Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Vzdělávací hračky » Srovnání cen Albi: Pravěké akvárium

Vzdělávací hračky

Albi: Pravěké akvárium

Hodnocení: 12x
 • 3.08333

Experimentální sada Albi: Pravěké akvárium udělá radost všem milovníkům pravěkých tvorů. Balení obsahuje kromě vajíček pravěkých trojokých korýšů listonohů také vše potřebné k jejich správnému líhnutí a vývoji, např. injekční stříkačky pro odsávání vody a nečistot, hadičky, lžíce, stěrky, pipety, pinzety a zvětšovací skla. Můžete tak sledovat jak se korýši líhnou, jak se pohybují a podle návodu se o ně správně starat, aby se měli dobře. Výborná poznávací hračka pro malé i velké fanoušky pravěku. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.16667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Albi: Pravěké akvárium v kostce

Průměrné hodnocení

3,1
 • 3.08333

Na základě 12 hodnocení

62% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Albi: Pravěké akvárium

 • Dobře popsaný návod
 • Zajímavé pro starší děti
 • kreativní hra, kam lidi nasypou, protože je to netradiční

 • nevím, jestli byla vada u nás, nebo v návodu, nebo špatný výrobek, ale moc nás to nenadchlo
 • Poměrně složitá příprava pokusu
 • Je to na jedno hraní, pak už to nikoho nebaví

Čerstvá hodnocení Albi: Pravěké akvárium

 • 2

jana, 19. ledna 2017

 • kreativní hra, kam lidi nasypou, protože je to netradiční

 • nevím, jestli byla vada u nás, nebo v návodu, nebo špatný výrobek, ale moc nás to nenadchlo

Trochu složitější zábava, musíte pro to mít trochu cítění a motivace. Mně osobně to nic neřeklo, u dcery to vzbudilo poměrně velký zájem, ale také od toho čekala víc.


 • 3

Zdenek, 19. prosince 2016

 • Dobře popsaný návod
 • Zajímavé pro starší děti

 • Poměrně složitá příprava pokusu
 • Je to na jedno hraní, pak už to nikoho nebaví

Celkem zajímavá hra, ale je to na "jedno použití". Příprava na pokus byla taky poměrně složitá. Dítě by ji samo nejspíš samo nedalo. Znovu bych to asi nekupoval.


Specifikace Albi: Pravěké akvárium

Kategorie Vzdělávací hračky
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 726 Kč

Vylepšená experimentální sada pro děti Velké pravěké akvárium je určené pro chov oblíbených listonohů. Experimentální sada nabízí mnoho herních aktivit, při kterých budete objevovat život těchto pravěkých tvorů. Zažijte živé pravěké vodní dobrodružství! Listonohové existují na naší Zemi již od dob dinosaurů a přežili až dodnes.Vylepšené akvárium s větší nádrží lze nyní na dvou místech přehradit a můžete tak zabránit vzájemnému kontaktu těchto živočichů.Sada obsahuje: pozorovací akvárium, dvě přepážky, přilepovací » ... a dál?

Produkt Albi: Pravěké akvárium

Albi: Pravěké akvárium - parametry

Název produktu: Albi: Pravěké akvárium
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 726 Kč
Maximální cena: 759 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.08 bodů z 5
Počet hodnocení: 12 x
Hodnocení:
 • 3.08333
Podrobný popis:

Počet hráčů: 1

Doporučený věk: od 8 let

Doba hraní: 30+ min

Typ hry: vzdělávací Prostřednictvím pravěkého akvária se můžete vrátit v čase. Osobně objevíte a poznáte pradávné vodní živočichy - listonohy. Listonohové jsou druhem korýšů, kteří žili v době dinosaurů a dodnes žijí v určitých oblastech Země. Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.750

Výška (cm): 28.50

Šířka (cm): 39.50

Hloubka (cm): 6.80 Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.750

Výška (cm): 28.50

Šířka (cm): 39.50

Hloubka (cm): 6.80Vydejte se na cestu do pravěku - kousek ho můžete mít totiž i u vás doma, ve vašem vlastním Pravěkém akváriu. Pokud dodáte vajíčkům správné prostředí - destilovanou vodu, teplo a světlo, zrodí se vám živá pravěká zvířata - tajemní korýši. Sledujte, jak rostou a jak se chovají. Máte 2 pokusy na jejich první vypěstování, neboť vždy stačí do vody vsypat pouze polovinu vajíček v substrátu. Poté, až se vám podaří je vypěstovat a chovat až do jejich dospělosti, by se měli korýši opět sami rozmnožit a naklást nová vajíčka do písku. Ti nejšikovnější chovatelé tedy mohou pěstovat až několik generací těchto pravěkých tvorů. Věděli jste, že mají i tzv. třetí oko? Reagují totiž na světlo a pokaždé, když rosvítíte baterku, k vám poplují. Velmi zajímavá sada pro děti od 8 let. Obsah sady:

akvárium s průhledným krytem, oddělovací panel do akvária, sáček s vajíčky listonohů se substrátem (detritus), sáček s potravou pro listonohy, balíček písku, teploměr, dva 50 ml pohárky s víčkem, injekční stříkačka pro odsávání vody a nečistot, hadička, lžíce, stěrka, pipeta, pinzeta, zvětšovací sklo (lupa), barevný návod a instrukce k pěstování listonohů v českém a slovenském jazyce. Sada má oproti malé sadě akvária navíc: oddělovací panel, balíček písku, teploměr, dva pohárky 50 ml s víčkem, injekční stříkačku pro odsávání vody a nečistot, hadičku, stěrku zvětšovací sklo. Rozměr akvária: 23,5 cm x 18,5 cm x 6,5 cm rozdělené na 2 stejně velké části. Určeno dětem od 8 let.

Pravěké akvárium je experimentální sada, která vám pomůže se vydat na cestu do pravěku chovem listonohů.Listonoh je to korýš, blízký příbuzný krabů a krevet s dlouhým hřbetním ocáskem, který může dorůst délky 4 – 5 centimetrů.

Latinský název pro listonoha je „Triops longicaudatu“ a pochází z řeckého „tři oči“, které jsou zblízka viditelné. Třetí oko se nachází na spodní úrovni a je velmi citlivé na světlo.

Triops longicaudatu po vylíhnutí z vajíčka tak malý, že je obtížné jej zahlédnout. V několika dnech rychle vyroste a žije průměrně 1 až 2 měsíce. Jako dospělý klade vajíčka na dno a ta zůstávají v bahně nebo písku po mnoho let, dokonce i když zdroj vody vyschne.Toto „odpočinkové stádium“ vajíček se nazývá diapauza. Při teplých deštích, kdy se vrátí zdroj vody, se vajíčka „probouzejí“ a vylíhnou se malé larvy listonohů.

 

Obsah balení:

akvárium s průhledným krytem,

sáček s vajíčky listonohů se substrátem (detritus),

sáček s potravou pro listonohy,


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.