je karetní deckbuildingová hra z fantasy prostředí pro 2 hráče. Dvojice armád se vrhá na obranné linie soupeře v nikdy neustávajícím boji. Každá karta může být zahrána různými způsoby a většina rozhodnutí je buď riskantní, bolestivá - nebo obojí. Siegestorm nabízí jedinečnou herní kombinaci, je rychlá, brutální, ale zároveň velice strateg


Recenze ALBI Siegestorm

Přidáno: 5. listopadu 2020

Přidáno: 22. dubna 2020

Přidat recenzi pro ALBI Siegestorm

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Blackfire Výbušná koťátka

Blackfire Výbušná koťátka

ADC Blackfire - Výbušná koťátka, 2 - 5 hráčů, od 7 let Výbušná koťátka (Exploading kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inmana a Shane Smalla, která v roce 2015 změnila historii »

od 479 Kč

v 12 obchodech

BLACKFIRE Panství hrůzy: Svatyně soumraku

BLACKFIRE Panství hrůzy: Svatyně soumraku

ADC Blackfire - Panství hrůzy: Svatyně soumraku - rozšíření, 1 - 5 hráčů, od 14 let Rozšíření Svatyně Soumraku přináší dva nové scénáře věnované tématice řádu Stříbrného »

od 639 Kč

v 5 obchodech

ALBI Siegestorm

ALBI Siegestorm

Karetní hra pro 1–4 hráče, vhodné od 10 let, alespoň na 30 min hraní . Zábavná a strategická karetní hra Siegestorm je dynamická hra s fantasy prvky. Je určená pro jednoho až čtyři hráče, kteří si vytvářejí balíčky z 34 karet, s jejichž pomocí se snaží »

od 419 Kč

v 6 obchodech

Albi 6 bere!

Albi 6 bere!

Popis produktu Tato stolní hra je vhodná doslova pro všechny generace. Hezky se zabavíte, pěkně si procvičíte logické myšlení, postřeh a počty. Má jednoduchá pravidla, rychlý spád a zábavný koncept. Je ideální na »

od 243 Kč

v 9 obchodech

BLACKFIRE Medvěd WRR

BLACKFIRE Medvěd WRR

Vžijte se do kůže medvěda Wrr a zabraňte proradným pirátům uskutečnit jejich velkolepý plán na ovládnutí knižního světa! Prozkoumejte nekonečný vesmír, Divoký západ či rozbouřené moře a zkompletujte knihařský stroj dříve, než se to podaří kapitánu »

od 239 Kč

v 7 obchodech

ALBI Bobří klan

ALBI Bobří klan

Společenská hra pro 2–6 hráčů, vhodné od 7 let, alespoň na 20 min hraní . Karetní společenská hra Bobří klan je skvělou zábavou pro celou rodinu. Úkolem hráčů je sbírat karty s co nejvyšší hodnotou a získat pět dalších karet - bobrů do svého bobřího »

od 228 Kč

v 7 obchodech

Dino Toys Dino Flex

Dino Toys Dino Flex

Karetní hra pro 4–8 hráčů, vhodné od 5 let, alespoň na 15 min hraní, česká lokalizace . Flex je zábavná hra pro celou rodinu, kde můžete předvést, jak pružná jsou vaše těla. Hra obsahuje 54 oboustranných kartiček. Váš úkol bude prostý. Vyberte si do svého »

od 175 Kč

v 7 obchodech

Dino Toys Dino Color Chaos

Dino Toys Dino Color Chaos

Karetní hra pro 2–5 hráčů, doporučený věk od 7 let, alespoň na 10 min hraní, česká lokalizace . Color Chaos je zábavná hra pro celou rodinu, kde můžete předvést svůj postřeh a rozlišovací schopnosti. Hra obsahuje 54 oboustranných kartiček. Váš úkol bude »

od 205 Kč

ve 4 obchodech

ALBI Karak

ALBI Karak

Albi - Karak, 2 - 5 hráčů, od 7 let Společenská hra Karak je původní česká rodinná hra. Hra má velmi jednoduchá pravidla. Každý hráč se ve hře Karak zhostí »

od 799 Kč

v 1 obchodě

BLACKFIRE Kdo to byl?

BLACKFIRE Kdo to byl?

Společenská hra s 36 kartami. Kdo udělal to hovínko uprostřed obýváku? Byl to papoušek, křeček, rybka, myška nebo želva? V zábavné karetní hře pro 3 až 6 hráčů Kdo to byl? musíte najít správného viníka nebo si nepořádek uklidíte sami. Vyhrává hráč, který »

od 299 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.