Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Vzdělávací hračky » Srovnání cen Albi: Parfémová laboratoř

Vzdělávací hračky

Albi: Parfémová laboratoř

Hodnocení: 16x
  • 3.1875

Namíchej vůni snů! Parfémová laboratoř Albi patří mezi nejlepší vzdělávací hračky pro děti od 8 let. Umožňuje domácí výrobu originálních parfémů. Děti zažijí spoustu dobrodružství. Třeba společně objevíte recepturu, která změní svět. Namícháte jedinečné voňavky. Provoníte celý byt. Vonět budou i vaše přáníčka a psaníčka. Sada obsahuje například lahvičky, misku, pinzetu, injekční stříkačku se stupnicí, dřívka na míchání, odměrnou kádinku, skladovací sáčky a chemické látky pro výrobu parfémů. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 3.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Albi: Parfémová laboratoř

Kategorie Vzdělávací hračky
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 454 Kč

Jedinečná kreativní sada pro děti, která umožňuje výrobu opravdových parfémů. Jedinečná kreativní sada pro děti, která umožňuje výrobu opravdových parfémů. Kromě toho si děti vyzkouší i mnoho zajímavých experimentů a užijí si spoustu zábavy. Sada obsahuje všechny potřebné suroviny i pomůcky. Počet hráčů 1 Věk 10+ ... a dál?

Produkt Albi: Parfémová laboratoř

Albi: Parfémová laboratoř - parametry

Název produktu: Albi: Parfémová laboratoř
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 454 Kč
Maximální cena: 549 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.19 bodů z 5
Počet hodnocení: 16 x
Hodnocení:
  • 3.1875
Podrobný popis:

SKVĚLÁ PARFÉMOVÁ LABORATOŘ Vyzkoušejte parádní experimenty s parfémy a staňte se pravými výzkumníky ve své soukromé parfumérii! Vymýšlejte a vyrábějte opravdové parfémy podle vaší fantazie! Vytvořte si vůně podle tajných receptur, připravte si pott-pourri a ovoňte si váš domov a posílejte ovoněná přáníčka a dopisy. Během přípravy této sady si užijete spoustu zábavy a s její pomocí dokážete vytvářet věci, na které jste možná ani nepomysleli. Obsah sady: krystaly polyakrylátu sodného, lahvičky, injekční stříkačka se stupnicí, dřívka na míchání, nádobka s víčkem, malá odměrná kádinka, miska, barvivo, vata, sliz v prášku, pinzeta, skladovací sáčky, vzorky základních vůní, nálepky, lžička a názorná ilustrovaná příručka v českém jazyce. V sadě jsou tyto chemické látky: 6g guarové gumy v prášku (karubin, guarová guma, oxid křemičitý, fosforečnan sodný, barvivo, 3,5g krystalů polyakrylátu sodného, 5 ml červeného barviva: červená CI 16035, voda, eukalyptová vůně: esence, glycerin, propylen glykol, jasmínová vůně: esence, glycerin, propylen glykol, vůně růží: esence, glycerin, propylen glykol, mátová vůně: esence, glycerin, propylen glykol. Stejně jako praotec Čech zavětřil na Řípu mléko a strdí, tak i Antonín Kokeš, spoluzakladatel a majitel Albi, před více než 20 lety vycítil, že práce může být zábava. Český národ, mlékem a strdím už tak trochu unaven, potřeboval tehdy nějakou vzpruhu. Schopnost bavit se, hrát si a umět vyjádřit hluboké city je nám sice vlastní, nebývá ovšem na škodu ji trochu podpořit! Věříme, že i produkty Albi k tomu pomáhají a že naše hry, dárky a přání utužují v Češích humor a hravost. Ať už se jedná o trochu té soutěživosti (kdo uspěje ve vědomostní hře?), nebo o romantické chvíle ve dvou, vždy pomáháme lidem více si užívat radost a lépe vyjadřovat, co k ostatním cítíme. Zkrátka – děláme, co nás baví, a doufáme, že to zase baví vás!

Kreativní sada doporučený věk od 8 let. Parfémová laboratoř jistě potěší všechny malé slečny, které se rády parádí. Děvčata se mohou stát výzkumnicemi ve své vlastní parfumerii. Mohou si vymyslet a vyrobit svůj osobní parfém, nebo udělat radost mamince či kamarádce voňavým pott-pourri. Zkuste si pohrát s vůněmi, zažijete jistě spoustu zábavy a naučíte se mnoho nových věcí. V sadě najdete spoustu voňavých ingrediencí a zajímavých pomůcek.Parametry a specifikace:Určeno pro: Děti od 8 letSada obsahuje: Krystaly polyakrylátu sodnéhoLahvičkyInjekční stříkačka se stupnicíDřívka na mícháníNádobka s víčkemMalá odměrná kádinkaMiskaBarvivoVataSliz v práškuPinzetaSkladovací sáčkyVzorky základních vůníNálepkyLžičkaNázorná ilustrovaná příručka v českém jazyceV sadě jsou chemické látky: 6g guarové gumy v prášku: karubin, guarová guma, oxid křemičitý, fosforečnan sodný, barvivo3,5g krystalů polyakrylátu sodného5 ml červeného barviva: červená CI 16035VodaEukalyptová vůně: esence, glycerin, propylen glykol, jasmínová vůně: es

Jedinečná kreativní sada pro děti, která umožňuje výrobu opravdových parfémů. Kromě toho


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.