Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Vzdělávací hračky » Srovnání cen Albi: Pravěké akvárium

Vzdělávací hračky

Albi: Pravěké akvárium cena od 0 Kč

Albi: Pravěké akvárium

Hodnocení: 12x
  • 3.08333

Experimentální sada Albi: Pravěké akvárium udělá radost všem milovníkům pravěkých tvorů. Balení obsahuje kromě vajíček pravěkých trojokých korýšů listonohů také vše potřebné k jejich správnému líhnutí a vývoji, např. injekční stříkačky pro odsávání vody a nečistot, hadičky, lžíce, stěrky, pipety, pinzety a zvětšovací skla. Můžete tak sledovat jak se korýši líhnou, jak se pohybují a podle návodu se o ně správně starat, aby se měli dobře. Výborná poznávací hračka pro malé i velké fanoušky pravěku. více podrobností

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Albi: Pravěké akvárium - parametry

Název produktu: Albi: Pravěké akvárium
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.08 bodů z 5
Počet hodnocení: 12 x
Hodnocení:
  • 3.08333
Podrobný popis:

Počet hráčů: 1

Doporučený věk: od 8 let

Doba hraní: 30+ min

Typ hry: vzdělávací Prostřednictvím pravěkého akvária se můžete vrátit v čase. Osobně objevíte a poznáte pradávné vodní živočichy - listonohy. Listonohové jsou druhem korýšů, kteří žili v době dinosaurů a dodnes žijí v určitých oblastech Země. Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.750

Výška (cm): 28.50

Šířka (cm): 39.50

Hloubka (cm): 6.80 Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.750

Výška (cm): 28.50

Šířka (cm): 39.50

Hloubka (cm): 6.80Vydejte se na cestu do pravěku - kousek ho můžete mít totiž i u vás doma, ve vašem vlastním Pravěkém akváriu. Pokud dodáte vajíčkům správné prostředí - destilovanou vodu, teplo a světlo, zrodí se vám živá pravěká zvířata - tajemní korýši. Sledujte, jak rostou a jak se chovají. Máte 2 pokusy na jejich první vypěstování, neboť vždy stačí do vody vsypat pouze polovinu vajíček v substrátu. Poté, až se vám podaří je vypěstovat a chovat až do jejich dospělosti, by se měli korýši opět sami rozmnožit a naklást nová vajíčka do písku. Ti nejšikovnější chovatelé tedy mohou pěstovat až několik generací těchto pravěkých tvorů. Věděli jste, že mají i tzv. třetí oko? Reagují totiž na světlo a pokaždé, když rosvítíte baterku, k vám poplují. Velmi zajímavá sada pro děti od 8 let. Obsah sady:

akvárium s průhledným krytem, oddělovací panel do akvária, sáček s vajíčky listonohů se substrátem (detritus), sáček s potravou pro listonohy, balíček písku, teploměr, dva 50 ml pohárky s víčkem, injekční stříkačka pro odsávání vody a nečistot, hadička, lžíce, stěrka, pipeta, pinzeta, zvětšovací sklo (lupa), barevný návod a instrukce k pěstování listonohů v českém a slovenském jazyce. Sada má oproti malé sadě akvária navíc: oddělovací panel, balíček písku, teploměr, dva pohárky 50 ml s víčkem, injekční stříkačku pro odsávání vody a nečistot, hadičku, stěrku zvětšovací sklo. Rozměr akvária: 23,5 cm x 18,5 cm x 6,5 cm rozdělené na 2 stejně velké části. Určeno dětem od 8 let.

Pravěké akvárium je experimentální sada, která vám pomůže se vydat na cestu do pravěku chovem listonohů.Listonoh je to korýš, blízký příbuzný krabů a krevet s dlouhým hřbetním ocáskem, který může dorůst délky 4 – 5 centimetrů.

Latinský název pro listonoha je „Triops longicaudatu“ a pochází z řeckého „tři oči“, které jsou zblízka viditelné. Třetí oko se nachází na spodní úrovni a je velmi citlivé na světlo.

Triops longicaudatu po vylíhnutí z vajíčka tak malý, že je obtížné jej zahlédnout. V několika dnech rychle vyroste a žije průměrně 1 až 2 měsíce. Jako dospělý klade vajíčka na dno a ta zůstávají v bahně nebo písku po mnoho let, dokonce i když zdroj vody vyschne.Toto „odpočinkové stádium“ vajíček se nazývá diapauza. Při teplých deštích, kdy se vrátí zdroj vody, se vajíčka „probouzejí“ a vylíhnou se malé larvy listonohů.

 

Obsah balení:

akvárium s průhledným krytem,

sáček s vajíčky listonohů se substrátem (detritus),

sáček s potravou pro listonohy,


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.